Moderator: ziga

Katere prireditve se boste udeležili?

Maraton Franja
15
39%
Mali maraton Franja
11
29%
Poletov družinsko šolski maraton
3
8%
Nobene
9
24%
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#185175
Evo, jaz sem tudi plačan in prijavljen :D . Seveda kot TF!

Pecikl je pa že od ponedeljka na servisu. Nad Franjo se bom spravil z novo verigo in dobro porihtan. Hudič je edino, ker imajo gužvo in traaaajaaaa.... zdaj jim grem panično težit; vikend plan je ena 50-ka in ena izi 100-ka (povdarek na izi 8) ), če mi ne bo uspelo dobiti cestaka pa bo MTB po Pohorju. Nekje po brezpotjih, brez plana z idejo izgubiti se v blatnih kopelih in tako spremeniti barvo :lol:
Uporabniški avatar
 javor-18
#185178
Franjo se prevozi 85% v grupi, ostalo so vožnja v klanec(Vrhnika, Kladje) ali vleka skupine ampak vseeno se kilometri naberejo in komaj čakaš na makarone v cilju. :P Pojdite dva tedna kasneje še na maraton Alpe v Kamnik, tam je šele zanimivo. :--(
Uporabniški avatar
 stena
#185186
Moja stotka pa pada v vodo (dobesedno), ker nas zaenkrat kar precej zaliva (no ja sedaj malo manj), hladi in prepihuje. Kot kaže tale vikend brez kolesa :( Bom zgubljene km nadoknadil z večjo mero motivacije, ki je že tako velika :)

Upam, da se v nedeljo vidimo v lepem vremenu :?
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#185259
Tudi moja 100ka je padla v vodo. Bike še ni zrihtan :?
Hvalabogu, da sta MTB in Pohorje vedno v pripravljenosti, tako da je danes padel en Areh (pravzaprav Žigartov vrh cca. 1k višincev). Gori sem srečal še1pr (Aljo) in Li(Branko), ki sta se podili že od Rogle. :cast:
Danes je bil tradicionalni tek čez Pohorje. Lani sem bil med tekmovalci, letos pa me je poškodba priklenila na kolo. Kar sem imel malo cmok v grlu... ta tek je res fajn...
Uporabniški avatar
 brankos
#185269
če je kdo za akcijo v torek - vreme se naj bi popedenalo in za Daksom sva v igri za turo na trasi dolge Franje. tempo bo ...???? bomo videli na koncu v LJ
Uporabniški avatar
 Sončka
#185307
Hoj, tudi jaz letos pridem in moj cilj je neopzano priključiti se zavetrju. :D Navdušila me je pa ena tekačica, ki si je kupila novo kolo in na glas razglabljala, da bo šla ona tudi, zdaj pa pomojem nje sploh ne bo. :mrgreen: :nono:
Meni osebno se zdi proga čist predolga (govorim o malem maratonu)... Po drugi strani se pa veselim malo matranja, ki mi bo kondicijsko koristilo.
 AinE
#185330
Sončka, enako. Me je Fanči naštimala. :D
Vem, da se bom morala ful potrudit, če ji bom hotela sledit.
Pa gneča me mal skrbi.

Lp E.
 spela*
#185360
Sončka napisal/-a: Navdušila me je pa ena tekačica, ki si je kupila novo kolo in na glas razglabljala, da bo šla ona tudi, zdaj pa pomojem nje sploh ne bo. :mrgreen: :nono:



Kdo pa je bil to? :shock: :oops: :D
Po moje da si ona želi na Franjo, a jo je malo strah gneče, ker še ne zna voziti v njej, pa še kolesa se bo še morala navaditi. Malo me name spominja. :lol:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#185385
Saj ni gneče. Največja gneča je samo na startu, ko se čaka na start, :D potem se pa kača raztegne.
Vozit v skupini in se pravilno obnašat na dirkah pa itak pol ljudi ne zna. :argue:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#185405
Tudi jaz sem prijavljen na Franjo.
Danes sem imel generalko na lokalnem maratonu na 80 km po mokrem in v dežju.
Z vožnjo glede na razmere še kar zadovoljen, manj pa s padcem zaradi nepredvidne
voznice avtomobila. Klasično izsiljevanje, na srečo popraskan le po stegnu (boli), komolcu in gležnju. Bomo videli, kako bo jutri bolelo. Organizatorju ponujali oskrbo in prevoz, a sem na srečo lahko nadaljeval.
Upam, da bo na Franji bolje.
 fanči
#185453
AinE napisal/-a:Sončka, enako. Me je Fanči naštimala. :D
Vem, da se bom morala ful potrudit, če ji bom hotela sledit.
Pa gneča me mal skrbi.

Lp E.


AinE ne vem kdo bo komu sledil :wink: ?!...predvsem v klanc :? ...naj te ne skrbi gneča bova pa malo bolj zadaj štartali :D
Uporabniški avatar
 stepsi
#185461
Evo mene, tudi nabirat vzdržljivost na Franjo. Pa še sklepi bodo malo počili :wink:

Pa res?

Po 300 prevoženih letošnjih km me najbolj skrbi "ta zadna".
Uporabniški avatar
 Sončka
#185471
fanči napisal/-a:
AinE napisal/-a:Sončka, enako. Me je Fanči naštimala. :D
Vem, da se bom morala ful potrudit, če ji bom hotela sledit.
Pa gneča me mal skrbi.

Lp E.


AinE ne vem kdo bo komu sledil :wink: ?!...predvsem v klanc :? ...naj te ne skrbi gneča bova pa malo bolj zadaj štartali :D


Hoj, upam da se kje vidimo, mogoče že na startu, ali pa še bolje kje na zadnji tretjini, ko bom, vsaj jaz, že bolj na koncu z močmi. Če ne pa sigurno v cilju, kjer zmago proslavimo! :drink :beer: :beer:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA