Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 Bor
#20889
:wink:

hudo dobr

:wink:

pi es prnes videokaseto dons u lj
Uporabniški avatar
 MihaPR
#20895
Slika bil dol, ze ene parkrat :) predvsem na Liparskih otokih. Je pa v nacrtu kolesarjenje, sam da bo kej $$ :D
 Nataša
#20909
Bor napisal/-a:pi es prnes videokaseto dons u lj


ej...pssst....sm že u lj...kua pa dej?
a useen prnesem? nrbol nardim a ne?

dvablondsementaPRESS :wink:
 Nataša
#20911
MihaPR napisal/-a:Slika bil dol, ze ene parkrat :) predvsem na Liparskih otokih. Je pa v nacrtu kolesarjenje, sam da bo kej $$ :D


sej za tako kolesarjenje rabiš še najmanj $$ :wink: . Liparski otoki pa mene še čakajo...naslednje leto je v načrtu Romunija. Princ Vlad, here I come :wink: :D :shock:
Uporabniški avatar
 S*
#20917
S takim užitkom sem prebirala tvoja sicilijanska doživetja, da sem skoraj pozabila, kje sem (menda v službi :oops: ). Tak "mazohizem" je prav osrečujoč, a ne?! :D

Fajn bodi, Suzana
Uporabniški avatar
 Matevz
#20922
hudo ql

:cast1: :cast1: :cast1: :cast1: :cast1:



PS samo resolucija slikc bi pa lahko bila malo večja. V originalni velikosti se skoraj nič ne vidi, povečati se jih pa ne da, ker dobiš samo meglo.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#20923
Matevz napisal/-a:hudo ql

:cast1: :cast1: :cast1: :cast1: :cast1:



PS samo resolucija slikc bi pa lahko bila malo večja. V originalni velikosti se skoraj nič ne vidi, povečati se jih pa ne da, ker dobiš samo meglo.


Helou!
Po mojem boš moral svojo mašino kej prečekirat. Meni se fotografije več kot odlično povečajo.
 Nataša
#21001
Ja, Matevz, slikce nej bi se fajn povecale...da ti ne zvis na Meglarci, tko kot jest? da nisva soseda? :shock: :wink:
Uporabniški avatar
 vanja
#21007
Joj, sem sele zdej prebrala in tudi jaz dajem kapo dol (no, pravzaprev forumovsko rutko 8) )! Cestitam za lepo napisan clanek, za prevozene kilometre, za fajn idejo, za neturisticne nagibe, za stike z domorodci (amore in podobno),...!!!
Uporabniški avatar
 Matevz
#21057
Megla se je že razkadila :bum: :bum: :bum: :bum: :bum:
 Nataša
#21640
Joj, sem bla danes zjutraj jezna, ko sem odprla Polet!!! ravnokar sem namreč poslala reportažo s Korzike na Delo, pa me je "prehitel" Kalček in zdaj mi z Dela sporočajo, da morajo mojo objavo za nekaj mesecev deponirati. :evil: :evil: :evil:

damn.
eh bo že

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA