Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 mojcab
#20832
Nataša, super si napisala! :lol: :P A boš ti mogoče še pisateljca, ko boš velika? :wink:

Mojca
 Lučko
#20837
Bravo Nataša :lol: , čestitke :wink: zelo lepo opisano popotovanje. Tole je pa že blizu :arrow: mag. :lol:

PS
:shock: A de si ti tud mal mazohista :?: :shock: Fant, kolk ns je na TF-ju :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#20840
Sem pa mislil, da še znam kaj napisati, ko pa berem Ntin potopis, pa spoznam, da se moram še kaj naučiti. In poleg tega pa ob takem gonjenju kolesa niti besedice ne bi iztisnil iz tipk, Nta pa je vse to zmogla. Bravo, pa še fajn si se imela, pa tudi jaz sem se zabaval, ko sem bral doživetja na kolesu.
Še kam pojdi na počitnice, (ampak ne tako kmalu), da bomo lahko brali!
A se po tebi imenuje Hribarjevo nabrežje, Nataša? Če se ne, bi se pa zasluženo!
 Nataša
#20843
u, hvala za prijazne pohvale. prav prijetno ste me pobožali po dušici in egu :wink:

Mojca! ko bom velika, bom spet otrok. tak je moj načrt. na kolo bom naložila svoje bejbije in jih vozila gledat svet - pa čeprav samo do roba barja. :wink: sem pa včasih hotla postat hotelski detektiv, pa me je na srečo minilo :wink:

Lučko, jest sem oblazinjen mazohist, tis pa un mazohist na prvi pogled. ampak važn da se razumemo. :wink:

Fotr, upam, da sem se ti vsaj mal oddolžila za mojo neaktivnost pri pisanju doživetij s teka. res mi je žal, da ne pišem večkrat...je preveč vsak dan za doživet in prebrat in pretečt...saj veš :wink:

dragi moji, vidimo se jutri!! :P
Uporabniški avatar
 Tjaša
#20844
Uuuuf, Nataša, kako dobr sede to!

Čeprav že kar nekaj tednov pridno štrajkam na TF, sem si danes, po daljšem času, ko gredo otroc ven, mož pa spat in poleg mene smrči pes v blaženem stanju, osvobodila dostop do foruma. :evil:
In glej, Natašin potopis. :D Uaaau, tko me je not potegnilo, da sem tudi jaz vsa zadihana in prešvicana. Pisanje v prvi osebi močno prebudi empatijo in … čudovito si mi polepšala naporen dan!

Res škoda, da si večkrat ne vzameš časa za opis kakega doživetja – pričakujem, da boš to storila pozimi, ko boš manj laufala. :hehe: Letošnji potopis je že na poti, a ne :?: :oops:

PS
Po slikcah vidim, da si se ful spedenala.... in čestitke za medaljo in copate!
Uporabniški avatar
 primus
#20846
ufffff....
:clap:


primus
Uporabniški avatar
 miro
#20847
Nataša BRAVO !!!
Veš ,ti kar zavidam tvoj pogum , mladostno zagnanost,...
No nič zato , vse to ti tudi privoščim, iskreno.
Samo samozavestno nadaljuj tako življene , ki ti je všeč in še naprej uživaj življenje.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Bajsi
#20853
Helou!
Ah, mladost - ludost!
Leta 1990 sem z bivšo blodil po Liparskih otokih (vulkanski otoki med "škornjem" in Sicilijo). Če hočeš doživeti vulkanske izbruhe kot se šika, pojdi na Stromboli. Gor pa se povzpni brez vodiča!!
Drugače pa izredno poetični opis verjetno še bolj poetičnega doživetja!
#20858
Nataša napisal/-a:Tole je sicer že precej staro, pa vseeno...reportaža o kolesarjenju po Siciliji poleti 2003...


Kaj naj rečem, draga moja Nataška... vsakič ko preberem
kaj takega, mi jemlje voljo da bi te sploh še "zajeb..."

Skratka... SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

1058 Darko

P.S. Oh, btw... Sicilijo obvladaš "u nulo"
ampak dej ti malo za silicijsko-računalniške zadeve poskrbi...
noben LINK spodaj ne deluje... :wink: :twisted:
 Nataša
#20878
Tjaša napisal/-a:čudovito si mi polepšala naporen dan!


evo, če sem pa to nardila, sem pa že dost nardila za en dan. Me FUL veseli, da ti je bil potopis všeč!!! :D :D :oops:

Tjaša napisal/-a:Res škoda, da si večkrat ne vzameš časa za opis kakega doživetja – pričakujem, da boš to storila pozimi, ko boš manj laufala


aaaa, napaka!!! pozimi bom največ laufala. ker je najlepš!!! in ker ne maram vročine!!

Tjaša napisal/-a:Letošnji potopis je že na poti, a ne?

je! skoraj že napisan. upam samo, da se ne bom ponavljala... :oops:

Tjaša napisal/-a:Po slikcah vidim, da si se ful spedenala.... in čestitke za medaljo in copate!


spedenala? pospravla podstrešje? :D :D hi hi
#20879
dpop napisal/-a:ampak dej ti malo za silicijsko-računalniške zadeve poskrbi...noben LINK spodaj ne deluje... :wink: :twisted:


znam, Darko, znam (Pšemek PRESS) :wink:
pejšns, prosm, to bi ti tud Axl Rose znal povedat :wink:
počas bom vse zrihtala, zato sem dala pa zaenkrat samo link do ene strani.

hvala za vse pohvale!! tuki zadovoljno farbam in ravnokar se bom razlezla od zadovoljstva in topline kot en sveže pečen buhtl z marmelado.
hvala, hvala, hvala!!! :P
Uporabniški avatar
 Staša
#20880
Buhtlni so boljši bolj zapečeni, zato: super napisano, doživeto, res ena A - si me ob tem še mal popeljala nazaj na enega najlepših krajev tu naokrog! :D :D :D
Zagotovo imaš še kakšno reportažo...?!?
Uporabniški avatar
 H2O
#20881
Nataška, BRAVO! ne samo za napisano ampak in predvsem za tvoj sicilianski podvig :D
me je pa ob prebiranju o graniti zaneslo nekaj par desetletij nazaj v rim, kjer sem pila kavno. aj, kje so tisti cajti!!! :? :wink: :D
Uporabniški avatar
 Andrejc
#20884
Nataša, bravo!
Takle berem, potem pa delat ne morem...
Nč bat za tipkovnco, bomo za novo zbral, če bo treba...

LPa

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA