Moderator: ziga

#253614
Žabc!

PA TI SI NAJVEČJI FRAJER :laola

se vidimo v Brežicah in Ljubljani! :lauf:

vsi DOS-ovci ste ZMAGOVALCI :cast: :cast: :cast:
#253630
žabc napisal/-a: ... Noge so sporočale, da je vse skupaj too much, a so me še naprej pogumno vodile naprej!
Bolečine otečenih dlani, zapestij, kolen...so bile včasih tako hude, da so očala skrila kakšno solzo!!! ...

... Sedaj težko pišem, saj so čustva še preveč močna, ...

Žabc


Neverjetno! Vsa čast! Legenda ... živa legenda! :clap: :clap: :clap:

Žal nisem mogel biti ob progi, ker sem se preganjal po zasavki poti s Semjulom in ostalimi trekerji, vendar smo dokaj redno spremljali dogajanja na DOS-u preko mobilne telefonije.
#253631
Čestitke tudi Simonu - Skymanu - čeprav mu zaradi višje sile zunanjih vplivov ni bilo usojeno spraviti suporta do cilja.
#253632
Matej,tako bogastvo,kot ga imaš ti, je nemogoče ukrasti !

Tudi moje iskrene čestitke!

Malo sem vas spremljal, ko ste se peljali skozi Jesenice, so vas ovirali "pleskalci" ceste.
Ena ekipa je morala počivati prav na začetku Jesenic - upam da so prispeli do konca!
Res ste vsi carji, no mogoče pa enkrat tudi jaz, če ne bom že prestar,
Lp
#253635
Žabec rules!!!

Vsi pa ste legende, kot z enega drugega planeta!

Gledam na GPS trackingu še zadnjega, Jirija, kako se sam skozi "avtopralnico" prebija čez Ride, zdaj že čez Ravbarkomando, morda je on največji car med carji.....

Runcajz
#253642
Matej čestitke in res vsa čast za tole "dogodivščino"!!! :wink:
Bravo velja za komplet ekipo, ki te je podpirala in pomagala pri tem podvigu,
z našim Rosijem na čelu :laola
Tolk pozitivne energije in dobre volje kot sem jo občutil samo en delček na vaši poti mi je povedal vse...NeverGiveUp !!!! :wink:

BRAVO CAR & team!!! :laola
#253690
Počasi prihajam k sebi in je prav da napišem kakšno besedo. :D

Na povabilo Mateja - žabc, če želim sodelovati v njegovi ekipi pri DOS-u brez premislekov odzval, pa čeprav sem se šele potem začel zavedati v kaj se spuščam; tri dni brez spanja, tuša, ob sendvičih, v avtomobilu,...a za takega človeka kot je on, to ni težko naredit. :D
V času 62h sem le 2x za kinkal za par minut. Da nismo spali nosi krivdo Matej, ker ni hotel nič zatisniti očesa in posledično temu tudi ekipa ne. :lol:

Pohvalil bi rad organizacijsko ekipo Sladkih6, :D ki nam je na Sladkem vrhu omogočila tuširanje in nas postregla z kavo in priboljškom. :clap: A največ je Mateju pri tem pomagala pozitivna energija Marjetke in Rajko-ta, ki je pri njiju ne manjka. HVALA še enkrat obema. :clap: Na Slakem vrhu naju je pričakal tudi Alek s svojim sinom, ki se je želel z njim fotografirat. Matej pa mu je v zahvalo namenil dres v katerem je prevozil DOS. :D

Moji vtisi z DOS-a so zelo pozitivni. Ekipa je bila res enkratna, delovali smo kot eno. Neuničljiv vodja ekipa njegov oče Janez, brat Miha, ki je zelo pozitivna oseba, Primož, kjer mu volje in časa pri pomoči do sočloveka nikoli ne zmanjka, šoferja Leon in Bojan, ki sta na cesti delovala 100%. Vesel sem, da sem lahko bil del ekipe. :D

Matej pa je izjemen človek, napolnjen z pozitivno energijo. Delo z njim ni težko, ampak prijetno. Kljub ne spanju od četrtka zjutraj, bolečinah v nogah, otečenih dlaneh, zapestih,... mu ni zmanjkalo volje, bil je miren, sproščen in zelo prijazen, od njega ni prišla nobena slaba beseda. Tudi vse njegove želje med tekmo smo lahko uresničili, saj niso bile prezahtevne.
Matej, HVALA za povabilo, vesel sem, da sem lahko bil del tvoje ekipe. :D

Naredil je izjemen rezultat, glede na želje pred DOS-om. Prevozil ga je v manj kot dveh dneh. Celo traso je vozil zelo suvereno in hitro s kančkom rezerve, v zadnji etapi je pa dodal še piko na i in tempo še povečal, tako da smo se samo čudili od kje še toliko energije. So pa bili to zadnji atomi muči, kar se je poznalo po prihodu v cilj. Tudi solze sreče niso mogle skriti utrujenega obraza. ČESTITKE velik car si. :clap: :clap:

DOS je zelo lepa in težka ultra kolesarska dirka, ki je dobro organizirana. Udeležbo na njej pa dovoljuje le dobro pripravljenim ultra kolesarjem. Tudi sam imam željo, da bi se kdaj podal na to kolesarsko dirko, a zato obstaja veliko če-jev, prvi od njih je priprava, ki zahteva veliko volje in časa, potem dobra ekipa, finančna sredstva, sponzorji,...

Na koncu še enkrat čestitke :clap: Mateju za izjemen rezultat in hvala ekipi, da ste me sprejeli. HVALA :clap:
Nazadnje spremenil ROSI64, dne 15 Maj 2011, 20:27, skupaj popravljeno 1 krat.
#253706
Žabc in ROSI ....oziroma kar celotni ekipi....lahko rečem le kapo dol.... :D :clap: :clap: ....v bistvu si težko predstavljam kaj vse ste dali skozi...60 ur brez spanja... :shock: ...bravo... :clap: ...verjamem in vem, da ob takih preizkušnjah človek vidi globlje v sebe in da seveda tudi čustva privrejo na dan... res, še enkrat čestitke za doseženo... :D :D :clap: :clap:
#253716
Še enkrat in ponovno, tisočkrat hvala za vse...vsem vam, ki ste nas nosili po težki poti!

To ni zmaga Žabca, temveč ZMAGA ekipe Never give up!!!
In ker sem že prejel vprašanja v zvezi z tem, kdo pa sploh je v ekipi...? Del ekipe je prav vsak, ki svojo srčnost deli z drugimi. Prav vsak, ki je pripravljen svojo srečo deliti z drugimi in ki je pripravljen nesebično pomagati, brez kakršnegakoli pričakovanja!

Če ste se tudi vi prepoznali v tej ekipci, potem vam čestitam za ZMAGO :D

In še odgovor na dva prejšnja prispevka!
Nikoli ni prepozno za uresničitev sanj. Vsakdo jih lahko doseže, le trdno in vztrajno mora garati...pa se bodo uresničile slej ali prej! Ne glede na trenutna leta in trenutno pripravljenost, DOS 2012 že čaka na vas :wink:

In da, zadnji tekmovalec v cilju je prav takšen frajer kot prvi. Gledano iz večih zornih kotov, je še mnogo večji!!!!

Bodite mi čudovito :D

Žabc
#253735
Čestitke vsem udeležencem in spremljevalcem. Posebno priznanje tebi Žabc, ki si nam ponovno dokazal iz kakšnega testa si, Rossi tebi pa tudi vse priznanje za nekoliko drugačno garanje na progi. Včasih je ob progi oz v spremstvu še težje kot na njej, a ob takem varovancu je vse lažje :clap: :laola
#264239
Ker vem, da nekatere mika DOS 2012 :wink: in jih zanima kako to zgleda, objavljam posnetke Mateja Markoviča na letošnjem DOS-u 2011. Posnetki so objavljeni ob privolitvi Mateja in zaradi želje nekaterih, da pogledajo moj video. :D

1.del
http://www.youtube.com/watch?v=kW-ZrSrMNUQ

2.del
http://www.youtube.com/watch?v=HNAd4ozKTu0

No sedaj pa vam ponujam še povezavo na DOS 2012 za prijavo

http://www.dos-extreme.si/index.php?opt ... ce&lang=sl

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA