Moderator: ziga

#253535
Matej & ekipa je super na poti...še mal pa bodo mim Brežič,
tako da če je kdo kje v bližini pejmo mal navijat in spodbujat našega žabc-a!!! :laola
Ostalo poteka po pričakovanjih, M.Baloh je prevzel vodstvo in je zelo blizu zmagi...že zdaj pa veljajo čestitke in bravo za vse DOS-ovce...SUPER STE!!! :laola

Dejmo še mal stisnt...cilj se bliža :clap:


p.s.
Rosi pa več kot odlično uporablja svojo trobljo...BRAVO!!! :wink:
#253555
Matej "leti" proti Kočevju!!!...še čist mal mu manjka do cilja v Postojni,
zato dejmo še mal stisnt pesti, da se bo z nasmehom pripeljal skozi cilj!!!

Bravo Matej...dejmo gasssssssssss :laola


p.s.
bravo tudi The best ekipi za suport Mateju! :clap:
#253559
Res je Matej kar leti proti cilju, kolikor je slišati še ni zatisnil očesa niti za minuto.

Včeraj okoli 22 ure smo ga pričakali v Sladkem Vrhu. Njemu in ekipi smo omogočili malo užitka v obliki tuša. Po dobri polovici proga je bil nasmejan in še čisto svež :clap:

Slika

Fotke
#253583
Konec, :D smo že doma :laola
Čas 1 dan 23 h 44 min :clap: :clap: :clap: :clap:

Do Mateja sem vedno gojil neko športno spoštovanje, zame je car.

Sedaj po DOS-u čutim do njega še večje spoštovanje :cast: :cast:

Letel je ko zmešan, garal do zadnjega atoma moči, gojil pozitivno energijo na tekmi,....
to je športnik garač, borec, z vso dušo predan tekmi od začetka do konca. :clap:
Preživel brez minutke spanja 60h in tudi sedaj verjetno še ne spi,

VSE ČESTITKE ŠE ENKRAT MATEJ :clap: :clap: :clap:
#253600
DOS je vsekakor priložnost, da spoznaš kdo v resnici si ti! Da spoznaš koliko si sposoben in do kje si upaš iti! Je priložnost, da spoznaš koliko si vreden v očeh drugih - pa ne mislim rezultatsko!
Vse to sem imel na letošnjem DOS-u zaužiti na polno!
Letos je bila priprava na DOS izjemno slaba (le 3500km - kar je polovica kot ostali "rekreativci") in so bila zato pričakovanja zelo previdna. Moja napoved je bila tudi še pred štartom - le preživeti!!! Moji ekipi sem dejal - pripeljite me do konca, vse ostalo ni pomembno! Ne vem, morda je bil dan kakršnega doživiš enkrat na sto let...ampak prekosil sem samega sebe na vseh svojih ravneh!!!
Niti za trenutek ni nastopila kriza psihe...tako pogost pojav na ultra dirkah!
Noge so sporočale, da je vse skupaj too much, a so me še naprej pogumno vodile naprej!
Bolečine otečenih dlani, zapestij, kolen...so bile včasih tako hude, da so očala skrila kakšno solzo!!!
...
A vse to je v primerjavi s tem, da sem odkril, da me obkroža tako veliko dobrih ljudi in prijateljev, zanemarljivo!

Sedaj težko pišem, saj so čustva še preveč močna, a lahko le rečem, da sem najbogatejši na svetu!!! Obkrožen sem z ljudmi, katerih moč dobrote, ljubezni, prijateljstva,...je neizmejna. Za take ljudi grem na konec sveta!!!

8 kilometrsko kolesarjenje v kočevske klance mi je odprlo še dodatna obzorja! Tisti, ki je bil tam že ve zakaj!!! Hvala

Hvala Rosi - troblja :D
Hvala Primož - vozi Miško :D
Hvala bratec
Hvala Leon in Bojan
Hvala šefe - oče :D
Hvala vsem vam!!!

Se vidimo čez 20 dni na stadionih:))

Žabc

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA