Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 muc
#326999
ROSI64 napisal/-a:
muc napisal/-a:ufff potem morm pa že počas prah obrisat s kolesa... :-- ...see ya :wink:

Ha,ha,... ti se hecaš :D a pri meni je res tako :wink: :lol: :lol: še niti enega km nimam letos :roll:



..sej si bil zdej na "pripravah" na Balatonu haha :lol: :wink:

A greš na dolgo ali kratko?

p.s.
zeblo nas pa ne bo...yeeesss!!! :D
#327012
ROSI64 napisal/-a:
muc napisal/-a:ufff potem morm pa že počas prah obrisat s kolesa... :-- ...see ya :wink:

Ha,ha,... ti se hecaš :D a pri meni je res tako :wink: :lol: :lol: še niti enega km nimam letos :roll:


Pa greš na Franjo? Da ne bom edina taka?
Imam 1 km na kolesu - prejšnji teden sem imela dva treninga: pumpanje gume in vožnja v popolno kolearski opremi okrog bloka. :oops:
#327017
Grem s kolegom na kratko :D
Brez priprav (kolesarskih) na Franjo ni meni nekaj novega :D leta 2006 sem kupil kolo v petek in v nedeljo prvič sedel nanj na Maratonu Franja :wink: :lol:
#327041
spela* napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:
muc napisal/-a:ufff potem morm pa že počas prah obrisat s kolesa... :-- ...see ya :wink:

Ha,ha,... ti se hecaš :D a pri meni je res tako :wink: :lol: :lol: še niti enega km nimam letos :roll:


Pa greš na Franjo? Da ne bom edina taka?
Imam 1 km na kolesu - prejšnji teden sem imela dva treninga: pumpanje gume in vožnja v popolno kolearski opremi okrog bloka. :oops:


Pozabila povedati, da sta bila to moja edina kolesarska treninga na kolesu.
Skratka, prav nobenega treninga v resnici.
Malo pa me skrbi. :oops:
#327042
nana napisal/-a:In kdaj boste v cilju? :D


Uf, nana, pojma nimam. Lani sem potrebovala kake tri ure 20 minut, če se prav spomnim. Letos bo verjetno več, ker lani celo sem nekaj trenirala. :roll:
#327070
nana napisal/-a:In kdaj boste v cilju? :D


Prvi iz dolge Franje okoli 13:30, najboljši rekreativci do 14:00, potem pa navadni smrtniki, recimo da je do 15:00 (oziroma natančneje 5 ur po štartu v BTC) nekako tako kot na tekaškem maratonu teči pod 4 ure. Letos je tudi na stratu malo zamika, saj se štarta po EMŠOTIH - ta mladi ta prvi na 3 minute. Sam sebe pričakujem v cilju nekako med 15:15 in 15:30.
#327077
raziskovalec napisal/-a:Sam sebe pričakujem v cilju nekako med 15:15 in 15:30.

Bom držala pesti, da ti uspe :D
Sicer pa želim vsem čim lepše kolesarjenje brez kakšnih incidentov ;)
#327120
raziskovalec napisal/-a:
nana napisal/-a:In kdaj boste v cilju? :D


Prvi iz dolge Franje okoli 13:30, najboljši rekreativci do 14:00, potem pa navadni smrtniki, recimo da je do 15:00 (oziroma natančneje 5 ur po štartu v BTC) nekako tako kot na tekaškem maratonu teči pod 4 ure. Letos je tudi na stratu malo zamika, saj se štarta po EMŠOTIH - ta mladi ta prvi na 3 minute. Sam sebe pričakujem v cilju nekako med 15:15 in 15:30.


Evo, jaz imam start ob 10:40, se pravi, enkrat po 14. uri. Če bo vse ok.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA