Moderator: ziga

#200353
stena napisal/-a:Izzardly je pa postala švabica :P hec :wink: Super kolo, če je velikost prava (54?, 56?)!! Edino kar bi jaz naredil drugače je, da bi namesto tripla imel compact..


Hehe, nisem opazila napake na sliki, nimam več triple :D . Velikost je sedaj 100% prava, sem nenormalno težila. Tudi jaz zaljubljena :lol: .
#200953
stena napisal/-a:Izzardly je pa postala švabica :P hec :wink: Super kolo, če je velikost prava (54?, 56?)!! Edino kar bi jaz naredil drugače je, da bi namesto tripla imel compact..

Kot kaže bomo drugo leto vsi TF triatlonci pozirali z novimi kolesi.. Jaz sem danes naredil prve kilometre (77) z mojim novim Wilierjem in sem totalno in love :D Škoda, ker me je dobila tema, ker bi se kar vozil in vozil in vozil..potem bi pa lahko posneli nov film Forrest gump, tokrat kolesarsko verzijo s slovenskim glavnim igralcem hehe :D

katerga Wilierja si vzel???
cento 1 ???
#201154
brankos napisal/-a:katerga Wilierja si vzel???
cento 1 ???


Uff ne ne, glede na študentski lajf sem si lahko privoščil "le" mortirolota, pa še ta je (sicer zelo malo) rabljen.. Sem pa z njim zelo zadovoljen, čeprav bi bil s centotam verjetno še bolj vendar budget trenutno (pa dvomim da bo kdaj) tega ne dopušča :( .. Daš si v glavo, da je vse v nogah pa imaš lahko malo slabši bicikl :D Se oziraš za Cento 1??
#201224
pod tremi jurji je pa za centota zelo ugodna varianta in če ima record že ne moreš faliti tudi če so ostale naštete zadeve malo slabše- tako nimaš ravno veliko od njih razen nekaj gramov manj, kar je pa zanemarljivo se mi zdi, razen če nimaš gor pedala iz svinca :D z wilierjem sem naredil 76km (kar ni veliko je pa dovolj za prvi filing) in sem res zelo zelo zadovoljen, upam da tako tudi ostane :?
#204736
Hoj,

končno zaključil s projektom "moj novi bicikel in dodatna oprema".

Odločil sem se za KUOTA Kredo Ultra z opremo Ultegra. Opis in podatke najdete na NASLOVU.

Pred dnevi sem dodal še OBROČE Mavic Cosmic Carbone SL.

Takole pa vse skupaj zgleda:

Slika

Lp, Matjaž
#204746
MatjazV napisal/-a:Hoj,

končno zaključil s projektom "moj novi bicikel in dodatna oprema".

Odločil sem se za KUOTA Kredo Ultra z opremo Ultegra. Opis in podatke najdete na NASLOVU.

Pred dnevi sem dodal še OBROČE Mavic Cosmic Carbone SL.

Takole pa vse skupaj zgleda:

Slika

Lp, Matjaž


Hud stroj! Pa je tudi hiter :?: :wink:
#204750
Da ne bom smetil teme, najprej vprašanje: A TT/TRI kolesa tudi štejejo? Ker zaenkrat imam samo to. Glede na cilje pač...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA