Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zajc
#365300
Tekmovalcev je bilo letos manj kot prejšnja leta. Veliko prijavljenih je odpovedalo udeležbo tik pred zdajci. Ne vem ali je bil glavni razlog vreme, ampak je bilo ves čas odlično. Temperature so bile ravno prav, edino v drugem delu je nekoliko pihalo. Prednost manjše udeležbe na drugi strani je bila tudi ta, da hitrejši niso imeli težav s prehitevanjem in so zato lahko tekli po pločniku in zadostili navodilom policije, ki ni pustila teka po cesti.

Organizacija pod okriljem družine Korajžija in TD Sladki Vrh je bila kot ponavadi brezhibna, prostora za postavitvev lastne okrepčevalnice je bilo ogromno. Meritve pod okriljem Timinga so potekale brez težav. Možnost tuširanja, topel obrok in podelitev kjer je čisto vsak dobil simbolično nagrado, naredi to prireditev še toliko bolj odlično.

Že dolgo ni bilo tako izenačeno pri vrhu in je bilo treba teči čisto do konca. V moški konkurenci je zmagal Mirko Miklič, med ženskami pa je suvereno slavila Nataša Robnik.

Rezultati: http://www.timingljubljana.si/rezultati ... 3781&tip=B
Uporabniški avatar
 slorunner
#365303
Prvič sem bil na tem teku in kot se je tu bralo že leta, super organizacija, nobenih pripomb. Odličen primer, kako se za majhno štartnino spravi skupaj super tekmo, medtem ko nekateri drugi teki komplicirajo z nepotrebnimi stvarmi in pol pozabijo na osnove.

Moj tek je bil pa super prvi 2 uri, bil sem nekje 15 sekund za 50 km osebnim rekordom, potem me je začelo nekaj v želodcu zvijat in sem moral upočasnit, tudi nekaj hodit vmes. Sem se pomatral do 50 krogov in končal. Škoda, ker vreme je bilo skoraj idealno zame, ampak še bodo priložnosti.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#365326
Vsaj dva tehtna razloga sem imel, da ne manjkam in vsaj dva, da bi ostal doma.
Kot edini, ki ima vse udeležbe doslej, sem seveda moral biti tudi tokrat na sceni.
Ker zasledujem trojčka, sem seveda moral pobrati najmanj 45 km na Sladkih 6, kar sem tudi storil.
Ker sem imel resno poškodbo na rebrih, bi zaradi oteženega dihanja lahko ostal doma.
V torek me je zadela močna bolečina v ledvenem delu in sem komaj preživel teden do sobote, ko je bila tale tekma.
Nič me ni ustavilo, zadani cilj sem dosegel. Uspel bi tudi preko 50 km, pa mi ni bilo treba, glede na opisane težave.
Vesel pa sem bil v nedeljo, ker sem jo spet odnesel brez muskelfibra.
:laola
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 12 Nov 2019, 14:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#365327
Aja, organizacija odlična, vzdušje super, bravo Rajko in Marjetka
hvala sponzorjem in društvu ...
:cast1:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA