Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#370709
Res ne razumem te vaše očaranosti nad prijavo na dan tekme. Potem se pa določeni čudijo zakaj je njihovo ime narobe zapisano in zakaj so v napačni kategoriji in 100 drugih težav. Nema, prijave so do roka. Tako si lahko organizator pripravi pakete naroči zadostno število daril, skuha zadostno število obrokov. A hrano naj stran mečemo, bomonskuhal kar za ene 300, pa tud če jih pride pol 150.
Navadite se tekači enega redu. Dva dni pred tekmo pa tudi veste kje boste v soboto ali pa v nedeljo. Prijavni sistemi so zelo enostavni in si prijavljen prej kot v dveh mihutah.
Torej kot rečeno ne razumem te fasciniranosti PGT nad prijavami na dan tekme.
#370711
Nič hudga, če ne razumeš, sej tudi mi "ta stari" tvojga citata ne. :lol:
A.Mags napisal/-a: Potem se pa določeni čudijo zakaj je njihovo ime narobe zapisano in zakaj so v napačni kategoriji ...

Preverjeno vem ( ker med še kaj drugega urejam statistiko Pušeljca), da se to dogaja tudi ob predprijavah.
A.Mags napisal/-a:...skuha zadostno število obrokov. A hrano naj stran mečemo, bomo skuhal kar za ene 300, pa tud če jih pride pol 150. ..

Sori, a prav na Poreznu ( tvoje okrilje) smo se zunaj načakali na obrok, ker je možakar vedel, kolk nas bo...?
A.Mags napisal/-a:Navadite se tekači enega reda. Dva dni pred tekmo pa tudi veste, kje boste v soboto ali pa v nedeljo.

Mi, ta stari, se pač radi odločamo tik pred zdajci. :wink: Že zaradi napovedanega vremena, če ne druzga... :D Da o tem, če bomo ta dan zdravi ali ne, niti ne bi. Pa da potem vržemo štartnine k oštji... :shock:
Ne vem, ali gre zgolj za slučaj, ampak težko... kogarkoli vprašam ( ne le PGT ligaše), meni še nihče ni potrdil, da je zadovoljen s predprijavo, res ne.
In še enkrat ponovim: za okoli 1000 tekačev smo vsega naštimali, pa nič nismo vrgli proč... Je vsaj Tonek repete dobil... :lol: :lol: :lol:
In nenazadnje, mladina resda obvlada vse kompjuterske zadevšne, a oni so na kompih 8) , na tekih jih je vedno manj.
Sej, to se ne kregam :argue: , sej tudi vem, da bo voda še naprej tekla svojo smer. Samo napišem, pač, moje mnenje. Zmagala tuki ziher ne bom. Bom pa na tekmi. :D
#370712
Dobro si napisala, Valentina!
Še en tak podrepnik kova 'Majčka' se je oglasil.
Tu pred sabo gledam brezčasen sobotni obesek. Ne na njem, ne na traku nobenega datuma ali kraja. Po liniji najlažjega (najcenejšega) odpora in to za ceno 70€.
#370713
Ja ok, bom drugo leto jaz kuhal makarone a la carte ce hocete. Pa za vas jih bom naredil mantecato, in na koncu z olivnim oljem in 2 leti staranim patmezanom da jo gnada zadovoljna. Boste pa vi timing nardili sej itak vse obvladate....
Over and out
#370734
TONEK napisal/-a:Dobro si napisala, Valentina!
Še en tak podrepnik kova 'Majčka' se je oglasil.
Tu pred sabo gledam brezčasen sobotni obesek. Ne na njem, ne na traku nobenega datuma ali kraja. Po liniji najlažjega (najcenejšega) odpora in to za ceno 70€.


Po moje si mal zamešal.....Majčka se pa redko pritožuje čez organizacijo, razen, kadar je zraven, pa ne naredimo tako, kot vem, da bi lahko. Če sem pa samo na teku se pa še nikol nisem pritožila. :FO:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA