Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#11290
Zaradi pregostega prometa je bila trasa proge v zadnjem trenutku spremenjena. Namesto kroznega teka je bila proga speljana po cesti skozi Sobro in se koncala ob 30km oznaki (Pomena-Sobra/trajektna luka). Kljub napovedani mednarodni udelezbi, Kostelicev ni bilo na startu. Od TF sva bila udelezenca dva.Jasno, zopet je zmagala TanjaO,kljub krevsljanju zaradi bolecin v l.kolenu. Zmagovalka je od sponzorja dobila 1kg GOFa. Slikce za galerijo so v pripravi. Lp
Uporabniški avatar
 bojanu
#11293
Čestitam za tole mednarodno zmago :D

PS koliko domačinov se je vpisalo v TF? :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#11306
Bravo Tanja, hmm - se ti ne zdi, da si že malo dolgočasna s temle pobiranjem zlatih odličij :wink: :wink: :D
Bravo tudi fotografu... eeee, kakšen sonček....
Uporabniški avatar
 Fotr
#11318
Ogledal sem si slike in so res lepe, :D najlepši pa je tandem Tanja-Mirč. :shock: :D
Čestitam Tanja, prava legenda si že postala. :D Medtem, ko dedci pobiramo nagrade za težo in starost, :cry: ženske puščice pobirate zlate medalje. :evil: Saj ste močnejši spol, :oops: razmišljam, da sploh ne bi shujšal, :? da bi vsaj za težo še kakšno nagrado dobil, samo ne zaradi nagrade, temveč, da vsaj delno rešujem moški ego. :oops:
Čestitke še enkrat! :D :D :D
Uporabniški avatar
 ero
#11320
Fotr napisal/-a:razmišljam, da sploh ne bi shujšal, :? da bi vsaj za težo še kakšno nagrado dobil, samo ne zaradi nagrade, temveč, da vsaj delno rešujem moški ego. :oops:


hja, na tekih bi ti tole pobiranje nagrad za najtežjega še nekako šlo a so bolj redke.

pri kolesarjih bi moral pa še kakih 30 kil pridobiti, če bi hotel biti konkurenčen :)
Uporabniški avatar
 Tjaša
#11324
Če to ni grozn, človeka si še na dopustu ne privoščita miru. :roll:

Čestitke obema! Lepe slike, sem vama fouš! :mrgreen:
No, evo, TanjaO še s frdirbanim kolenom pobira medalje :shock: :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA