Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Staša
#11574
Tole sicer ni poročilo iz enega od tekov, pač pa poročilo iz tekov in udejstvovanj v drugih športih v letih 1996 - 2004!

Ena najmlajših članic TF v teh dneh zaključuje osemletko in pravkar smo se vrnili iz zaključne prireditve - valete.

In najvažnejše? :D TAMY JE PREJELA PRIZNANJE ZA ŠPORTNICO GENERACIJE 1996 - 2004 ZA DOSEŽKE V SMUČANJU, PREDVSEM PA V ATLETIKI - TEKU!!! :D

Profesor športne vzgoje je povedal, da je v generaciji veliko dobrih športnikov, a priznanja sta dobila le 2 fanta in 2 dekleti, med njimi naša T(F)amy. Pri odločitvi so bili odločilni uspehi šprinta na državnem nivoju!

Tamy si vsekakor zasluži :laola in :clap: :clap: :clap: samega :TF) !!!

Sedaj pa gre, vsa elegantna, zasluženo :juhuhu:!!!


PS: No, Tamy pa se je izkazala tudi kot izvrstna režiserka, voditeljica, prejela je tudi druga priznanja, med drugim je bila odločna vseh 8 let, ampak... ob zgoraj omenjenem presenečenju so se ji pa zasvetile učke in nasmeh se ji je razlezel do ušes! Je bilo presenečenje!
Nazadnje spremenil Staša, dne 14 Jun 2004, 21:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 bojanu
#11575
Čestitam :clap:

PS kupi ji kakšen sladoled, da nam nadobudnega podmladka ne speljejo drugi :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#11585
Tamy, danes si pa ti kraljica! :evil: Čestitam za izredne uspehe. :shock: :D Že ko sem te prvič videl, :shock: sem vedel, da si nekaj posebnega. :evil: :D Bravo, bravo, bravo!!! :D :shock: :D
 Lučko
#11627
Bravo, bravo T(F)amy, le tako naprej :wink: .
Uporabniški avatar
 Barb
#11643
Vse čestitke Tamy tudi z moje strani

P.S.:pa sporočanjem iz terena na TF se je tud že izkazala :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#11671
Tamy, Tamy, Tamy, Tamy,Tamy, Tamy, Tamy, Tamy
Tamy, Tamy, Tamy, Tamy,Tamy, Tamy, Tamy, Tamy
Tamy, Tamy, Tamy, Tamy,Tamy, Tamy, Tamy, Tamy
Tamy, Tamy, Tamy, Tamy,Tamy, Tamy, Tamy, Tamy
Tamy, Tamy, Tamy, Tamy,Tamy, Tamy, Tamy, Tamy

navijava za te!

runner & dedic
Uporabniški avatar
 Matej
#11684
Bravo,
še napej ostani odločna :D ...odlična :idea:
Uporabniški avatar
 tamy
#11688
najprej hvala vsem za cestitke! :D res,bilo je presenecenje zame,saj sem si zelela tega,vendar sem imela mocno konkurenco. :oops: ko me je poklical na oder,sem dobila solzne oci in nisem vedela,kaj naj recem!rekla sem samo hvala in solze srece so mi stekle,mislim,da so bile celo tri.nato sem hitro odnesla plaketo za oder in odhitela,saj sem morala napovedovati naprej,se besedilo sem zamesala,a ni nihce opazil,saj smo samo zamenjali predajo kljuca s priznanji.res,hvala vsem!ta plaketa mi je pomenila najvec v osnovni soli,se posebej pa zato,ker je prisla mentorica simona do mene in mi povedala,da sem postavila nov solski rekord na 60m,to je 8:12,podrla sem pa rekord,ki je bil narejen leta 1989,ko sem se rodila. :evil: v glavnem,ta stvar mi je dala veliko motivacije za naprej!in ni vrag,da mi ne bo uspelo priti avgusta v reprezentanco. :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#11690
Oooo, tega pa še jaz nisem vedela. Sem pa videla, kako si bila srečna. Res še nikoli nisem videla takega izraza na tvojem obrazu. Hmm, solzic pa tudi še nikoli nisem videla na tebi... :oops: :wink:

No, sedaj nas pa zanima še, kako je potekal žur :?: :?: :?: :?: :shock: :juhuhu:
Uporabniški avatar
 tamy
#11695
pa saj sem povedala,da je bila konkurenca velika in nisem pricakovala-zelela pa sem si! :D

ok,zur je bil pa takle-
1.) najprej smo imeli solski ples do desetih v telovadnici.ceprav smo mislili,da bo brezveze,smo se posteno zmotili,saj smo res vsi plesali skupaj in vse zamere so bile pozabljene.
2.)ob desetih so prisli starsi,da bi nas peljali domov,vendar smo se zmenili,da gremo se v en klub,ki je v logatcu(za tiste,ki ne vejo),imenuje se Grajski park.no,jaz sem se ze prej zmenila,da lahko grem,tako da ni bilo problemov.od prijateljev mamice so nas peljale tja in zacela se je prava zurka!no,ok,priznam,prvic v zivljenju sem bila lahko zunaj do enih. :oops: ok,nekaj jih je kadilo(okoli 5 zensk),eni so pili breezer-je,saj je bil natakar tako prijazen,da jim jih je prodal,eni pa smo pili naravne limonade.vem,da se slisi butasto,ampak so tako dobre,da ne prekasajo nobenega alkohola-morajo biti brez sladkorja,da zazgejo.
okoli polnoci so vsi sli domov,ostalo nas je okoli 20,in ob enih nas je bilo samo se okoli 8,ampak punce smo imele tak zur-umaknili smo si mize in plesali,kako je bilo vroooceeee. :lol: pa vendar-vem,da takega zura ne bo vec,vsaj s temi ljudmi ne,ampak danes moram it se na eno limonado,ko grem se na eno valeto,a tokrat kot gledalka.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA