Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Fotr
#12055
Pred dvema dnevoma sva s Tjašo dobila naslednje sporočilo po e-pošti:

Draga Tjaša in Fotr, pozdravljena.
Bom povedal naravnost: "najebala" sta! Iskrene čestitke!
Pokliče vaju dr. Branko Škof in vama pove, kako naprej.
Kmalu vaju čaka prvi miting, žal bom manjkal, ker grem
na službeno pot, malo, da kaj napišem in tudi zato, da si
povrnem zdravje, ki me je malo pustilo na cedilu.
Prepričan sem, da bom po Ljubljanskem maratonu zares
ponosen na vaju. Pazita nase in vse najboljše!
Primož

:D :shock: :D

Čeprav sem že vnaprej vedel, mi je vseeno zdrhtelo srce :D
in se mi zarosilo očesce, ko sem to prebral. Vesel sem bil :D
tudi za Tjašo, ki je, odkar je na TF, kar naprej izžrebana, :D
dobiva nagrade, priznanje in na koncu je še izbrana za :D
Poletovo tekaško ekipo, kar pomeni, da jo kar naprej :D
obletava sreča. Tjaša, čestitam, garala bova kot črna :D
živina, ampak zanašaj se na svojo srečo, jaz se bom :D
na svojo norost. :D
:D :shock: :D

Včeraj pa sem prejel še naslednje sporočilo:

Spoštovani,
Izbrani ste bili v Poletovo tekaško ekipo. Čestitam!
Ker bi z organizirano vadbo želeli pričeti čim preje, vas
vabim na spoznavni klepet in dogovor o poteku našega
športnega druženja.
Spoznavni sestanek bo v četrtek, 17. junija ob 19.30 v sejni
sobi Fakultete za šport.
Lep dan, Brane Škof


Seveda bom zvečer poročal, kaj smo se dogovorili, tako da :shock:
boste člani TF na tekočem, saj sem po vaši zaslugi izbran v :shock:
Poletovo tekaško ekipo. Se beremo po spoznavnem sestanku. :shock:
:D :shock: :D

Danes sem v Poletu prebral še ostale izbrance za Poletovo ekipo
in vidim, da je poleg mene še Andrej Šifrer. :shock: Če je to tisti
Andrej Šifrer, ki pravi, da je vse manj dobrih gostiln, potem ni
problema niti za analize niti za tek. :D Če je gostiln manj, bomo
več tekli. Ker pa Andrej Šifrer zagotovo ve, kje so še ostale
dobre gostilne, bomo tam delali analizo. :D :shock:

Seveda je mogoče, da je med izbranimi še kakšen član TF in
upam, da se razkrijemo. O vsem sledi večerno poročilo, če
se bomo pa mogoče malce zadržali, pa jutranje. :D :D
Uporabniški avatar
 vanja
#12059
Cestitke vsem srecnim izbrancem!!!!

Kot lanska poletovka priblizno vem, kaksni fajn obcutki vas prevejajo! Po drugi strani pa te najbrz tudi malo zaskrbi, ce bos zmogel. Ampak seveda boste zmogli in veselo trenirali ter oktobra v Ljubljani srecni priskakljali v cilj!

Srecno in navijam za vas!
Uporabniški avatar
 runner
#12073
zdaj nas (TF-ce) boste pozabili...
:cry:

sploh poznali nas vec ne boste...

:cry:

----
:)
runner
Uporabniški avatar
 Fotr
#12078
runner napisal/-a:zdaj nas (TF-ce) boste pozabili...
:cry:

sploh poznali nas vec ne boste...

:cry:

----
:)
runner


Čeprav bomo okinčani s slavo, :shock: obkroženi s samimi zvezdami, :D čeprav bomo dosegali nenadkriljive rekorde :shock: v tekih, čeprav bomo obsijani z glorijo popularnosti :evil: in čeprav bomo jedro, center, sredica in tarča :roll: sredstev javnega obveščanja, :evil: ne bomo pozabili TF in njegovih članov, :D ker je bil TF odskočna deska, tobogan in trampolin, :D ki nas je pognal v orbito, :D odkoder bomo še vedno naklonjeni opazovali :D in se udeleževali druženj na tekih in po tekih :D s forumci in seveda forumkami. :D :evil: Nič bat, imamo trdno voljo, zvesto srce, močne noge in kleno postavo. :D :D Bomo poročali!
Uporabniški avatar
 Barb
#12079
Čestitam vsem izrebancem in upam,da ne boste pozabili na nas
...in Fotr,da bomo lahko še vedno prebirali tvoja doživetja-ki bodo sedaj vrjetno še bolj zanimiva
...pa da bomo deležni kakega dobrega nasveta(kajti tudi drugi se bomo morali pripravljati za maraton)
....aja,Fotr-sej vem,da ne bi pozabu,ampak vseeno-le povej Šifrerju,da si presidente Tekaškega Foruma :wink:

....pa veliko uspešnih treningov vsem
.....tistim,ki pa niste prišli v izbor pa,.........trenirajte sami,tudi sami boste zmogli.Samo vrjemite vase in v svoje zastavljene cilje.
Uporabniški avatar
 runner
#12087
Torej
Fotr, Lucka in GaGa??? (ce sem koga pozabil se opravicujem)
cestitke za uvrstitev v ":polet"-ovo ekipo.
Morate se zavedati da vas (in vase rezultate) bomo spremljali pod povecevalnim steklom. Vsak korak na treningu bo medijski dogodek.
Every move you make ... every breath you take ... WE'll be watching you!
Razmislite o varovanju in kako boste uspeli podpisati na stotnie slik otrokom ki bodo v vrsti stali in vas gledali kot najvecje idole. Pazite na izjave ki jih boste dali novinarjem (samo akreditovanim seveda!).
In na koncu vam se zelim da vam skrlatno sonce TF-ja da toploto in enregijo kot princeski iz Fotrove pravljice...

veliko srece!
:-)

...

veselimo se z vami!
runner
Uporabniški avatar
 simi
#12103
Čestitke vsem!

Fotr, Tjaša, si že šparam en delček telesa za avtogram!! :wink:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#12119
Hoj, se moram oglasit!

Hvala vsem za čestitke. In če mislite, da sem pijana od sreče, vam povem, da sem skoraj mrtva od strahu. :shock: :shock: :? Imam občutek, da bo zgledalo tako kot v kakšnem ameriškem vojaškem filmu, ko tečejo in pojejo zraven. Tisti, ki eskalirajo z neumnostmi in tisti, ta zadnji, dobijo pa še kazenske kroge ali pa sklece s kakim težkim ruzakom na pukli – se že vidim, joj, mene!. :roll: Kalček pa mojo fantazijo še spodbuja
kalček napisal/-a: »Bom povedal naravnost: "najebala" sta!”


Malo me tolaži Fotrovo videnje ali celo vedenje:
Fotr napisal/-a:“vidim, da je poleg mene še Andrej Šifrer. Če je to tisti Andrej Šifrer, ki pravi, da je vse manj dobrih gostiln, potem ni problema niti za analize niti za tek. Če je gostiln manj, bomo več tekli. Ker pa Andrej Šifrer zagotovo ve, kje so še ostale dobre gostilne, bomo tam delali analizo. ”
– upam, da bo med tekom tudi na kitaro brenkov, bo šlo tako bolj počasi!

Fotr je pa letos tko zbezljal, da bo na maratonu kar tapravga useku, ne tistga polovičnga, kt mi reveži! :twisted:

Matejka je pa tko en svež veter, živahna in nasmejana – upam, da je to nalezljivo! :D :P :D

Tina in Manika, komaj čakam, da vaju spoznam!

Prekaljeni forumovci, zdaj pa začnite z izdelavo strategije, kako nas boste tolažili in spodbujali, mi pa vam za nagrado povemo vse, kar se bo tam po Rožniku dogajalo.
 Nataša
#12123
Tjaša, kej veliko ti nimam za ponudit kar se tiče spodbujevalne strategije.
razen tega, da te lahko na tekih pahljam s pahljačo iz nojevih peres, te hladim z vodo evian v razpršilcu in ti najamem tri sužnje, ki bodo za tabo nosili oranžne brisačke, oranžne majčke za preoblečt in pa nogce ti bodo mal zmasiral ko te bodo bolele.

zdej pa nehi se trest ker itak veš da maš celo vojsko TF za sabo in da če pa mi ne znamo spodbujat, navijat in širit pozitivno energijo, pol pa noben ne zna!!!!!

Z matejko bosta loh skupi jamrale k ona ma včas ebolo, sars in še razne druge neznane smrtonosne bolezni naenkrat, pa lej kako je zdrava in še teče!!!

joj da tole prebere bova tekle po btc sem pa tja.... :P
Uporabniški avatar
 5rca
#12138
se že veselim vaših uspehov, izžrebanci :!: :!: :!: :!:

poročila so pa seveda obvezna, če želite, da vas pridemo spodbujati na treninge :wink:
Uporabniški avatar
 NatašaB
#12143
...dan

Tudi jaz sem med izžrebanimi :?: :?:
ali pa morda med izbranimi :shock:

No, pa saj je vseeno. Danes se vidimo, potem pa gre zares!


Nataša (ena druga)
Uporabniški avatar
 ero
#12171
hojla in iskrene čestitke vsem izžrebanim izbrankam in izbrancem :!:

verjamem, da boste uživali in da se boste kaj naučili še za nas. in konec oktobra bomo skupaj zmagali, a ne? :D vmes bo treba pa malo delat, ja ja :twisted:

a nič bat. vsi mi smo tu zato, da vam pomagamo. zaupamo in verjamemo v vas pa itak že!
Uporabniški avatar
 dusan
#12183
Tjaša napisal/-a:– upam, da bo med tekom tudi na kitaro brenkov, bo šlo tako bolj počasi!


Tjaša brenkal bo Andrej in ne Zoran P. :) :) :)
Uporabniški avatar
 Manika
#12187
Tjaša napisal/-a:Tina in Manika, komaj čakam, da vaju spoznam!


Tjaša, tudi jaz komaj čakam, da vas vse spoznam. Se nisem pojavila še na nobeni tekmi oz. analizi, zdaj pa je zadnji čas, da pokukam ven. No, saj se vidimo danes zvečer, a ne?

Na 1. treningu bom pa manjkala, ker grem na dopust. Bom pa tam morala trenirat, upam samo, da ne bo kakšne hude vročine. Vsaj zaenkrat ne kaže tako.
Uporabniški avatar
 Bor
#12189
ok no, :evil: sej vam čestitam no


sej se hecam :D :D :D



no al pa ne



lp bor

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA