Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 Warp
#12475
Ka nj rečm, glede na to da mamo velik forumovcov, ki so pesniško in pisateljsko nadarjeni bolj k jst, bom jst sam potrdiu, pritrdiu, pozigosu, podpisu...whatever it takes
Drgač sm pa spoznou daleč najevč forumovcou do zdj, najbl sta mi
pa segli do srca Ana & Liza :D

Ljep se mjte še naprej, nasledn tedn se pa spet vidmo.

LP URoS
Uporabniški avatar
 matejka
#12480
Fotr napisal/-a:in ji dali injekcijo, kar ji je prineslo vsaj odpravo bolečine. A vse te telesne bolečine niso bile nič proti trpljenju in skominam, ki so se porajale v ......


....torej nisem bila edina, ki se nisem mogla udelezit poletnega teka. Ful mi je bilo zal, vsake toliko casa sem med 18. in 19. uro pogledala na uro in ugotavljala kje priblizno tecete! :-((
Hudo me je namrec zacel boleti in zvijati trebuh in tiscati in slabo :wc: , da sem se kr jokala :--( , potem pa so me nafilali z dvema injekcijama in danes je kao bolje...bomo videli

Vsem cestitam :cast1: , za vse sem vesela! pa mau tut fous :( , k bi jest tut!

Spomladanski tek, na katerga me je povabla Natasa, je bil prvi moj tek ever kar tako in od takrat naprej sem tekla vedno pogosteje....zdaj pa mi sploh ne uide redni trening, saj sem del Poletove tekaske ekipe poleg Tjase in Fotra, ki je tako reklamo zadnjic na srecanju delal ta TF, da bo gotovo se veliko ljudi prislo pokukat to veliko druzino. :TF)

drzite pesti za zdravje! :clap:
Uporabniški avatar
 Staša
#12484
O, hvala Fotr, za poročilo o meni :)
Ti si tudi ene vrste alternativni medicinec! Z besedami pozdraviš ogromno!!! Bolečine, srčke, lenobe... moram takoj v Yellow pages dodati...

Ker ne maram jamrat in sem šla včeraj v prvi vrsti najbolj na živce sama sebi, bom povedala pozitivne strani čakanja na štartu in cilju.

Najprej - dpop mi je prinesel zdravilce v obliki sirovega zavitka, ki sem ga dobesedno požrla (njegov komentar je bil: "ti pa res danes še nič nisi jedla"). Njami njami, še ga bom provocirala!!! :twisted:

Potem - spoznala sem Warpovega nečaka Marka, s katerim sva nazdravila - jaz sem pila DPOP-ovo vodo (JA, HVALA DPOP ZA VODO V IMENU VSEH NETEKAČEV IN TEKAČEV), mali MARK pa je imel v svoji flaški sokec. Sprva je bil sramežljiv, pa ga je očka pripeljal bližje in sva nazdravila s plastičnimi flačkami CIN CIN. Marku se je zdelo imenitno in sva nazdravila še enkrat.

No, ko sta Mark in očka odšla, pa se mi je pridružil še Obi. Tu je bila bera uspeha še večja, saj sem izvedela, da ima v Izoli, kamor jaz hodim zelo pogosto, eno jadrnico in so tudi oni tam zelo pogosto. Najprej sem se zmenila, da se kdaj dobiva in odtečeva mojo progo, v drugem planu imam pa, da se povabim, da me še kam odpeljejo z lepo rdečo jadrnico.

Piramido so pa vsi že opisali...
Uporabniški avatar
 lojzeP
#12489
Staša, pazi se jadrnic !!! :shock:


Iz lastnih izkušenj ( sem videl na lastne oči ) ti lahko povem, da se o jadrnicah ne preveč menit, :nono: :ignore: ampak kar, hop, pa na jadranje. Je debata lahko zelo mokra ( Aleš PRESS ), in bi kdo zadevo napačno razumel.

2x LP


P.S. Pa veliko vetra v jadra želim ( Eol PRESS )
 dpop
#12493
Warp napisal/-a:glede na to da mamo velik forumovcov, ki so pesniško in pisateljsko nadarjeni bolj k jst, bom jst sam potrdiu, pritrdiu, pozigosu, podpisu...


Sam kar se pa fotogeničnosti tiče... uf... poglej galerijo
Ko kakšen filmski "glumac"...


Najbolj uspela fotka do sedaj.... ostrina, detalji, oči,
poza, ozadje.... dobr... lohka bi kakšen rdeč "flekec" :wink:
retuširal... samo načelno to ne delam...

LP Darko

P.S. pa ne zdej mislit da samo dobr zgledaš... tudi vse ostalo je BP :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#12495
dpop napisal/-a:Sam kar se pa fotogeničnosti tiče... uf... poglej galerijo
Ko kakšen filmski "glumac"...


Najbolj uspela fotka do sedaj.... ostrina, detalji, oči,
poza, ozadje.... dobr... lohka bi kakšen rdeč "flekec" :wink:
retuširal... samo načelno to ne delam...

LP Darko

P.S. pa ne zdej mislit da samo dobr zgledaš... tudi vse ostalo je BP :wink:


Warp, z drugimi besedami v celofan zavito besedilo pomeni: "pojdi v peskovnik dpop in nataša in glasuj za dpopa"!

:wink:
 dpop
#12498
stasa napisal/-a:Warp, z drugimi besedami v celofan zavito besedilo pomeni: "pojdi v peskovnik dpop in nataša in glasuj za dpopa"!
:wink:


POST OF THE WEEK! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LP Darko

P.S. "igzekli"... in tudi vsi ostali navijejte za dpop-a... :lol: :lol:
 Warp
#12502
Jst sm podkupljiv :) bom se mal pocaku da vidm kaj Natasa ponuja, pa se pol odlocu
Zdj je dpop v prednosti :)

LP URoS
Uporabniški avatar
 GaGa
#12510
Prvi tek s TFjem ... bilo je zanimivo :wink: :D in se enkat zanimivo :D

Bojan, hvala za slikce... koncno mam tud jaz kaksno svojo slikco na kateri racam :D.
 dpop
#12517
GaGa napisal/-a:Prvi tek s TFjem ... bilo je zanimivo :wink: :D in se enkat zanimivo :D
Bojan, hvala za slikce... koncno mam tud jaz kaksno svojo slikco na kateri racam :D.


Še boljše so pa tiste na katerih ne racaš :wink:

LP Darko

P.S. čeprav mi je vse manj jasno od kod GaGa....
če bi te jaz moral "metaforizirat"... pol bi kvečjemu
kakšno "lastovko" ali pa "pastiričko" izbral
(IMHO PRESS)
Uporabniški avatar
 GaGa
#12523
No, kako je GaGa ven padla... to je dolga zgodba. :D So mi race tolk smesne zivalce, sploh ko glavo potunka v vodi in pomoli ven rit. :wink: Pol so me pa na izletih kolegi zafrkaval, ko sem jaz vsa navdusena oprezala za gagami, pa je padlo ven "ti si tud ena GaGa"! :D :P :D

Tolk za informacijo!!!
 dpop
#12525
GaGa napisal/-a:No, kako je GaGa ven padla... to je dolga zgodba. :D So mi race tolk smesne zivalce, sploh ko glavo potunka v vodi in pomoli ven rit. :wink: Pol so me pa na izletih kolegi zafrkaval, ko sem jaz vsa navdusena oprezala za gagami, pa je padlo ven "ti si tud ena GaGa"! :D :P :D

Tolk za informacijo!!!


V imenu najširšega občestva se ti iskreno zahvaljujem za pojasnilo! :cast:

LP Darko

P.S. Za boglonej pa eno na hitro (prirejeno)
Tvojih sem ujel pogled oči, svetloba, blisk neurja,
In spet nemir v glavi, v duši pa orkanska burja.
Nekoč, ko se ljubeznen razdivja, srce ko vztli,
Iskati je prepozno kritja in upati na mirne dni.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#12546
Oh tale naš Darko - ta pa res ne more iz svoje kože 8) :D :roll:


2x LP
 dpop
#12555
lojzeP napisal/-a:Oh tale naš Darko - ta pa res ne more iz svoje kože 8) :D :roll:
2x LP


Lojze... ti čist nič ne razumeš.... to jaz ne delam
da bi prišel iz svoje kože... ampak da drugim pod
kožo zlezem :wink: (Alien 8 PRESS)

LP Darko

P.S. Enim grem pa pregloboko...
potem me imajo pa "v želodcu"
Uporabniški avatar
 GaGa
#12571
dpop, hvala za pesmico :D :D :D.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA