Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 RoKo
#174075
mazi napisal/-a:
tomi napisal/-a:Na spletni strani organizatorja sem si podrobno ogledal vrstni red najboljših http://www.sport-sezana.com/maraton2009 ... =rezultati in ugotovil, da nisem med njimi, ker se pač moj priimek ne začne na KO.... :wink:

1. KOtnik
2. KOsmač
3. KOsovelj


No moj se začne na KO... pa vseeno nisem med prvimi... :rol:


Moj se tudi začne s KO.., se pravi da imamo možnosti v prihodnje. :wink: Seveda, bo pa treba delat :lol:
Uporabniški avatar
 vanja
#174077
Tudi jaz sem bila po dolgem času v Sežani in je bilo res fajn! Zaradi prehlada in ušesobola sem bila še v petek in soboto trdno odločena, da bom samo navijala, v nedeljo zjutraj pa sem v hipu spremenila načrte in šla tečt. Razen tega, da mi je bilo malo prevroče, je bilo vse drugo fajn: organizacija, trasa, vzdušje,... No, s svojo kondicijo se tudi ne bom hvalila.
Je pa na teh množičnih prireditvah problem v tem, da se ne snidem z vsemi, ki jih poznam. Srečala sem kup prijateljev, še več pa sem jih zgrešila :(
Uporabniški avatar
 5rca
#174078
Nataša napisal/-a:po 3 letih prvič spet na tekmi. Prav tremo sem mela. Šlo mi je fajn, vreme je bilo super, končali pa smo ob pohanih piškah na Zaplani :wink:


dobro si jo "žgala " v tisti klanec na Orlek :shock: tako da ... nisi ne videla ne slišala navijačev :wink: kar pa tut ni čist dobr :wink:
 Nataša
#174084
5rca napisal/-a:
Nataša napisal/-a:po 3 letih prvič spet na tekmi. Prav tremo sem mela. Šlo mi je fajn, vreme je bilo super, končali pa smo ob pohanih piškah na Zaplani :wink:


dobro si jo "žgala " v tisti klanec na Orlek :shock: tako da ... nisi ne videla ne slišala navijačev :wink: kar pa tut ni čist dobr :wink:


to je blo zarad muzke, sori :oops: Pa sem še vmes pogledovala, kje te bom zagledala ...
Uporabniški avatar
 mojcej77
#174107
Dragi moji, hvala vsem za en čudovit tekaški dan, od tistih, ki ste ga pomagali organizirati, do vse tekačev, spremljevalcev...res mi je bilo lepo vas spet videt po dolgem času, pa čeprav za nekaj trenutkov - pred WC-jem (a ne, Staša), mimobežno s flašami v roki (a ne, Miha PR), med množico na štartu, po poti, v cilju...povsod znani in neznani tekači, mladi, stari, suhi, debeli, poskočni, pa malo bolj "pritlehdržečise"...vse je teklo.
In v čast in veselje mi je bilo spet teči na MKM. Še celo pod uro sem šla, 7min/km, kar je zame trenutno waaaaaaaaaau...in še gospo Heleno Žigon, ki jo izjemno cenim, sem uspela dohiteti malo pred ciljem, ter z njo celo na kratko spregovoriti, pa malo nerodno mi je bilo tam jo prehitevat, sploh si je nisem upala, ob vseh tistih krikih in vzklikih se mi je zdelo, da se nekako ne spodobi (ali je vseeno?...prehuda dilema za prihod v cilj, vam rečem!!! Ne tečt v ciljni ravnini skupaj s Heleno Žigon!!!), ampak mensezdi, da sva le prišli približno vštric...pa hvala mojemu šoferju, sosedu in sotekaču Franciju za prevoz, družbo in spodbudo.
In Katarini.
Veste, moram vam povedat par besed o Katarini.
Katarina je moja prijateljica in čisto frišna tekačica. In najboljša poročna priča na svetu. En tak sonček z odličnim smislom za humor. Počakala me je v cilju Ljubljanskega maratona, in tudi tokrat me je čakala v cilju, ne da bi mi povedala, da bo prišla. Popolno presenečenje in popolno veselje. In jeseni, če ne celo že prej, greva skupaj na 10ko. Draga Katarina, hvala še enkrat za tvoj prihod in spodbudo!!! Večkrat mi poveš, kako si ponosna name, zato ti jaz na tem mestu vračam isto - ponosna sem nate, na vse kar počneš, v zadnjem času pa še posebej na tvoje tekaške korake! Super si!

...ampak Fotr...tebe sem pa res pogrešala. Zelozelozelo!!!!

lp,

m
Uporabniški avatar
 Cormi
#174108
mojcej77 napisal/-a:...ampak Fotr...tebe sem pa res pogrešala. Zelozelozelo!!!!


Tudi jaz :evil:
 luzr
#174118
Tole je bilo zapisano v napačno temo, a vseeno lepim godljo sem. Vseeno je zanimivo prebrati navdušene zapise.

******************************************************+
daks

Tekel nad pricakovanji Laughing

*******************************************************
Junc

vreme je bilo kar prevroče, vetra ni bilo, idealni kraški praznik. Tek, no ja, po premoru, je to to. Več bo v naslednjih tekih od mene videt.

Drugače pa, Sežana je prva liga Smile

***********************************************************

prim

Res super. Ampak zadnjih 5 km se pa vleeeče.
Svoj PB izped 5 let na LM izboljšal za 6 minut, tako da tudi z rezultatom super zadovoljen.
Od prihoda v Sežano do štarta se je tako otoplilo, da nam je bilo vsem v dolgih rokavih že žal.
Organizacija sami superlativi.
Skratka BP.

************************************************************

bucko

Super tek je bil, vreme odlično!!! Hvala Venclju da je držal pesti, saj mi je uspelo izboljšati čas z LM za 49s. Jupijajaja

************************************************************

inchi

Sežana danes kot v pravljici. Ozvočenje z muziko v dvorani pa katastrofa, upam, da se organizator tega zaveda.

včasih tečem hitr, včasih pa prepočas.

************************************************************

Uporabniški avatar
 Sončka
#174122
Res je bilo lepo. Najbolj me je razveselil sonček, ki je sijal kar cel dan. Glede na bolečine v kolenu, nisem imela prav nobenih pričakovanj in sem tekla dobro. Vsaj jaz sem zelo zadovoljna... še posebej, ker sem se očitno znebila bolečin! Zmaga! Tekla sem na 8 km, a enkrat letos (malo kasneje) bom lahko šla tudi na 21 km. :D
Družba super, že na poti do tja, v cilju, na analizi in še na poti nazaj.
Lp, Sončka
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#174123
Kakor je že napisal Tae, je bilo včeraj vse po planu: prevoz, prihod, vreme, napovedan moj osebni rezultat (zgrešil za borih 10 sekund :shock: :lol:) v pozitivni smeri, kar je zadoščalo za ponovni "prevelik" zaostanek za Taetom :hello: :bum:, super hrana, družba oziroma vzdušje...
Ja, letos je Tae vsaj dva razreda boljši oziroma hitrejši od mene, tako, da ne vem, koliko je še zanimiv tale najin dvoboj za širšo publiko :roll: :ignore:, jaz sem precej slabši kot lansko leto in niti ne vem kaj delam narobe :?: :twisted:, sicer predal se še ne bom kar tako :nono: (UPANJEUMREZADNJE...), vendar zadeva skozi čas verjetno ne bo več toliko zanimiva...
Drugače pa čestitam vsem za odlične rezultate ter hvala za dobro družbo in pa seveda Tae, hvala za prevoz :cast: :cast1:...

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#174128
Cormi napisal/-a:
mojcej77 napisal/-a:...ampak Fotr...tebe sem pa res pogrešala. Zelozelozelo!!!!


Tudi jaz :evil:


saj res - kam se je zgubil tale naš Fotr :roll: :?:


PA ČESTITKE VSEM!!!!
Uporabniški avatar
 bobr
#174138
Čestitke vsem ki ste se spopadli z kraško progo.

Še nekaj SLIK z moje strani. Letos sem užival v drugačni vlogi...
 gd
#174141
Sam sicer nisem tekel pol maratona, ki naj bi po število tekačev bil 3 največji v R Sloveniji, zato organizacije same prireditve ne morem ne pohvalit ali pograjat. Vse lepo in prav, vendar, ko sem danes slišal, da naj bi 2.uvrščena v skupni uvrstitvi na 21 km za nagrado poleg medalje, dobila samo še kapo na šilt in polo majico (od sponzorja Opel), bi temu rekel velika, velika sramota za organizatorja ter množične prireditve. Ne morem si predstavljati, da si lahko organizator privošči, da 1, 2 in 3, uvrščenim ženskam, po vsej verjetnosti pa tudi moškim, v generalni razvrstvitvi podeli tako skromne nagrade. Na vsakem "vaškem" teku, če lahko temu tako rečem, sem prepričan, da zagotovo dobijo večje nagrade.

lp gd
Uporabniški avatar
 mirko1
#174142
bobr napisal/-a:Čestitke vsem ki ste se spopadli z kraško progo.

Še nekaj SLIK z moje strani. Letos sem užival v drugačni vlogi...


bobr, ti pa nisi šparal z negativi :D
zelo lepe slikce.
Uporabniški avatar
 bobr
#174144
mirko1 napisal/-a:
bobr napisal/-a:Čestitke vsem ki ste se spopadli z kraško progo.

Še nekaj SLIK z moje strani. Letos sem užival v drugačni vlogi...


bobr, ti pa nisi šparal z negativi :D
zelo lepe slikce.

:oops: Treba je bilo ulaufat novo 4Gb kartico + EOS 1000D :lol: Tako ali tako se še učim...
Uporabniški avatar
 Laufer
#174151
Luštno je bilo. Izpolnil cilj in prvič letos šel pod 1:50:00. Moram pa reči, da gre velika zasluga Razy-ju, ki je gnal po progi kot hudič. Zagledal sem ga na 4 km in ga tja do 12 nisem mogel ujeti. Šele ko sem močno pospešil sem ga dobil, vendar ne za dolgo. Takoj ko sem bil zraven, mi je zopet pobegnil. Je pa rekel, da ga bom sigurno ujel in prehitel na klancih. Res je bilo temu tako, saj sem si od 17 km pa do cilja nabral skoraj 4 minute prednosti. Moj čas 1:44:23 :lol: .
Sedaj pa zopet počasni teki do poletja. Mogoče se takrat spustim pod 1:40:00 :roll: .
Vsem hvala za slikice in prijetno družbo, ter sončku, ki nas je tako lepo grel.
PS: Glede na to, koliko trenerjev in svetovalcev za dvoboj leta ima spela*, bom vzel Luzerja v roke in ga do jeseni pripravil na iziv. Vztrajnost ima, samo nekaj malega hitrosti mu manjka.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA