Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#205332
''Sladkih 6'' je za mene drugo leto zapored krona tekaške sezone, oziroma najlepši možni zaključek le te. Organizacija je brezhibna, družba je fenomenalna, letos je tudi sonček grel. Pri pregledu rezultatov sem ugotovil, da pa sem letos vendarle obrnil krog več kot lani, a ko sem že drugi krog zapored z čelom ''poljubil'' prometni znak sem si rekel, da bo dovolj. Vsekakor obljuba o še kakšnem krogu več v letu 2010 drži. Z pretečenimi 25.8 K sem več kot zadovoljen, saj so bili oddelani v meni ljubem zen tempu, brez obremenjevanja z časom, tempom...prvič letos. Čisti užitek.
Najlepša hvala družini Koražija...za vse!!! Hvala sotekmovalkam in sotekmovalcem, hvala fotografom, hvala prevoznikom.
Moje iskrene čestitke in globoko spoštovanje do vseh kateri ste bili včeraj na Sladkem Vrhu. Še posebej pa tistim, kateri ste meje svojih sanj premaknili še višje...še dlje.
Nasvidenje v letu 2010!!!

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 maca
#205333
Kaj naj pripomnim, žal mi je samo, da sem se te fenomenalne prireditve udeležila šele prvič :--( , škoda, pa tolko sem zamudila. No, nič ne de, sedaj bo na mojem spisku Top 5 :clap: .

Če kdo zasluži vso pohvalo in spoštovanje, potem so to familija Vreme :cast1: :cast1: :cast1: . A si sploh mi, navadni tekači, lahko predstavljamo kakšen organizacijski podvig je taka prireditev??? :laola
In potem gre Vreme še laufat, po laufu zorganizira podelitev priznanj in medjalj, vse z nasmehom. In ko zraven gledaš "njegova dekleta", imaš solze v očeh. :clap: Ja vem, brez podpore družine bi ne šlo, a vendar, to ni kar tako mala podpora (prpelješ.familjo.pofotkaš.malo.zdolgočaseno.čakaš.da.odlaufa.potem.pa.domov.press).

Rosi, meni je pasala tvoja družba na poti tja in nazaj, prav fino, hvala, mi je blo, hvala G 5.0 za družbo na prvi polovički, potem pa vsakemu posebej, ki ste me spremljali po krajših razdaljah. če sem koga preveč "oblajala", naj mi prosim oprosti, zaneslo me je navdušenje. Ko sem spremljala fotografe na trasi, sem mela občutek, da sem skoraj nevesta, tolikokrat sem bila pofotkana. Hvala.

O teku ne bi zgubljala besed, navdušena sem, da sem uspela "zmazati" 54,8 km, mojo najdaljšo razdaljo ever :clap: , in to z nasmehom, bilo je nepozabno, sprobala sem Feelmaxe in jih odnesla domov (hm, plačala jih,še,nisem :lol: ).
Videla neizmerno veliko fac, ki sem jih in jih še občudujem, pravzaprav ste prav vsi moji vzorniki. Tako ali drugače, vsi ste se spopadli s to razdaljo.

Posebne čestiteke pa veljajo medaljerosom :laola :laola :laola
Nazadnje spremenil maca, dne 08 Nov 2009, 10:52, skupaj popravljeno 1 krat.
#205336
Čeprav se nerada ponavljam, mislim, da se je v tem primeru potrebno. Organizacija na višku! :clap:
Medalja je pa definitivno nekaj posebnega, med ostalimi obešenimi na zidu. Kar seka vn. :D

Postavila sem PB. Logično, glede na to da sem prvič toliko časa tekla. :lol:
Naslednje leto definitivno ponovno pridem. Se bom prijavila že prvi možni dan, ker bo zagotov hitro 100 prijavljenih.

Čestitke vsem tekačem! :mrgreen:
Posebej tistim, ki jih je Vreme poklical med zadnjimi. :wink:

Nekaj fotk najdete tukaj. Ni veliko, glede na to, da se je mami bolj obremenjevala s svojo edinko, ki "teče na tekmi, na katero še ni pripravljena". :lol:

Dobila sem zapestnico... oz. kar 2. Hvala Raf. :mrgreen:

Družba je bila super in celoten dan nekaj posebnega. :heart

P.S.: Tole sem na hitro spisala, ker grem sedaj po 16 stpnicah (OMG) in imam samo 10 min časa. xD
#205337
Sem se pa ob izjavi Zdravkota Barica fino nasmejal ob koncu prireditve, ko smo odhajali domov.

Njegova izjava:

"nikjer še nisem videl toliko tekačev, kjer vsi nekam čudno hodijo"
:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 pajo
#205349
Lani sva bila prisiljena odpovedati se temu teku. Letos sem pač prišel sam in ostal navdušen nad vsem.Če bo zdravje bo to eden od tekov, ki se jih ne sme spustiti mimo sebe brez udeležbe. Rajko hvala in se vidimo. Enaka zahvala vsem za spodbujanje na progi.
Uporabniški avatar
 zajc
#205350
Na ta tek sem šel popolnoma nepripravljen. Ne mislim kondicijsko ampak organizacijsko. Stvari sem začel pakirat šele ob 6:30 in šele v Venceljmobilu ugotovil, da sem pozabil čip :shock: Na srečo je imel Vreme rezervo in sem lahko nastopil v konkurenci. Kako sem bil razstresen pove podatek, da sem pozabil natakniti na copate tudi ta čip. 5 minut pred začetkom sem ugotovil, da sem premalo jedel in sem se nahitro nabasal z nekaj napolitankami. Čudno, da sem se sploh pojavil na startu in da nisem še česa izgubil ali pozabil.

Tek se je začel. Vedel sem, da bo konkurenca neizprosna in bil presenečen, da sem bil že na začetku v ospredju. To me je spremljalo z nekim nelagodnim občutkom, če sem morda prehitro začel. Prvo uro sem pretekel 13 krogov, potem pa do konca konstano vsako uro 12 krogov. Ko mi "motor" ni več vlekel, sem se ustavljal na svoji okrepčevalnici, kjer sem do konca spil 9 pollitrskih plastenk izotonika in kokakole. Zelo so mi pomagala magnezijeva zrnca kupljena v Hoferju. Po njih sem se počutil kot prerojenega.

Teči v ospredju je bilo mučno. Bojana nisem mogel prehiteti,ker je tekel fenomenalno, ves čas pa sta mi za ovratnik dihala robocop in Uroš. Šele po 4-ih urah teka sem ugotovil, da sem bil pred njima že več kot štiri kroge :shock: Prehiteval sem ju predvsem, ko sta počivala v "boksih", tega pa nisem opazil.

Zadnji dve uri sem poskušal odteči v istem tempu, čeprav mi je že zmanjkovalo moči. To mi je tudi uspelo in se na koncu veselil nepričakovanega drugega mesta. Bravo jaz. Bravo tudi vsem ostalim.

Na teku me je spodbujalo veliko tekačev, zato vsem en velik hvala. Kolikor je bilo v moji moči, sem se trudil, da bi vračal dobre želje.

Skratka, organizacija je bila odlična, tako da se drugo leto vrnem. Težko bo braniti drugo mesto.
Nazadnje spremenil zajc, dne 08 Nov 2009, 12:39, skupaj popravljeno 1 krat.
#205354
Družina Koražija in pomočniki :laola :laola :laola :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: tako prijetno domačega občutka na teku, kot da teče ena zelo velika družina ne doživiš nikjer.
Tudi letos odlična organizacija, jesensko lepo vreme je dajalo poseben čar temu teku. Tekači pa hitri ali počasni, vsak prispeva kamenček v mozaik, ki je na koncu prava mojstrovina :laola .
Meni je bilo posebej prijetno letos, ker je tekel tudi moj. Vsem hvala za odlično družbo, posebej za petje :wink: . Čestitke vsem in vsakemu posebej za njihove zmage.
Več je zapisanega tukaj
http://www.ednevnik.si/?w=alenkar
#205355
Glede na to, da še nikoli v življenju niti maratona nisem pretekel, je bila odločitev za tole "ultro" v zadnjem trenutku, kar malce drzna. Ampak, ker sem se na zadnjih treningih dobro počutil in ker je bilo toliko lepega napisanega o tem teku sem si močno želel, da bi lahko nastopil (hvala, ursad, da si mi to omogočila :cast1: )

Pred tekom sem si rekel, da bom tekel le toliko časa, dokler se bom dobro počutil, moja pobožna želja pa je bila, da bi v šestih urah nekako "naklepal" 60 km. Med tekom sem se počutil fantastično. Ne vem, če sem že kdaj tekel s takim užitkom. Vreme je bilo super, vzdušje na progi tudi in kilometri so kar padali. Pričakoval sem kakšno večjo krizo tam po 35 km, a je ni bilo. Še največji izziv, je bila zadnja ura teka, ko so malce začele nagajati noge. A ker je kazalo, da se mi pobožna želja uresniči in ker sem se spomnil zdaj že legendarnega "čuj, vse je v glavi", je šlo do konca. Hvala vsem, ki ste nas spodbujali v tistih zadnjih kilometrih teka :cast: Na koncu mi je uspelo preteči 61 krogov oz. 63,135 km. Občutki ob tem so bili nepopisni...

Morda sem odkril svojo novo disciplino, morda postajam le endorfinski odvisnik... :wink: vem pa, da bom na to čudovito tekaško prireditev še prišel (če bo le zdravje to dopuščalo).

Za konec še čestitke družini Koražija za izjemno organizacijo in vsem, ki ste včeraj tekli. Bili ste čudoviti (o čemer pričajo tudi fotografije. Lenz, MatjazV :clap: :clap: :clap: )

P.S. vsem, ki ste včeraj po teku opazili, da malce čudno hodim :lol: sporočam, da je danes že dosti bolje. Ne vem pa kaj bo, ko bom moral čez kakšno uro po stopnicah nadstopje nižje na kosilo :wink:
 Alek
#205358
Glede na vse moje pripetije v letošnjem letu sem zelo vesel, da sem včeraj sploh lahko bil na tem svetovno dobrem teku in odtekel nekaj km. Predvsem pa je bilo zame včeraj na prvem mestu po dolgem času druženje s forumaši. Res je bilo lepo biti del tega čudovitega dogodka.
Vremenovci (Rajko, Marjetka in Ana) in ostali člani organizacijskega orkestra, ki ste včeraj igrali zelo ubrano, ste zakon. Hvala vam za čudovito preživet dan.
Uporabniški avatar
 raf
#205360
Sem se malo poigral in naredil eno video kompilacijo, kjer so zajete vse prvine teka od včeraj in konec je posebej namenjen Rajkotu in njegovima puncama.Dodal sem pesem, ki jo vsi dobro poznate in včeraj bi to pesem lahko vsi peli v en glas, ker smo se res počutili kraljevsko. Fotografije sem si sposodil od Lenza in tudi Matjaž je prispeval svoj delež in se obema zahvaljujem za odlične fotke.

http://www.youtube.com/watch?v=MpntvXBPCAs
Nazadnje spremenil raf, dne 08 Nov 2009, 14:07, skupaj popravljeno 1 krat.
#205363
raf napisal/-a:Sem se malo poigral in naredil eno video kompilacijo, kjer so zajete vse prvine teka od včeraj in konec je posebej namenjen Rajkotu in njegovima puncama.Dodal sem pesem, ki jo vsi dobro poznate in včeraj bi to pesem lahko vsi peli v en glas, ker smo se res počutili kraljevsko. Fotografije sem si sposodil od Lenza in se mu zahvaljujem za dobre fotke.

http://www.youtube.com/watch?v=MpntvXBPCAs


Ne sam faca, faca na kvadrat si :laola , čestitam, dobro si to spesnil :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 maca
#205373
raf napisal/-a:Sem se malo poigral in naredil eno video kompilacijo, kjer so zajete vse prvine teka od včeraj in konec je posebej namenjen Rajkotu in njegovima puncama.Dodal sem pesem, ki jo vsi dobro poznate in včeraj bi to pesem lahko vsi peli v en glas, ker smo se res počutili kraljevsko. Fotografije sem si sposodil od Lenza in tudi Matjaž je prispeval svoj delež in se obema zahvaljujem za odlične fotke.

http://www.youtube.com/watch?v=MpntvXBPCAs



ko tole gledam, ne morem verjeti:
:!: da si tako lepo skompiliral doživetje
:!: da sem imela možnost in čast biti del te zgodbe
:!: matr smo face
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA