Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Fotr
#17273
mojcej77 napisal/-a:...Kar potolažim se, ko mi Fotr prijazno posodi svoj pulover, da me ne bi zeblo...hmm...mogoče ga bom pa "pozabila" vrniti, ker me spominja...


Mojcej, ker te bo vsaj pulover vedno (ali vsaj dokler ima življenjsko dobo pulover in dokler ima življenjsko dobo Fotr, garancija pa je že minila obema) spominjal name, ga seveda obdrži saj je to zelo majhna žrtev, skoraj nikakršna, saj imam doma vsaj še en pulover, za tako dragoceno čustvo kot je tvoj spomin name. No, saj se bomo še videli, pa tudi v večna lovišča ne mislim tako kmalu teči, pa vseeno naj bo to moder spomin na norega Fotra!

mojcej77 napisal/-a:...ko mi Fotr prijazno posodi svoj pulover...


Kakšen pulover???
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17302
Pozdrav!
Nataša napisal/-a:........(zelo velik lepega teksta)........Hvala še enkrat vsem in če boste za, bomo ta trening čez čas ponovili. Sam da vas bom takrat zagrizeno zasledovala v klanec in mogoče celo prehitela lastno senco.

Evo, to je beseda, ki sem si jo zelel slisat. 8) Jaz upam, da bom imel takrat se kaj sape in te bom lahko malo hecal gor grede v hrib. :twisted: Ja, pa pravi cas se bom odpravil od doma, saj sedaj vem koliko rabim do tvojega becirka. :)

Nataša napisal/-a:p.s. Svaka čast slončku, da se je pripeljal s kolesom samo za pol ure pogovora s Tfjevci. Zakaj te ni blo na analizo???!!!

Nta to je bilo vse v konceptu kolesarjenje - malo cvekanja - kolesarjenje in tudi ce bi ne zamudil starta, bi med tekom cvekal. :) Bi si ze nasel kaksno zrtev, ki bi me 'morala' prenasat. :roll: Cisti konceptualizem. :twisted:
Za analizo je bilo pa tako, da se mi je malo mudilo domov. :) Zakaj? Zelo zoprno mi je ponoci vozit po temnih cestah. Saj imam vso opremo za 'razsvetljevanje' amapak lokalni Fitipaldiji imajo ponoci ze tako oslabljene reflekse in jih kresnicke in lucke cisto zmedejo. :) Pa z Barb sva ze imela Ana-Lizo, pa saj bi se nadaljevala ampak so jo kljuci zulil, pa sva se spustila z oblakov na parkirice. :oops:
Lucko napisal/-a: ....pa je bilo "revežu" tolk hudo, da ni z nami laufal (je bil žalostno-vesel ;) ). Je reku: Lučko se je vseen, sam d sem vs mal vidu. :D

Lucko, kar je res je resnica. :) Prav vesel sem bil, ko sem videl 'mrcine' TF-ja lepo oznojene. :) He, he, seveda je bil pogled na preznojene clanice TF-ja se veliko lepsi. :D In vse je znotraj koncepta. ;) Mi je pa tale kolesarjenje pokazal, da taki 'tazaresni' kolesarji malo tezko prenasajo, da jih en tak oranzen slon v coklih na enem starem maratonu v klanc nasisa. :) Ampak meni se ja samo mudilo, sej drugace ne zmorem tako hitro tistih klancev. :) Res. :) Ejga, sele ko sem moral dolgrede zlajfat kot neumen, mi je postalo jasno kam sem jaz prej grizel. :)

lp, oranzni slon

p.s.: Nta, hvala se enkrtat za organizacijo, vsem udelezencem pa zelim lep konec tedna. :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17322
Pozdrav!
THOMAS napisal/-a:Hvala za tak odgovor...sm si kr mislu da mi bo kdo tko odgovoril....
Kar se tiče št.konfekcije in modrčka , me pa zanimajo samo za ženske, tko da tvojih št. ne rabm....žal nimaš sreče :lol: :D :)

Dragi Mare, nikar se ne jezi. :) Kakor si lahko razbral iz sporocil se nas je tam nabralo kar veliko in kar precej je bilo tudi novih clanov ali pa vsaj simpatizerjev. 8) In potem vsak ki bi zacel pisat tvega, da bo pri kom naredil napako, kar pa sam ves, da ni lustno. :( V kolikor so te zanimale samo zenske clanice TF-ja ti bomo pa tako ali tako pustili cast, da se seznanis z njimi osebno na kaksni prireditvi. :twisted: So tako fejst punce vse po vrsti, da res ne zgleda, da jim se reklamo delamo. :)
8) Tudi zaradi stevilk se nic ne jezi, ker to je pa tako ali tako podatek, ki ga je potrebno preverit na terenu saj je vse ostalo samo 'mrtvo slovo na papiru'. :) In ce sem cito iskren mene prav en d*** briga tvoja spolna praksa. :evil:

lp, oranzni slon

p.s.: Saj ce se malo zapodis po galerijah bos kamlu vedel kdo je kdo na forumu. Potem pa samo se preveris v zivo, kako sprejemamo novince. (pozremo jih s kostmi in kitami PRESS) :) :D
Uporabniški avatar
 Andrej_Kovic
#17422
Zdravo!

Tud jest se sicer malo pozno :oops: , mi je žal ma nisem utegnu prej, pridružujem čestitkam Nataši za organizacijo.
Prov lepo razgibana je bla ( ta daljša) proga. Skratka jest sem bil navdušen nad vsem. :D

Kar se tiče gorskih etap, se mi zdi, de je mel landlord srečo, de se je klanc končal tam, k se je. Če ne bi verjetn zmagala Simi. Sem pa koj zato, da preverimo to še v kakšen daljši klanec, če kdo pozna kej primernega... :wink:

Aja kar se tiče tekmovalnosti na skupnih treningih ... sem jest po navadi zelo za ... včasih pa tud proti ... glavn je, da zdravi in zadovoljni na cilj pritečemo. :)

Postrežba na analizi je bla tud OK, tisti k se prtožujete čez kelnarja, ga verjetn niste vidl, k je dva polna pladnja pijače na dvorišče prtovoru
:clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17516
Dragi Fotr!!!
Najlepša hvala!!!!!
Sicer si že pozabil, zakaj, ampak naj te spomnim:

dal si mi splet modrih niti,
mehak objem,
ovoj prijaznosti,
skrivališče vztrajnosti...

to pa ni kar tako.
In upam, da ti bom lahko kdaj tudi povrnila.
hmm...kr pripravi se!!!

m

pies: saj bi ti tole poslala na zs...ampak naj vsi vejo, da si kul! 8) (hmm...a sploh kdo še ne ve?)
Uporabniški avatar
 Fotr
#17567
mojcej77 napisal/-a:dal si mi splet modrih niti,
mehak objem,
ovoj prijaznosti,
skrivališče vztrajnosti...


modrina drhteče je telo ogrela
po njem modrost zahrepenela
želja silna nikdar ne uvene
nikoli iz spomina ne prežene

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA