Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#18072
Sem mislil, da bo Aleš napisal oziroma opisal včerajšni trening okoli Brda.NO ja pa bom jaz napisal par uvodnih besed.
Zbrala se nas je kar lepa druščina nekaj tekače in ???????? tekačic, kje ste naše tortice, naše rožice.Alora NATAŠA vidim iz te usedline kave, da ti je žal, ker nisi prišla.Mojcej77 in Alja vama pa se gotovo kolca po dogodivščinah okoli Brda.
Bili smo jaz MARATHON-TOMAŽ, TUAREG, ALEŠ, JCERNI, DULE IN PA ŠE DVA UDELEŽENCA MADONA Z IMENI SEM PA JAZ SKREGAN DIJO MIJO.SE OPRAVIČUJEM KER SE NISEM ZAPOMNIL VAJINI IMENI.ME ŽE SPOMINOSKLEROZA DAJE :oops: :oops: .Ja manjkal je legenda naših treningov LOJZP, ki je skrbel za neke vrste lobiranje in dvigovanje morale našim tekačim kapo dol takim ljudem, ki uživajo v teku no saj tudi jaz :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: .Vitamina B je bilo nekaj.Debata se je gibala okoli E-6 poti, ki jo bomo zakoličili v soboto in končali v petek naslednji teden.
Malce smo prečekirali naše tortice :roll: :roll: :cry: :cry: , katera se nam bo pridružila na najinem, našem teku po Sloveniji.
Vreme nam je služilo tako dobro, kaj dobro, zelo v redu.
Mojcej77, Alja, Nataša, Staša in vse ostale, ki se vam kolca po tem treningu.Naj vam povem, da je tako lepo pihljalo, da bi ve imele prav užitek tečti in ne bi bilo skoraj nobene kaplje znoja.Pihljalo je tako v redu, to morate občutiti :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: .
Drugič alora ma da se nacrtate kot miške dijo mijo.No ja saj boste prišle, kajne.V to sem trdno prepričan, da se bo to zgodilo.Ker v nasprotnem primeru bomo preveč hitro leteli in ne bomo mogli spremljati nobene tekačice kot bodi gardi.Ja omeniti moram, da smo nekateri pretekli že en krog potem so se pa pridružili tudi še ostali.Med njimi je bil tudi MILAN moderator teme SAM -MARATON, s katerim smo kar lep tempo tekli in prašili okoli Brda.Ja tudi JCERNI JE BIL V ŠTRIC Z NAMA.
SKRATKA BILO JE LEPO KOT SE SPODOBI ZA TAK TEK.
Uporabniški avatar
 Dule
#18074
Ja še Primus je bil in pa nov aktivni član Cujo - upam da se ne motim pri imenu :P .
Uporabniški avatar
 milan
#18081
Kdaj ste potem štartali?
Jaz sem se vam pridružil ob 19.20. Ali ste res že imeli en krog za sabo.
Moram potem drugič priti prej...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#18083
Ja Milan drugače je nekje ura ob 19.00 tisti, ki bi pa radi odtečemo kakšen krog več, pa se dobimo že ob 18.00 h, tisti, ki pa bi radi še enega pa eno uro prej.Tako nekako za orientacijo.Drugače sem jaz včeraj štartal malce pozno šele 18.25 tako, da sem imel oba kroga isti tempo, kot drugega.
Sicer ta ura ni obvezujoča recimo 19.00 ali 18.00, samo je pa neka iztočnica, ko veš, da je to dan ko se zbereje na Brdu neko število tekačev, ki opravijo vsak v svojem ali pa v tempu, ki ga zdržijo ostali, pač stvar dogovora ali počutja trenutnega.Potem pa gasa kar se da.Je pa to neke vrste stimulator za preganjanje lenobe, ker ponavadi ko gre človek sam greš skoraj defenitivno malce počasneje.Tako pa ko so še drugi zraven, ti pa držijo tudi neke vrste moralo, če so pa kake srnice mimogrede pojavijo :oops: :oops: :lol: :lol: potem se ti pa pulz kaj hitro dvigne v seven heven.
Nekateri gremo ponavadi tudi tri kroge, v glavnem pa najmanj dva eventuelno enega to je že čudo.
Jaz osebno grem drugače zelo rad v kakšen hribovit predel.Ampak precej je odvisno od tega kaj tisti dan delam, ker imam raznoliko delo odvisno od dneva in tako naprej.Upam, da bomo še kdaj šli tak tempo lahko tudi močnejšega ali pa na škrge kot bi dejali ribiči :lol: :lol: :lol: :lol: .
Sedaj naslednji teden me defenitivno ne bo, ker grem jaz in aleš, pa še kdo se bo pridružil tečt po E-6 ( evropska pešpot od Radelj ob Dravi - do Strunjana v 7 etapah, dnevno po 50km cirka, kakšen dan manj kakšen več ).
Skratka upam, da bomo še kdraj pretekli kak kilometer skupaj in preštevali kaplje znoja, če bo čas za to ha, ha.
Lep pozdrav vsem
Uporabniški avatar
 primus
#18101
Ja, poročilo z včerajšnjega teka je sedaj na dveh koncih (še Treningi v Kranju) - pa nič zato, bolje na dveh kot na nobenem.
Smo pa očitno enako kot marathon daaaleč pred nami tudi včerajšnji 'pozadinci' ugotavljali, da takle skupen trening pametna stvar - poleg družbe, anlize itd. je tudi trening kvalitetnejši. Nekaj časa je na easy, potem te ostali malo vlečejo, ti ne popuščaš, že čez nekaj časa pa je lahko obratno. Fino je, da nas je več in se oblikuje več skupinic - prav vsak se najde v kakšni.

primus
Uporabniški avatar
 jcerni
#18104
Kar hiter tempo je zopet diktiral Marathon, verjetno se mi že malo pozna prevelika teža. Najbolj se je to videlo na koncu, ko sem zadnjih 150 metrov ostal brez moči.

Pri teku je pač tako, da moraš tudi psihično zmagati sam nad seboj, seveda če to dovoljuje telo.

Milan pa je bil ves čas poleg.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA