Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#19234
Za spremembo od lanskega, 1. Triglavskega teka (ko je deževalo in smo v blatu med njivami premagovali razne ovire), je bilo tokrat vreme organizatorjem zelo naklonjeno. Lepo sončno popoldne bi lahko sicer privabilo še več tekačev, a vzdušje je bilo vseeno prijetno. Malo je bilo zamude s štartom, zaradi podelitve priznanj otrokom.

Proga je bila v celoti speljana po poljskih poteh. Moški so tekli 11 km (3 kroge), ženske pa 7 km (2 kroga) - drugi krog je imel še dodatno kilometrsko pentljo, da smo nabrali potrebne km (za razliko od lani, ko je bila proga speljana na lokalno cesto oz. pločnik; letos torej nič asfalta). Izveden je bil še rekreativni tek na 3 km (1 krog) in otroški teki. Na koncu so trije izžrebani srečneži :D poleteli z balonom (in to tik pred sončnim zahodom). Vsak udeleženec (otroci so namesto toplega obroka dobili lučko), je dobil še medaljo, pijačo in malico (makaroni z mesno polivko, na žalost za moj okus preslano, in zeljna solata), absolutni trije, posebej za ženske in moške, pa še pokal.

Pa še nekaj netehničnih 8) vtisov: ker to leto ne delam pomurskega pokala, sem lahko tekla zelo sproščeno in neobremenjena z rezultatom, predvsem pa sem bila zelo vesela klepeta s "starimi sotrpinkami", s katerimi smo lani v pokalu skupaj tekle (Olga, upam, da je bil polet z balonom prijeten); pogrešala forumce (Simi, kje kaj hodiš?); ja, pa spet sem lahko vadla prekmurščino.

Pozdrav vsem, Suzana. (zdaj pa še malo :hack: )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA