Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#19739
Kaj naj dodam bili ste v redu in vam seveda čestitam k dosežku kakršen je pač bil.Bili ste 24ur skupaj pretekli mnogo kilometrov imeli časa na pretek da se bolje spoznate in vidite kako je to ko morate 24ur dihati kot eno.
Kajti v takile zadevi ni nikakršnega soliranja, ampak ima največ možnosti tista ekipa ki deluje kot celota.Ali kakor bi lahko rekel: "VSI ZA ENEGA EDEN ZA VSE".V takih situacijah se vidi kako je to če so ljudje med seboj pravi prijatelji.
Na koncu vam želim to, da se čimprej regenerirate :toast: :toast: :beer: :rol: in se veselo spominjate vseh lepih in manjlepih dogodkov.
LEP POZDRAV VSEM!
Uporabniški avatar
 Tjaša
#19741
Čestitke vsem skupaj :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
 janika
#19755
Veselko je danes poslal SMS sporočilo, da bo v soboto 11.9. ob 18. uri v POVIRJU podelil vsem udeležencem 24 ur Trsta medalje. Da bo fotka lepa moramo s seboj prinesti majice.

Če bom utegnila priti z enega rojstnega dneva, se vidimo.

lp
Janika
Uporabniški avatar
 simi
#19769
Staša in ostali ste že napisali skoraj vse, pa zato bolj subjektiven zapis z moje strani. Forumovk/-cev se nas je zbralo kar nekaj.

Začetek je bil resda (beri iskanje stadiona) malce naporen in poln smeha, z Natašo sve veselo nabirale kilometrino na obvoznici okrog Trsta, ko pa sve končo prispele na stadion, je za vse (razen samega teka ) poskrbel naš tabor tekačev, na čelu z Veselkom. Od masaže, pripenjanja številke, navodil, dobre volje, izvrstne kave, palačink, sliv...piva, štartnine (hvala sponzorju!!) za vse je bilo poskrbljeno. Pogrešala nisem ničesar! Nataša je kot se za čarovnice spodobi pisto zajahala ob polnoči :twisted: . Imela je nekaj začetnih težav s tekačem italijanske ekipe, nikakor je ni hotel gledati v hrbet, res ga ne razumem, tako lepa punca, z rdečo piko na hrbtu…pa mu je Nta le pokazala roge in kar zakadilo se je za njo 8) . Kaj se je dogajajo vmes ne vem (tekla je Pia, Pavlina,…Tobi je navijal za vse), za 2 uri se mi je celo uspelo zliti s spalko in zelenico. Od petih do šestih, zgodaj, v temi (hvalabogu za temo in ½ luno!!), lačna, žejna, sem tekla…s strahom pred nabiranjem krogov na stadionu, vedno ista razdalja, pa niti ni bilo tako strašno in dolgočasno. Kasneje se je Staša pogumno, kljub bolečemu kolenu izvrstno držala! Res prava fešta od začetka do konca, noro! Spoznala veliko novih ljudi.
Moška ekipa je dosegala neverjetne čase, res so se zbrali sami izredni tekači in zasluženo zmagali! Bravo!
Trst je brez dvoma naš :twisted: Naslednje leto? Prav gotovo :!: , pa upam, da si spet zaslužimo malo piksno italijanskega piva :lol:

Kak lepo se je bilo šele ohladiti in zaplavati v našem morju 8)

Podelitve medalj v soboto (strokovno rečeno fešta) pa tudi jaz upam, da se uspem udeležit.
 daša
#19790
Kaj naj še rečem - bilo je prijetno doživetje in čisto posebno vzdušje.
Še enkrat hvala Staši, da sva lahko zamenjali uri (podarila je dodatno uro spanja meni in sinu) in zlasti Veselku, ki je z jeklenimi živci in dobro voljo skrbel za navigacijo do Trsta. Mi je bilo kar žal, da nisva mogla ostati do zaključka. Ker sem do nedelje v Turčiji, se podelitve medalj ne bom mogla udeležiti, zato še enkrat čestitke in pozdrav sotekačicam in sotekačem.
LP, Daša
 Nataša
#19932
No, pa še moje poročilo:

Na žalost sem bila na stadionu zelo malo časa, prišla sem samo odtečt, ker je sicer treba naškrebljat nekaj kvalitetnega partnerskega časa, ki ga čez teden ni :wink: Kljub temu pa sem bila nad zadevo navdušena, sploh pa nad taborom primorskih tekačev z Veselkom na čelu. Bil je pravo hierpaktivno oko sokolovo in je znal v vsakem trenutku poskrbeti za vse in vsakogar. tudi za nas "mevže" in "otroke" - pred mojim tekom ga je očitno skrbelo, če se bom sploh odmevžala na stezo, potem pa je že zasliševal Simona, če ga kaj tepem doma :wink:

Res je zanimiva, takšna prireditev. In čeprav se načeloma strinjam s tem, da je tek po stadionu precej duhamoren, je bilo tole čisto nekaj drugega - zaradi taborov navijačev in tekačev in same prireditve, ki se je kar nadaljevala in nadaljevala, najbolj sem se pa čudila tistim, ki so se spopadli s 100 km in so capljali ob strani že čisto na koncu z močmi, pa še vseeno trmasti kot voli, in to v najbolj pozitivnem pomenu tega izraza :wink:

Kot prava coprnica oz.kot nadomestna coprnica za mojcej77 sem štartala ob polnoči, metlo pa sem na žalost pozabla doma. kakšen nimbus 2000 bi mi prav prišel!!! sotekmovalci pa- kaj naj rečem - bili so taki, ki so me prehitevali prav vsak krog, pa taki, ki jih sploh nisem srečala, pa taki, ki so dihali k pokvarjeni parniki, pa taki, ki so šli mimo neslišno, zzznkkk, sad ga ima, sad ga nema.

Vroče je pa bilo, vroče!! soparno, predvsem. še vedno se zahvaljujem bogovom in jim nosim jagnjeta, ker nobeden od fotografov ni objavil mojega "portreta" med tekom - mogoče je matjažv mislil, da je po pomoti slikal paradajze na domačem vrtu, pa je vrgel sliko ven :wink:. Med tekom sem imela zanimiv boj z nekim Italijanom, ki se je odločil, da bo moj Mutola, in me nikakor ni hotel spustit mimo. Jaz sem ga prehitevala, on je pospešil in ves besen tekel vštric z mano toliko časa, da sem se začela smejat in popustila. Zraven je kar naprej nekaj mrmral in godrnjal in je bil tak kot un narisan "marakatifuridisiri" iz risanke, ki mu na koncu zmanjka črte :wink:

Skratka, z Mutolo sva tekla tako v tandemu kakih 5 krogov. Kadarkoli sem ga hotla prehitet, je kopitljal kot za stavo in se kregal z mano, kaj pa vem, kaj je govoril. pa sem se mu pač lepo prilepila na senco in mu šla na živce z dihanjem za ovratnik. še zdej ne vem, zakaj je bil tko besen in kakšno nevarnost sem mu predstavljala :roll: Mi je pa prav prijetno skrajšal tekanje v krogih,saj sem se to mojo mutolo fajn zabavala, vmes sem Stašo usekala po riti, ker me je zmerjala s coprnico, gospodu, ki je delil gobice z vodo, pa sem onemogočala vsakršen oddih- če se ne bi polivala z vodo, bi me kar razneslo od sopare. da ne govorim o tem, da se je italijanu že kadilo iz ušes...govoril je vedno hitreje, pa sem to njegovo nespretno porabo energije izkoristila za to, da sem ga prehitela. joj, zdej je šele znoru!!! še dobro, da ne znam italijansk!! na srečo ga nisem več srečala, samo po rezultatih sem vidla, da mi je uspel do konca že skoraj spet prigodrnjat za hrbet.

in tako je to bilo. Simon se je po dolgotrajnem izgubljanju po tržaški obvoznici le uspel prikotalit do stadiona in zamudit vse skupaj, zato sva se zadovoljna odpeljala domov :wink:

Nadaljevanje pa sledi v soboto, ko se bodo podeljevale kolajne.

Hvala vsem, navijačem in ekipi!!!
 ines
#19937
Nataša, kaj te je mogoče spremljal tisti s številko 9 (glej sliko naš start). Če je bil tisti, je že na začetku povedal, da bo tekel z nami tremi puncami. Očitno si ga začarala :twisted: :twisted: :twisted: , da te je spremljal. LP Ines
 Nataša
#19941
Ja, ja, ta je bil! :D :D No, bolj slabo kaže svojo začaranost, sem bila prepričana, da me bo ravnokar še usekal, samo da ga ne bi prehitela!! :D :D :D :wink:
 ines
#19985
Saj sem popravili na strani URADNI REZULTATI. LP Ines

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA