Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 ales
#20427
Na teku se nas je zbralo deset tekačev - ma saj mi sami vemo kdo smo bili. Nekateri smo tekli le en krog, drugi dva, nekateri so izvajali druge športne dejavnosti.
No ja, devet fantov in ena punca. Na analizi nas je bilo celo dvanajst(deset fantov, dve punci). Joj, kako sem natančen. Navkljub drugačnim zagotovilom smo vsi odšli domov v svoje kraje!
Dublin, vikend z dr.Škof-om, Varaždin, JLA, Prvenstvo SFRJ v nogometu, triatlon, tehnika plavanja, ..., so bile današnje teme. Škoda, da nas ni bilo več!
No ja, pa prihodnjič!

p.s. domov smo šli že malo čez polnoč, miles away od prejšnjih rekordov, rekorden je bil le laški izplen(mislim 28-toooo much)!
Nazadnje spremenil ales, dne 16 Sep 2004, 01:23, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 tini
#20428
Izplen ne dela :( .

Kaj vec o tem lepem sportnem dogodku napisem v dopoldanskih urah.

LpTini
Uporabniški avatar
 gregorb
#20429
Teta je prnesla 28 unih k se nazaj češejo! Tko, da sem se na uvozu za avtocesto odpeljal prot Jesenicam namesto proti LJ. Ja takle mamo, drujga ni!
Brdo ruls!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#20430
Zopet eden od bolj zanimivih treningov - poudarek je ( jasno ) na izteku.

Lokacija - standardna.
Ekipa - standardno številna - tudi nekaj povratnikov :D
Vreme - nas ni izneverilo - le nekaj kapljic - kaj nam pa more - nismo "pocukrani"
Postrežba - povprečna - brez borovničk na koncu - očitno premalo B substanc :?:
Odhod - po planu - dokler nas ne vržejo ven, smo kjer smo 8)
Tudi kaka pogrešana oseba bi se naštela - pa o tem kdaj drugič :idea:

Idej pa ne zmanjka nikoli :clap:


2x LP
Uporabniški avatar
 tini
#20431
gregorb napisal/-a:Teta je prnesla 28 unih k se nazaj češejo! Tko, da sem se na uvozu za avtocesto odpeljal prot Jesenicam namesto proti LJ. Ja takle mamo, drujga ni!
Brdo ruls!


Tudi sam sem se zacudil, ko sem te videl, da gres proti Jesenicam.
Sem si rekel: cudne so te bliznjice proti Domzalam :)

LpTini
Uporabniški avatar
 gregorb
#20432
tini napisal/-a:
gregorb napisal/-a:Teta je prnesla 28 unih k se nazaj češejo! Tko, da sem se na uvozu za avtocesto odpeljal prot Jesenicam namesto proti LJ. Ja takle mamo, drujga ni!
Brdo ruls!


Tudi sam sem se zacudil, ko sem te videl, da gres proti Jesenicam.
Sem si rekel: cudne so te bliznjice proti Domzalam :)

LpTini

I ja sam se cudio odakle tabla Ljubelj, a kde su moje omiljene Domžale??
Uporabniški avatar
 lojzeP
#20433
Očitno bo potrebno poskrbet za navigatorje ob izhodu iz KR regije ... :?

2x LP
Uporabniški avatar
 gregorb
#20434
Ja valda, Kranj big city, pa mi dečki sa sela, ki nismo navajeni na High waye, nama nezgodno!

PS:
Jutr dopoldne vam paparazzo pošlju tudi kakšno fotko iz Lizeane!
Pa fil špas!
Uporabniški avatar
 tini
#20435
lojzeP napisal/-a:Očitno bo potrebno poskrbet za navigatorje ob izhodu iz KR regije ... :?

2x LP


Mogoce tema za "tekaski vikend z dr.Skofom" - kako s treninga domov ?
-uporaba GPS-a
-klic v sili
-druge tehnike

:)

lpTini
Uporabniški avatar
 gregorb
#20436
Dodal bi še temo edina varna vožnja s treninga domov je z erbegi!
 Nataša
#20443
:cry: - ker mi ni znesl it na Brdo
:cry: - ker sm zamudla impro ligo, kot jo je zanč opisu Aleš :wink:
:twisted: - ker vidm, da firmi Krstić sicer nije pukla guma na putu, je pa zato Miško BEZ vezanih očiju falil edino slovensko cesto k itak prpele povsod, kamor češ (tut v thin).

:D

Kola je!! lohka bi blo svabi.
Uporabniški avatar
 gregorb
#20444
N'ta lohka, ti je res žou je blo res fino.
Pomoje bodo lokal patrioti TF začel pobirat ustopnino - štartnino za trening ob sredah. Ob ponedeljkih bodo pa kvalifikacije v Tivoliju in le najboljših 10 se bo kvalificiralo za trening v Kranju.

Paparazzi na trening TF
http://www.sportosplet.net/galerija/displayimage.php?album=lastupby&cat=0&pos=0

PS:A juče je Miško vozio 2km u rikverc vezanih očiju![/url]
Nazadnje spremenil gregorb, dne 16 Sep 2004, 11:54, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 Staša
#20452
Moje videnje treninga - mokro, dolgočasno! Sem plavala, pa se mi mal ni dal... ampak se bom poboljšala. Moram imet motiv - pa morda res kakšen triatlon... :) Oh, sam tam je še kolesarjenje, ki je še bolj dolgočasno!

Brunarica pa - tam do ene tretje runde so še znosni, se jih še da sledit, pol pa zmeraj huje! :) Natakarico kličejo "teta", pritožujejo se, da pirovske flaše puščajo, ne pustijo človeka, da bi se v miru pogovoril po telefonu, celo nenapovedano snemanje izjav poteka in zapisovanje iz konteksta vzetih stavkov!!! Je pa hkrati to dober trening za trebušne mišice. :) :)

Sicer pa je najnoveša ideja naših fantov z Brda, da mal uletijo v času od 7. do 10. oktobra kam v Istro (Tini je celo specifiziral, da tja v radij 30 km od Rovinja) na en vitaminski tabor :)

Pa še replika na Alešev post - piše, da nas je bilo 12 na analizi, pa račun za 28 pivov - da ne bi kdo enostavno 28 delil z 12. Tako preprosto to ni. Je treba najprej kaj od 12 odštet, pol pa delit!!! :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA