Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 tadejk
#20730
V Radgoni mislim, da sem bil iz TF sam, bilo pa je zelo lepo. Prijetno vreme, proga je speljana po stadionu, gozdu in ob Muri- pravi kros.

Nekaj težav je bilo edino s potekom proge, saj nas večina ni vedela, da moramo teči 2 mala in 2 velika kroga. Tako smo vsi z rdečimi obrazi blesavo gledali, ko so se drli "Še en krog!".

Končna ocena: prijetno!

PS: Škoda edino, da ni bilo več rekreativnih tekačev (4 min/km za mene ni več rekreacija).
Uporabniški avatar
 TicTac
#20731
Nisi bil sam. Tudi sam sem bil zraven. In res je bil tek zelo lep. Proga je bila vsaj zame idealna, saj sam ponavadi tečem po takem 'naravnem terenu'. Ne vem pa kako, da nisi vedel za 2+2 kroga, saj je bilo večkrat povedano po ozvočenju, pa še na oglasni tabli je bila skica 2+2. Glede na bolj minimalne priprave sem s svojim rekrativnim časom zadovoljen. Če je razdalja 7.5 km, potem sem teekl kilometerski čas 4:26. Pa lep pozdrav.
Uporabniški avatar
 tadejk
#20756
Zanimivo!

Očitno sva pritekla v cilj skoraj skupaj, pa ne vedela eden za drugega :twisted:

Res je da nisem tekel z dresom TF, bom pa ga drugič oblekel. :wink:

Tadej

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA