Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 matejka
#21403
No, mal pozno, pa vseen!!! Jesenski tek je bil tok fajn, k že dolg ne! Se pozna trening, čeprav minimalni napredek, pa vseen je! Predvsem pa ga ni čez navijanje!!! Hvala Nta, Lučko, Staša, seveda Tomaž, pa še ostali forumovci in poletovci k smo bili skupi res fajn fajn!!!

U glavnem pišem tistim, k ste jedli moje kukije, pa ostalim tut k jih imate radi ali pa radi pečete...prosili ste me za recept in najdete ga v Bajsijevem kulinaričnem kotičku (prehrana)..Če bo kdo probal, nej pa prnese, da strokovno ocenimo! Ga Ga se je že napovedala!

čao
Uporabniški avatar
 Barb
#21406
Čakaj,a pol so bli uni kukiji tvoji in ne od runnerja?

JA,pa od Žure-ta ploščice so ble tud dobre.
 Lučko
#21416
Barb napisal/-a:Čakaj,a pol so bli uni kukiji tvoji in ne od runnerja?

:D :D :D Jejejej moja Barb, ti sploh ne veš kolk variant kukijev je blo. :roll: Skratka velik, pa (po mojem) sam jz vem kolk, ker sm vse probu. :lol: Runer je imel varianto: Kuki 8. :shock: :lol:
Uporabniški avatar
 žure
#21424
Barb napisal/-a:JA,pa od Žure-ta ploščice so ble tud dobre.

Hvala Barb, bom tudi jaz objavil recept v Bajsijev kotiček...
Uporabniški avatar
 Bajsi
#21435
matejka napisal/-a:prosili ste me za recept in najdete ga v Bajsijevem kulinaričnem kotičku (prehrana)..


Helou!
V mojem (Bajsijevem) kulinaričnem kotičku ni videti nobenega recepta od matejke! :(
 Lučko
#21437
Bajsi napisal/-a:Helou!
V mojem (Bajsijevem) kulinaričnem kotičku ni videti nobenega recepta od matejke! :(

Pa poglej v svojo drugo temo: Odpadni les in drva podarim :idea:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#21441
Lučko napisal/-a:Pa poglej v svojo drugo temo: Odpadni les in drva podarim :idea:


Helou!
T'm tut ni n'č.
Sej vem, nben me ne mara, pa ne mara mojga KK, zato pa tut nočte objavlat u mojmu kutičku.
Šmrc, buaaaaaa, krivicaaaaa
 Lučko
#21455
:D Baaaaaaaaaaaajsi sej veš, de te mamo rad. :lol: Sam tm v tvojem kotičk, so tuk prefinje pa tuk zakumpliciran recepti, de tele pristn, dumač piškoti sploh ne pašejo k'teb. :lol: Ti moram povedat, de sm jz vse te dobrote imprsn probu, pa sm takoj reku: punce tole bo pa za "Bajsijev kulinarični kotiček", pa so rekle de ne, ker maš ti preveč izbrane, preveč fine stvari tm napisane (jurčki, sničlčki, izbrana vina...). Tko za pojasnilo :lol:
Vejžde te mamo rad, nš Bajsi :lol: :lol: :lol: :wink:

PS
Dober se ti to men futraš, te berem :shock: :wink:
 Nataša
#21456
Bajsi napisal/-a:
Lučko napisal/-a:Pa poglej v svojo drugo temo: Odpadni les in drva podarim :idea:


Helou!
T'm tut ni n'č.
Sej vem, nben me ne mara, pa ne mara mojga KK, zato pa tut nočte objavlat u mojmu kutičku.
Šmrc, buaaaaaa, krivicaaaaa


ne bit tko zakompleksan. eni pač ne znamo kuhat pa tut drv ne rabmo pol pa sam beremo :shock: pa cedimo sline :shock: in si želimo, da bi Bajsi kdaj pršu na piknik :roll: in VSEM nam skuhu kaj dobrega :!: :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#21459
Helou!
Ja, ja vi kar govorte! Jest nisem noben snob 'al pa ljubljanska srajca, da ne bi mogel jest krumpir pa zele.
Jest želim, da objavljate v mojem kotičku, ker je temu namenjen. Ne želim, zahtevam!
:!:Ajde, zdej pa vsi copy/paste!!!!! :!:
Uporabniški avatar
 matejka
#21704
Hoj, u glavnem jaz sem za te posebne kukije ustanovila kr posebno temo, izven Bajsijevega kotička...tako da se opravičujem...najboljš bo , da se vam odkupim še s kakimi dobrotami....

čao

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA