Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#20946
Najprej
HVALA VSEM
- za prispevke
- za pomoč

No, to naj ne bo tema, za pisanje občutkov, pač pa vas prosim, da tisti, ki ste včeraj, kakorkoli pomagali pri pripravi in izvedbi teka, vpišete, kaj ste počeli.
Naslednjič bi namreč radi bili še boljše pripravljeni.

Hvala za sodelovanje.
Uporabniški avatar
 Dule
#20956
ja bit redar na sicer pomembni cesti je kar zahtevno opravilo: so skoz kaplal avtomobili(v glavnem taksiji), ki sem jih ustavljal (vmes je bil tudi "najboljši sosed" z.j.) - uf sem se počutil pomembnega, varnost naših tekačev in tekačic je pač na prvem mestu :wink: . So pa bili vsi razumevajoči, razen enga starejšga gospoda na biciklu, ki mi je rekel, da je to ena velka traparija. Ha sem mu odvrnil naj stopi z bicikla in se pridruži tekačem, a je brez besed odbrzel nemoteno naprej..

Občutek pomagati, pa čeprav bolj simbolično je lep skoraj prav tako kot teči.

Barb zanima me kakšen znesek je bil zbran in za kakšno konkretno stvar bo porabljen. Če pa še kak jur manjka pa bi lahko objavil TR, sigurno bi še kaj kapnil.. :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#20959
Jaz redarka na eni strani mostu.


PS: Eni (večina) ljudje so al mal zmedeni al mal ignorantski, al pa sploh ne dojemajo, kaj se dogaja okrog njih! Rečeš eno, stori ravno kontra :) No, saj potem je Ero naknadno par fint pokazal - bi moral prej.
Uporabniški avatar
 tmp
#20964
Jaz sem se pa vozila na kolesu pred tekači, moram reč, da je
bilo zanimivo vozit spredaj, sem bila vsaj enkrat na čelu vseh
tekačev, pa čeprav na kolesu :lol: :lol: .

Sva pa z mojim sokolesarjem imela kar nekaj dela, da sva čistila cesto tekačem.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#20974
S tool-om sva pazila na prtljago.
Mogoče bi bilo za drugič fino zrihtat kaj, kar bi bilo varno tudi proti morebitnemu dežju (zdaj ga kljub grozečim kapljam ni bilo), pa lahko bi uvedli nek preprost sistem, da bi vedeli, čigavo je kaj....tako smo se pri pobiranju kosov pač zanesli le na poštenost ljudi in najin spomin ter detektivsko logiko - beri - če je bil kak tat na sveže prešvican, vesel in rdeč v lica, je lahko tudi kaj odnesel.....kaj naj zdaj? :? :wink:
Pri prostoru za prijave se je - toliko le za info - večkrat pojavilo vprašanje sodelujočih - kje je kaka škatla za smeti?
Fino je tudi, da se ljudi na koncu spomni na prtljago...nekateri bi skoraj pozabili nanjo!
To je pa vse, česar se spomnim.

lp,

m
Uporabniški avatar
 5rca
#20976
Staša napisal/-a:Jaz redarka na eni strani mostu.


odlična redarka :!: glasna :!: nas je vedno kar odneslo naprej po tvojem spodbujanju :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 ero
#20980
mojcej77 napisal/-a:Mogoče bi bilo za drugič fino zrihtat kaj, kar bi bilo varno tudi proti morebitnemu dežju (zdaj ga kljub grozečim kapljam ni bilo), pa lahko bi uvedli nek preprost sistem, da bi vedeli, čigavo je kaj....tako smo se pri pobiranju kosov pač zanesli le na poštenost ljudi in najin spomin ter detektivsko logiko - beri - če je bil kak tat na sveže prešvican, vesel in rdeč v lica, je lahko tudi kaj odnesel.....kaj naj zdaj? :? :wink:
Pri prostoru za prijave se je - toliko le za info - večkrat pojavilo vprašanje sodelujočih - kje je kaka škatla za smeti?


hoj in hvala obema! bom takoj odgovoril:

1. dež - z Ladjico smo bili dogovorjeniki za sončnike, po potrebi bi jih uporabili

2. garderoba - vrečke so bile oštevilčene. predvidevam, da gre za torbe? potrebovali bi nalepke s številkami. naloga za prihodnjič!

3. smeti - imeli smo črne vreče za smeti in škatle. res je, da vreč nismo postavili. pri okrepčevalnici ste se dobro znašli, ne?
Uporabniški avatar
 mojcej77
#20982
Hojla, Ero!
Aha, sončniki so se ponujali, da jih po potrebi uporabimo in fajn je, da ste se dogovorili z Ladjico. to je sam tko, za prihodnjič, da če bomo meli garderobo, moramo poskrbet, da bomo meli nekaj, kar jo bo ohranilo suho. Mogoče, za tko, bolj na prostem, kar kakšen šotorček ali kaj podobnega?
Ja, gre za kose osebne prtljage in nalepke so dobra ideja!
Glede smeti pa - to je bil edini stavek, ki sem se ga spomnila, da se je večkrat ponovil tam naokrog. sej so bili tudi navadni koši dovolj blizu, tako da po mojem je bilo glede tega vse kul.

m
Uporabniški avatar
 vanja
#21005
Jaz sem bila kelnarca. Bilo je fajn, vsi so bili odzejani (nekateri so sicer narocili pivo :D , ampak so se morali zadovoljiti z Enervitom in vodo :( ), pijace je bilo dovolj. Smetnjak smo tudi imeli (ga je Lucko strokovno namontiral na kandelaber 8) ).

Cestitam pa predvsem glavnim organizatorjem!!!


LP vsem!
 Lučko
#21010
Jaz mislim, da je bila cela zadeva kar v redu. Sam sem bil pri delu povsod mal in nisem imel nobenih težav. Delo se je pokazalo sproti, če je bilo treba sta nas Ero in Žiga pokomandirala, mi smo na hiter odreagiral pa je blo narejen. Sej mi :TF) znamo vse nardit kar se spotstopmo. :lol:
 Nataša
#21027
Najprej morm to povedat - lihkar sem doživela poplavo neprijetnih glasnih besed, ker sem mater odklopila s telefona sredi pogovora in se prklopla na TF. v žilo! :wink:

na teku sem pa navijala in mal točila pijačo in bla predvsem zlo zadovoljna! super je blo in tud od mene pohvala glavnim organizatorjem, predvsem Erotu in Barb!!! :P
Uporabniški avatar
 vidkul
#21031
Živjo!
Jaz sem bil tudi redar in sem se imel prav fajn. Spet sem spoznal veliko novih obrazov iz TF :D
MDMB ima tudi svojo spletno stran http://www2.arnes.si/~mdljmb1s/ da boste dobili še boljšo sliko o domu.

lp Vid
 Ahiles
#21034
Čao!

Jst se pa tokrat samo tekel in sedaj sem prepričan, da bom v prihodje sigurno pridodal svoj delež.
Je blo pa hudo dobr! Vsa ta spodbuda s strani! Naju je z Žuretom kar nosil po progi. Tako, da sva še šefico dohitela. :D
Končno sem spoznal nekaj glavnih fac iz TF (Barb, ...)! Sem že komi čaku.
Upam, da bomo v soboto še bolj na liniji. ŽURKA!!!
Se bomo odklopl? :juhuhu:

LP!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA