Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 ales
#22086
Prijeten jesenski tek v lahnem kroženju okoli Brda. S Tonetom(Tuareg), Janezom(Jcerni) in Matejem(brat od Nataše) smo v pogovornem ritmu zaključili krog že skoraj v temi;torej bo treba v prihodnje s tekom pričeti vsaj ob 17.30! Natašo smo dohiteli šele v zadnji četrtini,žal se nobenemu od nas ni dovolj zasmilila, da bi jo spremil do cilja. Pa saj ona je tko čakala čist enga drugega, ki je raje tekal s poletovkami...
Še analiza je bila zelo umirjena. Razvnela jo je edinole Nataša s svojimi energijskimi "polpetami";nekaterim je bilo dovolj že vonjati prazen TW. Meni bi bolj ustrezala ena pošiljka za v Dublin-bom delal na tem!
Še odprt Merkator sem ujel, vmes smo samo malo o Jordaniji,novih krogih na Brdu, Ljubljanskem maratonu. Eni resno lobirajo, da tole kroženje okoli Brda prestavimo na četrtek;mogoče kdaj drugič!
Uporabniški avatar
 Matevz
#22087
To ste pa hitro zaključili. Ste šli prepočasi, pa niste rabli tolk B vitamina za regeneracijo :)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#22088
Če ni prave ( standardne ) ekipe, tudi pivo ne opravi funkcije, kot jo ponavadi ...

2x LP
Uporabniški avatar
 Tuareg
#22089
Matevz napisal/-a:To ste pa hitro zaključili. Ste šli prepočasi, pa niste rabli tolk B vitamina za regeneracijo :)


Aleš je že na začetku povedal, da bo tekel čisto počasi in smo zato ubrali
čisto počasen tempo. :wink: Vitamin B pa so v veliki meri nadomestile
Natašine energijske pleskavice, zato smo morali biti previdni pri doziranju
tekočega B vitamina, da ne bi bila koncentracija previsoka :evil:.

Mene je sicer na polovici drugega kroga napadla strašna lakota, tako da
so se mi do cilja prikazovali sami lepi sendviči pred očmi. Naslednjič ne
grem več tekat brez malce.
Uporabniški avatar
 Filipid
#22090
lojzeP napisal/-a:Če ni prave ( standardne ) ekipe, tudi pivo ne opravi funkcije, kot jo ponavadi ...

2x LP


Zgleda Lojze, da boš moral iti v akcijo in pokazati kako se tej stvari streže :wink: .
Uporabniški avatar
 Filipid
#22091
Tuareg napisal/-a: Naslednjič ne grem več tekat brez malce.
:arrow: kruh iz kmečke peči, kranjska klobasa, zaska in šnops :wink: .
 Nataša
#22094
ales napisal/-a:Pa saj ona je tko čakala čist enga drugega, ki je raje tekal s poletovkami...


Aleš, dej nehej, ta člouk se me že prav boji :shock: :wink:
No, v resnici je blo pa tko da sem prav z veseljem tekla sama in se delala bogo, ker me še noga mal boli od pst-ja. Ko so mimo pritekli "ta počasni" (yeah, right :evil: ), sem se demonstrativno vrgla v travo, da bi pokazala, kako trpim, pa se niti lastna kri ni ustavila in pokazala malo milosti. tko da sem morala kar tečt naprej. je blo pa vseen lepo pa tud nobene turbo srne nisem srečala, da bi mi ogrožala življenje (tuki so mišljene prave srne). Poleg tega so kvazi športniki ostali doma, baje so POČIVALI. upam, da so se dobro SPOČILI, da bodo imeli veliko MOČI za v rovinj :twisted:. saj ne, da bi jo rabili...

Analiza je bla res nekam mirna, pozneje se nam je pridružil nek forumovec, ki se mi sicer zdi znan ampak ne vem točno, kdo je, kaj je in zakaj je. ma pa ena čudna nagnjenja do vohanja tupperware posode :roll: .

in potem smo šli domov :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#22098
ales napisal/-a: Pa saj ona je tko čakala čist enga drugega, ki je raje tekal s poletovkami...
TO MISLI MENE...
ales napisal/-a:nekaterim je bilo dovolj že vonjati prazen TW.

TO MISLI MENE
ales napisal/-a: Eni resno lobirajo, da tole kroženje okoli Brda prestavimo na četrtek;mogoče kdaj drugič!
TO MISLI MENE
Natasa napisal/-a:Aleš, dej nehej, ta člouk se me že prav boji
TO MISLI MENE
Natasa napisal/-a:pozneje se nam je pridružil nek forumovec, ki se mi sicer zdi znan ampak ne vem točno, kdo je, kaj je in zakaj je. ma pa ena čudna nagnjenja do vohanja tupperware posode .

NE BOSTE VERJELI ...TO MISLI MENE
Uporabniški avatar
 5rca
#22113
a tebe je mislila ... ti si bil pa z nami, jaaaaaa :lol: :wink:
 Nataša
#22115
Slika

viš, Petrca, tak je on :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#22117
Nataša napisal/-a:Slika


Lepo te prosim Nta, tole pa tebi čist nič ne paše! Ti pičiš nazaj, ne pa smrk smrk... ???

Prasec. (sej to ni tko mišljen, je tko kt v kontekstu zajčica-zajkla; prasec - velik prašiček, k je sam, vse krofe pojedel...)
 Nataša
#22122
Staša napisal/-a:Prasec. (sej to ni tko mišljen, je tko kt v kontekstu zajčica-zajkla; prasec - velik prašiček, k je sam, vse krofe pojedel...)


aja to so tiste teorije s PSTja, k jih nisem nč slišala, ker sem razmišljala, kdaj bo konc PSTja :wink:

sam čaki Staša, a ni prašiček pozitivno pa prasec negativno? :shock:
Uporabniški avatar
 Staša
#22125
Ja. Lej. Fanje niso ravno senzibilni, da dekleta občutimo razliko med "zajčica" in "zajkla". Se jim zdi, da je čist vse OK in da so pravzaprav napisali zelo lepo, celo kompliment, če so napisali "zajkla". Pa podajam podoben primer. Prasec. Bomo videli, če jim bo to razjasnilo obzorja...



PS: Za zmedene bralce: to je bila ena od tem prejšnjega Brda.
 Nataša
#22128
okej, tut mi ta blond zdej razumemo :wink:
drgač pa raj odpiš tist mejl in pojasn, kaj si mislila :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA