Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Barb
#23575
Haaalllooooo, kje pa je poročilo.

Že res,da je bila včeraj v večji meri na sporedu ana-liza,ampak nekateri so tudi tekli. Nataša,Staša,ALeš in Matevž

Ana-liza pa kot vedno.Polna genialnih,čudovitih in duhamornih idej.
Ugotavljali smo pozitivne učunki smrekovega mazila, sočustvovali s Simi, sodelovali pri oblikovanju planov za Dublin, provocirali Natašo z z njeno priljubljeno temo - Miljonar, črpali Aleševo zdravilno energijo,....ja pa še kaj bi se našlo.
Nekateri celo pazijo že kaj pijejo in jedo.
Skratka bilo je lepo tako kot vedno. :P
Uporabniški avatar
 Matevz
#23579
Bilo je kratko ali slatko :)

Pa tolk mal rogov še ni blo v brunarci na mizi.

Jaz sem imel še zadnji tek pred maratonom (zame je najboljši trening počitek :) ) in sem videl, da ne bo nič s tremi urami v nedeljo oziroma bolje rečeno bodo sigurno. :( :( :(
Uporabniški avatar
 Staša
#23587
Bilo super - sem hotela ene 5 km maximum naredit, ker sem šla zadnjič doma 5, pa me je ful bolelo, a je uletela moja prijateljica JOLI in sva se zaklepetali in je šel kar cel krog. Brez protestov kolena. Zakon.
Ma ja, moram imet un trak gor - očitno res pomaga!

Analiza čist OK, mal mirno, a je prav pasalo, Simi si res ni zaslužila poškodbe, ampak bo kmalu spet najhitrejša v mestu!!! Bor ni prinesel nobenega krofa :( Barb pridno planira Logarsko - po moje ne bomo imeli nič prostega časa :wink: , Obi in Tuareg ugotavljata, če bosta presegla limit za na avion (15+10 ročne prtljage!!!). Dr. Matevž se je zbudil le na Barbin medklic, da ji je zateklo koleno, Aleš pa ni prepričal Joli, da ima zdravilne roke.

V kratkem je bilo to vse...
 Nataša
#23592
ja, včeri je blo v brunarci tko fajn, da sem šla dons ob 7 zjutraj še enkrat :lol: po denarnico :( in BILA JE TAM!!!! :D :D :D jes, jes, jeeees!!!! naslednjič morm kelnarco kušnt oz.Aleš jo bo mal zdravu z rokami.

skratka, bila je dolga pot v službo dons zutri...

Staša mi reče Joli, jest pa res nimam srca, da bi ji govorila Mutola...je pa čist prelepa za Mutolo...sem včeri rekla pa se ni dobr slišal...tko da...ni Mutola...sva pa meli zanimive teme in en krog okoli Brda je hitr minil :lol:

Skratka, pozabla sem se poslovit od Dublinčanov, pa se bom na tem mestu: ADIJO, DUBLINČANI! :wink: Aleš naj drži roke NAD mizo in pusti še Obiju in Tonetu kdaj do besede, dobr tečte, Simi naj dobr navija in razvajajte jo, sicer boste imel opravka z motorko (mende se da dobit neke dobre torbe za motorke v bauhausu :roll: ). prineste nam spominke, dobro zastopajte TF in ne preveč pit!!!

no, taku nekak.
aja, aleš ma že nove plane. midnight sun maraton junija 2005 v trondheimu. kdo gre?? :lol: gremo pa seveda z avtodomom, kako bi le drgač...
Uporabniški avatar
 lojzeP
#23597
Silna želja, :D dobri nameni :lol: in morda še kaj, so se včeraj končali na kavču, pod dvema dekama ( ne dekagramoma ), in občasnimi intervali do kuhinje, kjer je bila včeraj velika potrošnja čaja. :shock:

Vidim, de je bilo prijetno ( sem s svojim neprihodom tudi kaj prispeval - :oops: ??? ), pa tudi nekaj piva ste še pustili za naslednjič .

2x NLP

P.S. upam, da se do nedelje sestavim
 Nataša
#23598
alojzij, mi smo te pogrešal, fajn se pozdravi in merkaj, da boš v nedeljo k rožca!!! :wink:
 Nataša
#23606
Barb napisal/-a:Polna genialnih,čudovitih in duhamornih idej


čak mal...tola pa dela ne gre skup!!! :shock: :shock:
duho-vitih mejbi?

Barb napisal/-a:provocirali Natašo z z njeno priljubljeno temo - Miljonar


grrrrrrr :evil:

Barb napisal/-a:Nekateri celo pazijo že kaj pijejo in jedo


sok in kakav je kr dobra kombinacija, sploh če člouk uživa v tem, da mu je pol slabo :? :D
Uporabniški avatar
 Barb
#23608
Nataša napisal/-a:
Barb napisal/-a:Polna genialnih,čudovitih in duhamornih idej


čak mal...tola pa dela ne gre skup!!! :shock: :shock:
duho-vitih mejbi?

uuupppssss
lapsus
priznam,kriva :roll: :roll:

Nataša napisal/-a:
Barb napisal/-a:provocirali Natašo z z njeno priljubljeno temo - Miljonar


grrrrrrr :evil:

Kaj......,pa še nagrada za najboljšo TV reklamo za TF,a ne :!: :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#23770
Nataša napisal/-a:aja, aleš ma že nove plane. midnight sun maraton junija 2005 v trondheimu. kdo gre?? :lol: gremo pa seveda z avtodomom, kako bi le drgač...

he he, če ga vleče na sever, imam en predlog - bolj severno ne gre, ker potem že čez padeš :D

a začnemo šparat za štartnino?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA