Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 ales
#24903
Prvič na teku celo tri osebe ženskega spola in dva moška. Z lojzetom sva odtekla v spodobnih 44.03; v pogovornem tempu(Dublin in to). Malo dlje smo se zadržali ob usklajevanju kdo in s kom domov in še malo naokoli...
Brunarica je bila žal zaprta, a sva našla odprtega Dežmana, kjer naju je obiskala natakarica iz..., ja pa kaj bi to. Sva nahecala Tinija(a njemu težko!), da je prišel še on na analizo, smo pojedli nekaj pic, spili nekaj nazaj počesanih, pogrešili Matevža, Gorazda in še koga in še pred impro ligo sklenili nekaj obljub 1.22-1.23;čez dobro leto 2.5x;ma kaj bi o podrobnostih... Res da tek nismo vnaprej objavili, a mi je kar hudo, da nekaterih najbolj željnih ni bilo zraven. Pa drugič-sreda, četrtek ta teden, oba dni bomo tekli...
Uporabniški avatar
 lojzeP
#24917
kakor rečeno:
najbolje pade, če se odločiš "just in time"

Tini ( žal ) ni mogel na tek, pa ga je analiza pregovorila, pa je pognal quore sportivo :driver: via Gorenjska in - to je to :clap:

mislim, kolko idej pa takole pade - sploh ne vem , zakaj vedno na istem mestu

ampak mene sploh ne marajo med une, ko bodo šli drugo leto 1.22 - 1.23 na 21 km - verjetno se bojijo, da bom šel pod 1.20 - uh, bo težka - sploh

samo še tega se manjka, pa, da me spravijo u Jordanijo - je bil Aleš tako prepričljiv v detajlih iz Irske, da bi bil kmalu z eno nogo preko Sredozemlja - a za to je še precej časa - pa analize bod tudi še :wink:

2x NLP
Uporabniški avatar
 Bor
#24925
ALEŠ :wink:

ps čestitke za dublin (pred in po maratonu :wink: )

ps1 tabla pa ful dobr zgleda.....hehehe sem jo pokazal moji....lol
Uporabniški avatar
 Lena
#25202
Prav prijetno je bilo spoznati ženski del Lojzetove familje.

Lp,
Lena

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA