Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 tadejk
#25719
Lep pozdrav!

Končno nam je vsaj enkrat uspelo. Včeraj se nas je na zbornem mestu nakapljalo 7 (sedem). Manjkala je samo ena ženska pa bi bili po parih.

Bilo je super, najbolj vztrajni smo naredili 11km, ostali pa svojim sposobnostim in željam primerno. Vsi smo pa tekli 1h. Malo je težava z temo, sicer pa super.

Udeleženci: S*,Z*,Majak,Zver,Inot (če se ne motim), Haupi in moja malenkost.

V galeriji so tudi 3 slikce za dokaz. http://www.sportosplet.net/galerija/index.php?cat=10051

Tadej

P.S.: Se vidimo naslednji torek!
Uporabniški avatar
 majak
#25733
Pozdravček!

Trening je bil super, družbo sta mi delali *, ki sta prijazno tekli moj tempo. Vreme nam je služilo, škoda le da je prehitro tema. Videli smo še eno skupino tekačev, verjetno prvič in zadnjič v Mariboru. Očitno si kolesarji nabirajo kondicijo.
Torej, naslednji torek...

Maja
Uporabniški avatar
 S*
#25735
:D :D :D

Ja, pa smo zbrali ekipo! Prav fino je bilo. Neverjetno kako ena ura v dobri družbi hitro mine. :roll:

Štartali smo pri Račjem dvoru, še pri svetlem in z malo sončka (z Z* sva šli direktno po službi in sva bili malo zgodnji, pa sva zato prej udarli še eno rundo po stopnicah in uživali v soncu), tekli do Drave in ob njej, pa gor do parka in se srečali (zakaj srečali - ker je ženska ekipa šla po svoje :wink: , he he, pa še ta se je enkrat razcepila in spet našla) spet pri Račjem dvoru, tokrat že v trdi temi 8) . Potem pa še malo raztezanja in domov, ker nas je že pošteno začelo hladit (kaj češ, zima je tu).

Se vidimo prihodnji teden!
:D :D :D

LP Suzana
Uporabniški avatar
 NatašaB
#25741
No, lepo da se zbirate in pridno trenirate tudi na Štajerskem. V družbi je lažje in čas hitreje mine.

Sem pogledala slikce v galeriji, pa mi je en tip ful znan. Zanima me, če je tisti Zver mogoče Vinko? :?: :?: Bil je namreč moj sošolec na gimnaziji.

No, zvezdice in vsi ostali Štajerci, upam, da se kmalu spet vidimo. Do takrat pa pridno trenirajte in naj vas zima nikar ne prežene...

LP, Nataša :D :D
Uporabniški avatar
 S*
#25742
Pa fotke so krasne :D Drugič moramo imeti še stativ, da bomo vsi gor, tudi fotograf :wink: . Tudi Z* se strinja, samo nima časa pista na forumu, je ta služba prav z... (zoprna) :evil:

LP Suzana :D :D :D
Uporabniški avatar
 tadejk
#25745
Priseljenka napisal/-a:Sem pogledala slikce v galeriji, pa mi je en tip ful znan. Zanima me, če je tisti Zver mogoče Vinko? :?: :?: Bil je namreč moj sošolec na gimnaziji.
LP, Nataša :D :D


Ja je Vinko, če ne bere mu bom sporočil.
 zver
#25752
HALO,

VERJETNO SE PRVIČ POJAVLJAM NA FORUMU.
FAJN SMO SE IMELI. MAJA JE PA VERJETNO POZABILA ŠE NEKAJ NAPISAT.
NATAŠI PA MORAM ODGOVORITI, DA SEM (VERJETNO) JAZ TISTI ZVER VINKO IZ SREDNJEŠOLSKE GIMNAZIJE. LEPO, DA SE NAJDEMO. PA MOGOČE SE KDAJ VIDIMO KAKŠEN TOREK.

lEP POZDRAV, VINKO
Uporabniški avatar
 NatašaB
#25753
zver napisal/-a:NATAŠI PA MORAM ODGOVORITI, DA SEM (VERJETNO) JAZ TISTI ZVER VINKO IZ SREDNJEŠOLSKE GIMNAZIJE. LEPO, DA SE NAJDEMO. PA MOGOČE SE KDAJ VIDIMO KAKŠEN TOREK.


Živjo,

na treningu bolj težko, da bi se srečali, zato pa lahko na kakšni tekmi, če kaj hodiš. Če pa ne, pa bo kmalu ena okrogla obletnica naše "mature"...

LP, Nataša :D
Uporabniški avatar
 majak
#25754
Vinko, Maja nič ne pozabi.
Lepo je bilo tekat s včeraj s teboj, posebno doživetje. Se boš že odolžil drugič in mi ne boš pobegnil. Lepo da si se oglasil.

maja
Uporabniški avatar
 haupi
#25895
Zdravo,

se bom še jst oglasil kot najmlajši član treninga v MBju. Kaj naj druga rečem kot to da je blo fantastično, fenomenalno,... Tk da Mariborčani gremo zdej v nove zmage in v nove kilometre.

Uživajte

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 INOT
#25941
Vidim,da ste stvar vzeli zares,zato se oglašam tudi jaz kot najdebelejši in najstarejši udeleženec. Ali je bil tempo za dekleta prehud?-glede na to,da so se kar izgubila. Upam ,da nas bo naslednjič že 10.


lep pozdrav
 sportn|ca
#26025
prideva naslednjic (najverjetneje celo jutri) se dve triatlonki
lp
Uporabniški avatar
 tadejk
#26036
Dobrodošli! Več žensk lepša skupina :D :D !

INOT napisal/-a: Ali je bil tempo za dekleta prehud?


Pri vseh tistih medaljah in pokalih pa še to res ni bilo nič, ne S* in Z*.

Tadej

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA