Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 MatjazV
#26061
lojzeP napisal/-a:
Ja, le kaj bi mi brez naših forumovk :?: :roll:


Vse v redu, sam ne vem, kam so zginle naše forumovke, ker smo v II. delu An@Lize ostali sami. Še dobr da je za nas skrbela kelnarca (je bla kr zgovorna).

MatjazV
 dpop
#26067
Ne vem kaj bi "vi brez vaših forumovk", jaz samo vem, da bi
"jaz brez moje žene" peš šel domov... ker sem po dvojnem
dvojnem rumu na analizi bil kar lepo "okrogel"...

Tako da... naslednjič če bo elektrike zmanjkalo me kar malo
skrbi... ni čaja, ni kave... kaj naj človeka (po)greje... :wink:

1242 Darko

P.S. Alko budalko PRESS
Uporabniški avatar
 pershing
#26113
matjazv napisal/-a:Vse v redu, sam ne vem, kam so zginle naše forumovke, ker smo v II. delu An@Lize ostali sami.

MatjazV


Matjaž ne vem kako si mogel dovolit, da so kar ponik'nle :?:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#26138
Keč je v tem, da Matjaž ni dal take komande, ampak je bilo vse stvar njihove samoiniciative :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 Barb
#26144
Tmp,a si opazila, da je MatjažV ipak tekel v kratkih hlačkah :P
Uporabniški avatar
 tmp
#26149
Veš, nisem jaz nič rekla, da je tekel v dolgih pajkicah, ampak je to rekel
Darko. Sva pa že takoj ko sva prišla domov to ugotovila po slikah.

Ja eni so pa res topli. :lol:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#26153
Hm, ja... Tole je bila moja prva tekma in analiza z TFjevci in občutki so zelo pozitivni, sem potreboval 2 dni, da sem se znebil slabega vtisa, kar se tiče samega teka (saj veste kaj imam v mislih, tisti, ki ne veste pa je bolje da ne). Vesel sem, da sem vas bolje spoznal in v živo seveda-res ste vsi face od glave do pete. Ob tem bi povabil vse forumovce, ki še niso spoznali teh čudovitih ljudi v živo: KAJ PA ŠE ČAKATE?! Mi je kar malo žal, ker ne grem v Palmanovo, saj vem da bo noro!
Takšen pobeg med vas si bom defenitivno privoščil čimvečkrat; ko bom zaključil z aktivnim treniranjem-čez 16 let, bom defenitivno prisoten na vseh analizah ipd.
Nisem se spoznal z vsemi forumovci in forumovkami, ki so bili v izoli, sem se pa vsaj s tisto deseterico oz. osmerico bolje, a tudi ostale sem si povečini zapomnil po obrazu. Moram pripomniti, da sem pred, med in pa po teku opazil, da imamo kar nekaj fletnih deklet na TF (to je bil tudi razlog, da nisem zmagal, ker sem med tekom bolj oprezal za njimi kot pa pazil na tekmece, ki so mi pobegnili :wink: ).
Hvala vsem skupaj za prečudovit dan, ki sem ga preživel :D .

:D
 dpop
#26156
Pa smo dočakali tudi rezultate....

http://users.volja.net/martinov-t/Rezultati.html

Ampak pozor... je potrebno rezultate vzeti malo z rezervo!

Moja najdražja Tjaša Mlekuž Popović je bila v svoji kategoriji
najprej preimenovana v Pajovič Mlekuš Tjašo...
v skupni kategoriji pa celo v PEJOVIČ ALEKS TJAŠO :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Da ne omenjam vrstnega reda, ki je vsaj v ženski kategoriji
rahlo zmeden... hmmmm...

1246 Darko

P.S. Očitno je burja naredila svoje :wink:
Uporabniški avatar
 mihaperme
#26163
Mene so preimenovali v Perne Nika. :shock: :shock: :lol: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#26168
Misl`m, teli rezultati so pa ena navadna "sprdačina"

Meni je bilo nerodno ko sem jih bral, kaj šele, da bi se jih upal objaviti
Uporabniški avatar
 mirc
#26174
Tale tek si ne zasluži oznake rekerativni tek. Zgleda, da so organizatorji imeli intenzivno sobotno martinovanje, maček pa se jih je verjetno držal še celo nedeljo. Rezultate si je bolje NE ogledovati. Analize se 4 TF-jevci nismo udeležili, ker se je razglasitev rezultatov preveč zavlekla; nedeljski večer pa imamo rezerviran za redno rekracijo (2 že jubilejno 15 leto).

+ TF -jevci
+ martinov liker (Ines)
+ domače vino, refošk

- organizacija=čista improvizacija
- proga
- burja

Lp Mirč
 Nataša
#26176
jest sem pa Hribak Nataa :lol: :lol: :lol:
ja, res ne vem, v čem je smisel teh rezultatov...so jih še mal grafično "uredili", da ni vse dolgočasno v ravni vrsti...pa cajti...kdo to rab...al pa pravilno napisana imena he he he...

sicer pa se moje poročilo še piše (harry potter PRESS). :wink:

Tomaz ny, dej že eno slikco gor!! :wink: Darko ti je fajn portret naredu, ti pa tkole :wink: :wink:
 Nataša
#26195
pa še moje poročilo:
kar precej ljudi se je zmedlo ob informaciji, da me je treba pobrat na vrhnki:"ja, a nisi ti...iz kamlka???" Majkemi, da sem :wink: Ampak ne več za dolg... :cry: :cry: :cry: Z Vrhnike smo torej krenili v zasedbi Pegaz za volanom, tomaz ny kot navigator, Mihaperme v vlogi zadnjega opazovalca (zadnji sedež desno) in Nta kot vegeta.

Pegaz nam je med drvenjem po avtocesti razložil, zakaj in kako prodaja elektriko. Na Ravbarkomandi smo z mrežo za metulje ulovili Barb, ki je že letala po zraku in jo mahala tja nekam proti Nanosu. Ko smo jo ulovili, smo šli na kavo, prišel je še Pershing s svojim dedičem, pihalo pa je že tako svinjsko, da nam niti trivremenski taft ni pomagal. Nadeli smo si različna pokrivala in po kavi nadaljevali pot proti Izoli, ves čas pa smo zasledovali Barb v smrtnem strahu, da nam je ne odnese s ceste.

Ob morju je ozračje skozi okno delovalo kar mirno in nadejali smo se mirne tekaške plovbe, le malo čudno se nam je zdelo, zakaj so občasno mimo prileteli kakšna miza, copata, kos strehe, človeška roka, švedski tanker in znak za nevarnost divjih in krvoločnih losov na cesti. v Izoli smo srečali precej TF-jevcev, ki so se precej neraspoznavni (oviti, zaviti, prekriti) tresli v vrsti za prijave in žalovali za Arafatom. Nimaš kej, tudi v palestini nič več ne bo tako, kot je bilo.

Preoblačenje na mrazu in burji je zahtevalo nečloveške muke, ogrevanje smo opravili v precej hitrem tempu, za dodatno stimulacijo pa je poskrbela še tuc-tuc glasbena spremljava na prireditvenem prostoru, kjer smo lahko brezskrbno poskakovali in poplesovali pred štartom. Vesela sem bila vseh, ki jih malokrat vidim (Lojze tukaj torej izpade iz kategorije): zvezdic, Nataške in Nade iz Litije, Mirota,...pogrešali pa smo Pio in Erota, ki sta iz nam neznanih razlogov manjkala.

O organizaciji ne bi, da si ne nakopljem slabe karme. Verjamem, da jih je presenetilo vreme in so v zadnjem trenutku improvizirali, vseeno pa bi za sprejemne mize lahko postavili kakšno bolj inteligentno bitje, ki bi celo znalo podeliti kupone za majico in obrok. Gospodična me je mirno spregledala, čeprav drugega dela kot deljenja omenjenih kuponov ni imela, ko sem se pa prišla pritožit, je pa ravno klepetala z nekim gospodom in ni imela časa zame (10 minut pred štartom, jest pa še nepreoblečena). Tokrat je bilo prvič, da sem se na tekmi pošteno zjezila. Sicer človek vzame marsikatero počasnost v zakup, ampak počasnost z dodatkom nesramnosti je pa neprebavljiva kombinacija. Upam, da kakšen od organizatorjev tole bere.

Ostalo je bilo zabavno. Najprej v hitrem drncu do avta, smuk v pajkice, rutko na glavo, galop za ogrevanje, že prej omenjeno skakanje TF tehno-frikov, slikanje, tmp ima novo frizuro, dpop ima isto staro »frizuro«, staša potrenira mimiko marije mutole…in gremo na štart. Najprej se na progo požene trop podivjanih osebkov moškega spola, med njimi pa je tudi kakšna ženska, ki ni dobila informacije po ustnem izročilu, da manjvredne rase, torej ženske in živali, štartajo kasneje (se vprašam, kdo je bil organizator…hitler??!! He he pardon za tale moment ekstremizma). Tekma pa…divja. Nimam drugega pridevnika. Mislim, da sem v svojih bornih 18 letih tak veter doživela samo enkrat v hribih, sicer pa je bila tovrstna burja zame, sicer varno zapakirano v »osrčje planin« (EPP za Kamnik), hud šok. Občutkov med tekom se ne da opisati, ker minejo takoj, ko se skriješ pod toplo deko in se greješ s kakavom. Spomnim se samo, da mi je na trenutke tako tulilo okoli ušes, da nisem slišala popolnoma nič, nekaj časa me je veter skoraj ustavljal in sem porabila ogromno moči za zelo počasen tempo, potem pa se mi je spet zaganjal v hrbet, da sem komaj bremzala, mal je manjkal, pa bi prehitela še mitjo kosovelja :roll: .Na pomolu je bilo sploh zabavno – v eno smer nas je skoraj pometalo v morje in na parkirane jadrnice, vsak korak je bil poseben napor…v drugo smer pa se je veter tako uprl v hrbet, da sem skoraj poletela in bila prvič v življenju hvaležna za svojo nekrhko in primerno obteženo persono J Ob vodi nas je v vsakem krogu čakalo malo slanega tuša (grrrr, grrrr, madona, je bil jezn tale pozejdon!!), potem en »lušten« klanček, da ne bi bilo preveč lepo, pločniki in asfalt in potem spet pomol, picek frdamani, kjer smo se srečevali in si mahali, vsak s svojo naelektreno frizuro in plapolajočimi oblačili. Ni se točno vedelo, koliko krogov naj bi tekli. Označevalca kartončkov sta rekla TRI, jest pa v dir, šprint, hop v cilj…jok, še EN krog, so rekli. Motivacija mi je tako padla, da sem komaj odtapkala še zadnji krog, dodatno pa me je zbila še gospa, ki si je ob ogledu mojega totalno zadepresiranega matranja v hrib-ček drznila pripomniti, da ona pa tukaj že ne bi tekla. Kdo jo pa sili???!!!

Ampak! Vsega trpljenja je enkrat konec in presrečni mazohisti smo se zbrali na cilju, hopnili skoknili nazaj v trojne puloverje, medvedje kože, ruske kučme, polhovke (dejvi kroket PRESS) in kosmate skibucke ter se zbrali na prireditvenem prostoru. Podelitev svojega težko pričakovanega pokala sem skoraj zamudila in v zadnjem trenutku prinorela pred oder, je bil pa ponos zato toliko večji, kar je itak razvidno iz fotk. Lih tok, da se nisem razpočla :oops: :D Na lahnem in prijetnem morskem vetrcu (še dobr, da mam še zmeri vse lase) smo še kakšno rekli, si pulili pokale iz rok, lovili drobce kaotične podelitve, se spet slikali in potem definitivno obupali nad vremenom. V lokalu na analizi ni bilo veliko bolje, kar se tiče toplote in toplih napitkov (očitno jim Pegaz ni ponudil dobre cene elektrike :lol: ), smo se pa zato greli z govorjenjem in smejanjem in vsem, kar spada v klasiko an in liz TF. Zakon kot vedno!! :wink: :lol:

In potem smo odpujsali domov. Z MihcemPR sva pomagala Barb obtežit njeno petko, da se je reva boga sploh pripeljala do doma (in ne priletela :roll: :lol: ).

Čestitam vsem, ki ste pretekli tale divji dir ter Barb in Dpopu, ki sta hrabro fotkala na mrazu.
Čestitam vsem dobitnikom in dobitnicam pokalov pa Staški za zmagoslavno vrnitev na tekaške steze (Joli že kuje maščevanje). Vsem pa hvala za spet odlično družbo!!!
Nazadnje spremenil Nataša, dne 17 Nov 2004, 10:11, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#26196
lojzeP napisal/-a:Misl`m, teli rezultati so pa ena navadna "sprdačina"

Meni je bilo nerodno ko sem jih bral, kaj šele, da bi se jih upal objaviti


Tudi naso druzino so vso preimenovali :? . Imamo vsak svoj priimek, Miha pa je postal celo Niko :oops: . Tudi v lanskih rezultatih so nama spremenili priimek. Torej je to pri njih ze navada :evil: .

Sem jim letos ze poslala nekaksno zelo blago opozorilo :!: , vendar ne vem, ce bo kaj zaleglo. Bomo videli drugo leto.
Sam tek mi je bil pa vsec. Pa ne zaradi organizacije :( . Zaradi burje. Dobro jo je bilo spoznati tudi s te plati, ob teku. Bilo je prijetno teci s pogledom na razburkano morje...

:TF) lep pozdrav in dober tek!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#26201
Helou!
Prav vam je, drugič dvakrat premislite na katero prireditev se boste podali, če istočasno tek prireja tudi Bajsi :!: :D
Pri meni ni narobe izpisanih imen in priimkov, čudne proge,..., pri meni je eno samo veselje.
No, nekaj vetra se je kljub vsemu našlo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA