Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 jernej555
#276314
Prva letošnja preizkušnja kjer sem lahko testiral čez zimo pridobljeno hitrost. Kot ponavadi zelo hiter štart, še hitrejši tek čez mestno jedro(v tempu 3:45). Kaj kmalu pa se je pričel klanec katerega kar ni in ni hotelo biti konec :lol: No ob pogledu na grad je zadeva postala lažja in kaj kmalu prihod v cilj v času 17:57 :) Zagotovo se vidimo naslednje leto :D
Uporabniški avatar
 levinja70
#276338
Če sem po testiranju proge bila bolj ali manj skeptična v kakšnem stanju bom videla cilj :lol: se je vse lepo izzšlo. Tek skozi stari del mesta, pogled na cilj v višavah :roll: in seveda klepet na progi. Brez tega pri meni sploh ne gre :-- . In se je pričelo. Vzpenjat namreč. V začetku je še šlo, saj sem tekla za CVIČKOM. Potem, pa je revež ostal zadaj in je šlo samo še na vodo :-- Tisti levi oster ovinek, kjer je ravnina najbolj v hrib prislonjena pa je bilo potrebno z ročno zavoro, da ne-bi šlo prehito.
Hvala mimoidočemu za požirek vode in dragemu, ki me je čakal na cilju.Pardom pred grajskim obzidjem.


In graja organizatorju, ki je pobiral vstopnimo :evil: spremljevalcem :!: :?: :?: .

vencelj napisal/-a::clap: :clap:
Prej se sploh nisem poglabljal v razpis, sedaj pa po rezultatih vidim, da gre za hitro, "šprintersko" dirko...z vzponom.

lp


Morda za tiste ta hitre. Bilo pa nas je nekaj tudi takih, ki smo počasi in znesljivo grizli v hrib.
Uporabniški avatar
 levinja70
#276344
spela* napisal/-a:
levinja70 napisal/-a:In graja organizatorju, ki je pobiral vstopnimo :evil: spremljevalcem :!: :?: :?: .


:shock:


Ja špela res je, grozno se sliši. Cilj in vse rom pom pom je bil za grajskim obzidjem. A tja smo pritekli le tekači. Vsi ostali so morali plačat vstopnino :idea: :idea:
 meža stane
#276345
Ne vem kako je bilo jaz sem potem dvakrat šel ven in not v civilu pa ni bilo problemov.To je eno, lep tek se boljša pa družba,Vsa pohvala Stanetu.R za trud in dobro organizaciji zelo seje angažira -zavzel, za tek .Najbolj me je ,ne vem kako bi napisal pozitivno presenetil v Sežani ko je tako pridno delil letake, tako da sem rekel to pa morama iti z Božo.Naj bo marsikatere mu organizator ju za vzgled.
Uporabniški avatar
 levinja70
#276347
meža stane napisal/-a:Ne vem kako je bilo jaz sem potem dvakrat šel ven in not v civilu pa ni bilo problemov.To je eno, lep tek se boljša pa družba,Vsa pohvala Stanetu.R za trud in dobro organizaciji zelo seje angažira -zavzel, za tek .Najbolj me je ,ne vem kako bi napisal pozitivno presenetil v Sežani ko je tako pridno delil letake, tako da sem rekel to pa morama iti z Božo.Naj bo marsikatere mu organizator ju za vzgled.




:-- Sem vaju v hribu opazovala od zadaj :lol: :lol: , saj sem bila za vama. Sem bila Boži kar malo "folš", saj je imela ob sebi takega gentlimena, ki jo je "porival" v hrib. :clap: :clap:

Glede vstopnine pa mojega niso spustil not, ker ni plačal vstopnine.
Uporabniški avatar
 bernarda
#276364
vencelj napisal/-a::clap: :clap:
Prej se sploh nisem poglabljal v razpis, sedaj pa po rezultatih vidim, da gre za hitro, "šprintersko" dirko...z vzponom.

lp


Dokler je bilo ravninsko je bilo šprintersko :clap: potem pa Pohorsko pešadisko :bum:, upsa :oops: :ignore: za mene :wink:
Uporabniški avatar
 bernarda
#276376
sončnica_teče napisal/-a:Bilo je odlično! Vse! Vreme, organizacija, proga, ciljni ambient, družba, golaž. :)
Čestitke vsem tekačem in tekačicam, bili smo najboljši. :laola
Drugo leto spet pridem.
Tudi na Siolu pišejo o nas. :)
http://www.siol.net/sportal/rekreacija/ ... nezov.aspx


Sončnica_teče....čestitke tudi tebi za prvo mesto v kategoriji. :laola Čestitke tudi vsem ostalim, ki ste premagali "Celjske viteze" :laola sploh pa tisto , kar se vleče do konca :bum: .
:D se vidiva v Ormožu :laola
Uporabniški avatar
 levinja70
#276379
Bernarda ter Sončnica-teče obema čestitke za odlično uvrstitev. Hitri sta bili in očitno vama tudi klanec ni delal nikakršnih problemov. Superca. :laola :laola
Uporabniški avatar
 bernarda
#276383
levinja70 napisal/-a:Bernarda ter Sončnica-teče obema čestitke za odlično uvrstitev. Hitri sta bili in očitno vama tudi klanec ni delal nikakršnih problemov. Superca. :laola :laola


Levinja70 hvala za čestitke........drugače,nebi je3 o klancih :wc: :bum: .......v klance samo dobro :juhuhu: :D
 srozman
#276430
Spoštovani tekači!

V imenu organizatorjev se opravičujem, da je prišlo do neljubega pobiranja vstopnine za vstop na grad. Dogovor z Zavodom Celeia je bil seveda drugačen, žal pa ga je preveč vestna uslužbenka preslišala. Takoj ko sem zvedel za vstopnino senm v pogovoru z zaposleno le to ustrezno uredil.
Še enkrat čestitke vsem, ki ste uspešno pritekli na Stari grad in se vidimo naslednje leto 6.aprila na štartu pred takrat že prenovljenim Knežjim dvorom.

Stane Rozman

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA