Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Fotr
#26903
Kot vedno, kadar prekaljena tekačica, športnica in zdravnica Nada Rotovnik Kozjek pripoveduje svoje izkušnje, se je tudi tokrat zbralo na njenem predavanju za polno dvorano poslušalcev. Celo uro smo z odprtimi usti poslušali njene doživljaje na Havajih, obenem pa nam je omogočila vpogled v ozadje dirke, prehranjevanja, treninga, počitka, regeneracije in v različne vzporedne dogodke, ki se odvijajo ob taki prireditvi kot je Ironman Havaji. Na koncu je odgovorila še na kopico vprašanj, poslušalci pa smo bili zelo zadovoljni.

Večinoma smo bili člani TF, ki smo sveda ob vnovičnem množičnem srečanju razvili običajne dejavnosti, ki jih počnemo, kadar pridemo skupaj. Spoznali smo nove člane in novi člani so spoznali stare člane, stari člani smo med sabo utrdili dobre odnose in se modro obnašali in pogovarjali, dogovarjali in dogovorili smo se za nekaj aktivnosti in srečanj, izmenjali izkušnje, predebatirali zadnje teke in sklenili, da se še vidimo, najraje na kakšnem skupnem teku. Dali smo nekaj nasvetov novim članom, se delali važne, da smo zajeli tekaško tehniko z veliko žlico, delovali kot pomembneži in ustvarjali vtis prekaljenih forumskih mačkov, tako da so tisti, ki še niso člani TF in so bili na predavanju, kar hlepeli po tem, da se čimpreje vpišejo v TF. Prispevali smo tudi nekaj sredstev za izboljašanje pasjega življenja z željo, da uboge pse, ki so na psu, spravimo na konja in da se počutijo kot enakovredna bitja med nami.

Osebno sem bil tudi zelo vesel nove majice TF, ki imajo imidž brez reklam, kar je še posebno dobro, ker bomo sedaj lahko propagirali res samo TF. Na koncu seveda še obvezna analiza, ki pa je bila razdeljena na lokalne analizice, saj je bilo omizje predolgo, da bi se mogli vsi udeležiti tehtnih pogovorov.

Kot vedno enkratno vzdušje ob srečanju TFjevcev, ki je bilo začinjeno še s kvalitetnim in poučnim predavanjem. Hvala dr. Nadi Rotovnik Kozjek za razširjanje naših obzorij in hvala organizatorjema Erotu in Pii za prijeten večer. Pa tudi hvala Mirotu, da me je dostavil tja in nazaj.
Še bomo prišli. Še posebno z novimi majicami....
 Xena
#26906
Vi tekači, ste zakon!! :lol:

V imenu Repka se vam iskreno zahvaljujem za prispevke, s katerimi ste tako pridno napolnili "skrinjico" z odlično Matjaževo ilustracijo. Matjaž, hvala!

Xena (mali, črni, kosmati hudiček :wink: ) pa si še zdaj ni opomogla od silnega čohanja, ki ga je bila deležna in odločanja, komu naj se še vrže pred noge.

Res ste prijetna družba in upam, da se kmalu spet kaj vidimo.

Katarina
Uporabniški avatar
 Fotr
#26907
Kot vedno, kadar prekaljena tekačica, športnica in zdravnica Nada Rotovnik Kozjek pripoveduje svoje izkušnje, se je tudi tokrat zbralo na njenem predavanju za polno dvorano poslušalcev. Celo uro smo z odprtimi usti poslušali njene doživljaje na Havajih, obenem pa nam je omogočila vpogled v ozadje dirke, prehranjevanja, treninga, počitka, regeneracije in v različne vzporedne dogodke, ki se odvijajo ob taki prireditvi kot je Ironman Havaji. Na koncu je odgovorila še na kopico vprašanj, poslušalci pa smo bili zelo zadovoljni.

Večinoma smo bili člani TF, ki smo sveda ob vnovičnem množičnem srečanju razvili običajne dejavnosti, ki jih počnemo, kadar pridemo skupaj. Spoznali smo nove člane in novi člani so spoznali stare člane, stari člani smo med sabo utrdili dobre odnose in se modro obnašali in pogovarjali, dogovarjali in dogovorili smo se za nekaj aktivnosti in srečanj, izmenjali izkušnje, predebatirali zadnje teke in sklenili, da se še vidimo, najraje na kakšnem skupnem teku. Dali smo nekaj nasvetov novim članom, se delali važne, da smo zajeli tekaško tehniko z veliko žlico, delovali kot pomembneži in ustvarjali vtis prekaljenih forumskih mačkov, tako da so tisti, ki še niso člani TF in so bili na predavanju, kar hlepeli po tem, da se čimpreje vpišejo v TF. Prispevali smo tudi nekaj sredstev za izboljašanje pasjega življenja z željo, da uboge pse, ki so na psu, spravimo na konja in da se počutijo kot enakovredna bitja med nami.

Osebno sem bil tudi zelo vesel nove majice TF, ki imajo imidž brez reklam, kar je še posebno dobro, ker bomo sedaj lahko propagirali res samo TF. Na koncu seveda še obvezna analiza, ki pa je bila razdeljena na lokalne analizice, saj je bilo omizje predolgo, da bi se mogli vsi udeležiti tehtnih pogovorov.

Kot vedno enkratno vzdušje ob srečanju TFjevcev, ki je bilo začinjeno še s kvalitetnim in poučnim predavanjem. Hvala dr. Nadi Rotovnik Kozjek za razširjanje naših obzorij in hvala organizatorjema Erotu in Pii za prijeten večer. Pa tudi hvala Mirotu, da me je dostavil tja in nazaj.
Še bomo prišli. Še posebno z novimi majicami....
Pssssst: Prvič sem videl MatjažaV in Pegaza v kravatah! Jima kar pristoji!
Uporabniški avatar
 vidkul
#26921
Super, fajn je bilo, edino ko mi je zazvonil me je oblil mrzel pot. Najraje bi se pogreznil v zemljo :oops:. Pa to se meni zgodi, ko ja pazim, da dam telefon potiho. Potem pe še Pegas pogleda s svojim ubijajočim pogledom in zmajuje z glavo. :roll: Kaj mi je tega treba!
Drugič raje ne bom telefona sabo vzel :D

lp Vid
 Nataša
#26922
u, Vid, sej se ni tok slišal oz.sploh ne (al pa sem lih dremala??? :oops: ).
Tko prijetno toplo je blo, da me je kar zmanjkovalo, čeprav je bilo zelo zanimivo predavanje in mi je Nada Kozjek velika vzornica!! Moram rečt, da se v njenih izkušnjah nekako bolj "najdem" kot npr. v Mravljetovih - on je le prevelik individualist in ekstremist, ima povsem svoje nazore, cilje...le redkokdo od nas bi bil sposoben tega, kar počne, medtem ko je Nada lahko vzor marsikomu od povsem navadnih ljudi, kot je sama rekla -predvsem s svojim načinom življenja, vztrajnostjo, nazori, ...super je!!!

Za poglobljeno analizo pa tokrat res ni bilo energije. sem se kmalu pobrala domov spat.

Hvala Ero in Pia za tole predavanje pa za majčko.
Uporabniški avatar
 5rca
#26923
Fotr napisal/-a:Pssssst: Prvič sem videl MatjažaV in Pegaza v kravatah! Jima kar pristoji!


ja, pegazova kravata je tudi meni padla v oči :shock: je res nekaj posebnega, z oranžnimi tulipani .. lepa :lol:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#26996
Predavanje dr Kozjekove je bilo res zanimivo in poučno. Po moji oceni se nas je v predavalnici nagnetlo kakih 70 poslušalcev, seveda večinoma TF-jevcev.

Večer smo nadaljevali z že kar obvezno analizo. Pogovor se je sukal vičinoma okoli triatlona. Pri tem smo dosledno upoštevali nasvete o pravočasni in zadostni hidraciji.

Pa še fotke s predavanja in An@lize.

MatjazV
 Ninocka
#26999
Sem morala žal predčasno oditi in že po fotkah sodeč sem zamudila najmanj prijetno druženje po predavanju.
Kot velika občudovalka triatlona (in trenutna "duatlonka") bi lahko dr. Kozjekovo poslušala ure in ure...Super zanimiva predstavitev njenega letošnjega Ironmana na Havajih začinjena z zanimivimi prigodami in izkušnjami s podoročja treninga in prehrane je bila kar prekratka.

Najbolj pa me je včeraj fascinirala preprostost, skromnost in naravnost naše gostje. V glavi pa mi še vedno odmevajo njene besede, da se je potrebno samo odločiti (in vse je možno---tudi nastop na Ironmanu).
Uporabniški avatar
 Z*
#27009
Zelo se veselim predavanja Nade Rotovnik Kozjek v Mariboru, predvidoma 14. 12. 2004. Vabljeni tudi Gorenjci, Dolenci, Primorci in tisti vmes, v čim večjem številu! :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#27027
in mi je Nada Kozjek velika vzornica!! Moram rečt, da se v njenih izkušnjah nekako bolj "najdem" kot npr. v Mravljetovih - on je le prevelik individualist in ekstremist, ima povsem svoje nazore, cilje


Mravlje rulz! he he ...
N-ta a damo anketo?

:lol:
hecam se ... oba sta MRAAAK !
Uporabniški avatar
 Vlajko
#27034
Tudi zame je bilo to predavanje izredno zanimivo ter poučno.

Za "piko na i" pa sem tudi v živo spoznal nekaj članov TF, super..... Za spoznavanje ostalih članov pa bodo še druge prilike... V prvi vrsti forumskega zaveznika Lučka....A ne, Lučko:.... "dolsko svene " v Logarski.... :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA