Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#286126
Bravo Jani!

Jan-jan -u je te dni uspel extremni trekking čez Pohorje in Kozjak ( 160 km in cca 7000 mvr gor in prav toliko dol). Maribor- čez Pohorje-Dravograd- čez Kozjak -Maribor.

Za pot je porabil 32 ur in 30 minut.

Kolikor vem, je to tretji, ki muje to uspelo.

Bravo Jani!

Čakamo na tvoje poročilo.

:laola :laola :laola

Šer naprej uspešno!
#286157
Hvala za čestitke, poročilo sledi, če bo po sreči, napišem jutri.

Opravil sem treking KOZJAK - POHORJE, torej start iz Dravograda na Košenjak, naprej do Maribora in nato povratek čez Pohorje nazaj v Dravograd.

Bruto čas: 32ur in 50min, neto Kozjak 15ur, Pohorje 15h 50min 8)

Zvone :--

Veseli dejstvo, da so poškodbe sanirane :D
#286203
jan_jan napisal/-a:Veseli dejstvo, da so poškodbe sanirane :D


Jani, tud mene veseli čeprav si zdej navalil s temi ultra podvigi, da se te komaj branim :lol: Sej ne, da jest ne bi ampak halooo, ti si pa res lačen :lol: Pejva tja...pejva sem....ok, pejva pol vsaj tja pa nazaj.....a greva tam okol pa nazaj.......mislm, stari moj 8) :--
No ja, seveda si želim do zime še kakšno "ruknt", do tja pa nazaj :D

Čestitam ti za teh nekaj uric po unih dveh planotah :wink: :clap: :clap: :cast:
#286223
matej-jethro napisal/-a:
jan_jan napisal/-a:Veseli dejstvo, da so poškodbe sanirane :D


Jani, tud mene veseli čeprav si zdej navalil s temi ultra podvigi, da se te komaj branim :lol: Sej ne, da jest ne bi ampak halooo, ti si pa res lačen :lol: Pejva tja...pejva sem....ok, pejva pol vsaj tja pa nazaj.....a greva tam okol pa nazaj.......mislm, stari moj 8) :--
No ja, seveda si želim do zime še kakšno "ruknt", do tja pa nazaj :D

Čestitam ti za teh nekaj uric po unih dveh planotah :wink: :clap: :clap: :cast:


Hvala stari, seveda bova še kakšno letos "ruknla", ono, tisto, ta pravo, saj veš :wink:
#286262
zvone napisal/-a:

Hvala tudi za statistiko... Je kar impresivna : 160 km in čez 8000 višincev!

"skoraj" UTMB! :clap: :clap: :clap:

Ti pa še žuljev "nisi fasal"...


Hvala Zvone, danes je počutje že odlično, tudi prvi regeneracijski tek je za mano. Žulja nobenega 8) , pozna se še malo zakrčenost mišic, a v nekaj dneh bo tudi to za mano. Pohvaliti pa moram tudi nov model trail tekaških copat, ki mi res ustreza :clap: .
Več v novi temi.

Glede višinske razlike nisem ravno prepričan, da je tako velika, v Quo2 je izračun pač takšen kot je :shock: .

Gremo novim norostim naproti. :bum:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA