Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#296925
mirko1 napisal/-a:http://imgur.com/a/6l1yB#2

najboljši danes in skupno v primorskih gorskih tekih v 2012

sicer organizacijsko izpeljano na vrhunski ravni. :laola


Rrazen malo dolgotrajnega čakanja na rezultate. Ampak nič ne de, bom drugič vedel, da imam še precej časa, da grem še malo na ogled okoliških kuclev.

Drugače pa res vse super.

Trasa odlična, asfalta le za vzorec. Na nekaj delih je šlo precej v rdeče, ampak je pasalo, zdaj ko ni toliko tekem. Še posebej zadnjih nekaj 100m je bilo ubitačnih.

Vreme za vikat. V kratkih hlačah laufati 6. januarja, kaj si lahko še želiš 8)

Rezultatsko tudi brez pripomb. Če je pred tabo le Alič, potem veš, da bolje itak ne bi moglo biti.
#296956
Živjo,

Vidim, da je tema že postavljena, tako da bom kar tukaj "nalimal" povezavi do rezultatov in slik s teka (te so sicer samo iz cilja, tiste s proge in prireditve pa bom pripravil v naslednjih dneh ker jih je en kubik :))

1.) REZULTATI
2.) SLIKE

Seveda hvala vsem, ki ste na ta lep dan prišli v Gaberje, upamo da ste se imeli kolikor se je le dalo fajn. Andreju in seveda vsem drugim, ki se jim je zdelo, da je potrajalo z rezultati, se lepo opravičujemo ker nam danes (prepričan sem da izjemoma) zaradi tega in onega res ni šlo najhitreje od rok :)) Kakorkoli že, upam da se vidimo na naslednjemu teku v naši izvedbi, Gradiškemu gorskemu teku, dne 1.4.2013.

Lp,
TD Burja Vipava
 mikha
#296964
Lepo je bilo! Sicer moj prvi gorski oz. kakrsenkoli tek, z rezultatom zadovoljen, lahk bi bila kaksna minutka manj, ampak nic ne de. Tko da ...men je bilo super.
 mikha
#296995
jozafat napisal/-a:ajaaaa!

ČESTITKE ZA REZULTAT! :clap:


Hvala :)

Sem pa sel se na Malo goro pogledat, tko da nisem cakal rezultatov, kljub govoricam o torti. :D
 TONEK
#297215
Lepo vzdušje zna napravit ta naš Klavdij. Po kratkem teku, malo daljši pavzi, je profesionalno obdelal zaključek lanskega pokala. Počaščeni smo bili s sladkimi dobrotami in uporabnimi nagradami - tudi slabše uvrščeni udeleženci. Dobili smo tudi biltenček z razporedom letošnjih tekem. Veseli me, da so tekme res gorske, saj sta od sedemnajstih le dve z malce pod tristo metri višinske razlike. Novi pridobitvi sta KBK in Otlica, ki ju nikakor ne smem zgrešit. (na slednji bom tudi časomerilec)
Malce veselja mi je pokvarila ugotovitev, da se mi letos v kategoriji pridruži kar nekaj mladcev, ki jih vedno vidim samo na štartu...
Se vidimo 1. aprila na 13. Gradiškem gorskem teku.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA