Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 miro
#488
Vsem malo bolje pripravljenim tekačem priporočam, da se enkrat udeležijo Teka miru po Pokljuki.
Letošnjega teka se je udeležilo 34 tekačev od tega 3 ženske.
Najboljši je progo premagal v eni uri in dvanajst minut,zadnji pa približno pol ure kasneje.
Proga poteka po glavnem po asfaltu po pokljuških gozdovih samo kakih štiri km pa po makadamu. je zelo razgibana in poteka kakšnih tisoč metrov nad morjem. Najtežji je začetek saj se približno 4 km vzpenja,nato pa gori doli.
Organizatorji so se zelo potrudili na koncu teka je bila obilna pogostitevz domačimi dobrotami (klobase ,zaska , pivo ,voda ,čaj ..).
Vsak tekač je prejel tudi majico sama prijava pa brezplačna-čisto nič gorenjsko.
Vreme nam je služilo kljub slabim obetom, tako da smo bolj ali manj zadovoljni zapustili Koprivnik.
Lp
 petra
#506
miro napisal/-a:Letošnjega teka se je udeležilo 34 tekačev od tega 3 ženske. Najboljši je progo premagal v eni uri in dvanajst minut,zadnji pa približno pol ure kasneje.


Tek Miru po Pokljuki je bil v mojem planu za letošje leto, a se ga zaradi službenih obveznosti žal nisem mogla udeležiti. Me pa nekaj zanima. Po mojih informacijah je ta tek dolg 21 km in poteka po zelo razgibani progi. Ali drži, da so vsi tekmovalci in tekmovalke pot pretekli v 1 uri 42 minut :?: Ker potem bi bila jaz daleč zadaj.
Hvala za informacijo (toliko da vem za naslednje leto).
LP
Petra
Uporabniški avatar
 miro
#525
Tek je dolg približno 20 km. Časi tekačev in tekačic so točni. Letošnji zmagovalec je sicer reprezentant v gorskih tekih,
Mislim , da se ne bi bilo treba sekirati , če bi ostala bolj zadaj.
Se vidimo prihodnje leto.
Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA