Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#321797
Muc, bravo :clap: odlična uvrstitev :laola Zdej pa en skok na glavo, 5-6.zavesljajev pol pa na belo kavo al per? Upam, da ne boš preveč razmišljal :lol: Čestitam :clap: :clap: :clap:

Ajde Aviiiii....migej :laola Noge hočejo več :D Dejmo mojster, stisn tisto špansko potko za vrat....večerjo so prestavili za dve uri, še imaš cajt :lol: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 vencelj
#321804
gumpy napisal/-a:
Kako pogledati rezultat posameznika, pa je cel postopek(in nekaj znanja Španščine..).:
link>http://online.trackingsport.com/live/ui2.html?o=163&s=m&m=214
klikni na polje: CAMBIAR TUS FAVORITOS
- v drugo vrstico iskalnika (buscar por) je potrebno izbrati>Apellido y nombre
- v tretjo vrstico> KADUNC
- klikneš išči (Buscar)
- ko se pokažejo podatki od AVIja, klikneš na ikono tekača, da se začne premikati in potem
- na desni strani okno: seguir a tus favoritos

Potem še malo počakaš in se v novem oknu pokažejo podatki s časovnih kontrol od AVija. Je pa res, da je stran ful obremenjena in moraš večkrat poiskusiti!


Tale postopek sem že prej velikokrat preizkusil (tudi brez znanja španščine), le da sem iskal po številki (dorsal 271) in se ni zgodilo nič, zato sem spraševal. Sedajle mi je davida prvič odprlo... :)

Ja, David se dobro drži... :clap: :clap: ... :laola :laola ...na 108,6 km je bil 38-i :!:
Uporabniški avatar
 AVI
#321887
Ola, ola!

Živ, zdravi in veseli! To pa je bila dogodivščina in pol. Takšna, ki ti da vetra in ti ostane za vedno vtisnjena v spomin. :D :D

Seveda pa najprej velika HVALA vsem za spodbudo in vse ++++ misli.

Muc je na maratonu itak "raztural", ampak saj drugače itak ne zna... :lol: :lol: ....čez nekaj uric sem se pa na cilju prikazal še jaz. "Ta dolgo" poročilo še sledi. No, še pred obema pa je v cilj pritekla Neja, ki se je udeležila promo teka na 17 km.

Drugače pa Vencelj nismo bili edini Slovenci, saj smo nekatere tudi tam srečali. Koliko točno nas je bilo pa žal ne vem. Morda bo iz rezultatov razvidno. ;)

Jethro...večerja: pasta party... :lol: :lol: ...itak, noge v "luft" in s polno žlico naprej... :D :D thx

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA