Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#325249
Kakor je že ouka napisal, bilo je res super. Tek na Lisco je z dolenjskega pokala edini, kjer mi proga zares ustreza. Škoda samo, da je cilj prestavljen z vrha hriba pod igrišče. Redko kateri tek ima tako dolgo tradicijo, kjer se takoj vidi, da je organizacija za njih rutina. Prevoz opreme, postaje z vodo, harmonike ob progi, kilometrske oznake, prevoz tekmovalcev po končani tekmi do parkiranih avtomobilov, kjer jih ves čas tekme nadzoruje varnostnik, brez zavlačevanja s podelitvijo, pa ta lačni smo tudi dobili dvojno porcijo. Pa da ne bo sama hvala; na cilju sem pogrešal čaj ali vodo, pa sem tudi to hitro rešil, ha ha. V darilni vrečki, ki so mi jo potisnili v roke, ko sem prisopihal skozi cilj, je bil poleg ogledalca, majice in jabolka tudi lonček, s katerim sem se napotil do pipe na dvorišču. Pa naj kdo reče, da organizator ni na vse mislil.
Drugo leto se najbrž zopet vidimo, saj je organizator Robleka očitno vrgel puško v koruzo...
 TONEK
#370234
Da ne bi preveč dolgovezil, sem počistil prah z enega starejšega poročila, saj se tu razmere praktično ne spreminjajo.
Tradicionalni 31. GORSKI TEK NA LISCO mi še vedno nudi lep gorsko-tekaški izziv. Super trasa, ustaljena pravila, organizatorju Pavletu ne zmanjka energije. Kljub slabi vremenski napovedi in razmočeni trasi je bila udeležba kar množična, tekmovalci so prišli iz vseh vetrov. Po mojem mnenju je tudi ena najcenejših, saj za okusno malico, kvalitetno (zame) majico in spominski 'frakeljček' odšteješ le 10€. O diplomi in spominski medalji tokrat ne bi, saj se tovrstne navlake z leti preveč nabere. Pred leti smo v darilni vrečki redno dobivali tudi lonček in ogledalce, pa moram ob naslednji priložnosti povprašat Pavleta kako je prišel na to idejo. :D
Kljub pet minut slabšim doseženim časom kot lani sem razmeroma zadovoljen, saj se kondicija po poškodbi kolena le počasi vrača. Po tekmi sem bil vesel druženja z Igorjem, Jožetom in Vinkom, saj smo se zadnji dve leti bolj redko videvali.
Če kdo najde rezultate, naj jih prosim, prilepi.
V soboto pa je tu že Vipava.
 TONEK
#370240
Valentino pričakujem v soboto malo nad Gradiščem. Samo ne vem, če me bo tam čakala do poznega popoldneva...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA