Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#326189
Veste kaj, tak dogodek mora imeti svojo temo v poročilih, zato sem se preselila v novo temo.


ZdravkoC napisal/-a:Tempo 5:27:00 s ciljnim časom 3:50:00 :--


Ah, bejži, bejži, Zdravc, si zahinavil... :-- Ma, kej si pred kašno bejbo bejžal, al kej? :--
139 11 Zdravko Čufar 1958 SVN 03:49:50



Drgač pa:
Vrtnica23 :clap: :clap: :clap: -za tretje absolutno na 42. ( to je zihr zato, ker jo jast poznam :lol: )
Bernarda :clap: :clap: :clap: - za sedmo absolutno na 42. (njo pa tudi :D )
Danijel :clap: :clap: :clap: - za deveto absolutno na 42. ( ja, sem ga poznala včasih, zdej bi me pa moral že za rokav povleč, da ga bi spoznala :oops: )

In seveda tudi vsem ostalim en velik BRAVO! Super ste bili!
:laola :laola :laola
Nazadnje spremenil zz topka, dne 17 Maj 2014, 17:52, skupaj popravljeno 2 krat.
#326202
Čestitke vsem, ki ste danes dosegali PB in OR in WC ter seveda :D z velikimim nasmehom na ustih. :pivo:
Lepo je bilo v Radencih, ki so bili letos kot pred 4 leti, ko sem šel svoj prvi maraton v deževem in oblačnem vremenu. Po domače povedano idealni pogoji za dirkanje do maxsi dosežkov, brez tveganja, da te fršlok zadene. :laola Mislim ,da zaradi pregretja niso nobenega odpeljali, ker to ni bilo potrebno in so šli lahko reševalci komot na pivo že predčasno . :mrgreen:
Glede na to, da sem pred šestimi dnevi crkaval na *35 v Skopju na maratonu je bila polovička logično nadaljevanje tega tedna, ker nisem hotel tvegati, da bi se pretreniral :mrgreen: pred tekmo leta, ki bo na Ultrabalatonu konec meseca. :clap:
Sem pa imel super družbo Jane M., ki sem ji bil neuradni zajček, ker uradni ne smem biti, ker me bo A.H. nekam poslal...... :--
Uživala v zmernem in predvsem enakomernem tempu ves čas in čeprav je Jana na koncu bolj globoko dihala sem ji toliko dodatno pihal na dušo :mrgreen: , da je še zmogal tistih par korakov in vzdihov pred dokončnim vrhuncem v cilju . :clap:
Sem bil kar malo razočaran v cilju, da je že konec tekanja, ker sem se počutil čisto spočit in sem hotel še en krog obrniti, ampak zadnji trenutek me je obšla misel, da ko sem to nazadnje naredil so me v drugem krogu kolegi iskali s kapsi in spraševali ali leži kak sladki, kje na infuziji v bolnici. :cenz:
#326212
JAAAAAA SUPEEEERRRR!!!!! je letelo danes haha :-- :--
že dve leti sem se matral v radencih spravit pod 1:40 ampak so me vedno pogoji skuhali

NO DANES sem progi pokazal :FO: in se odklopil in šlo je 1:38. res to mi je veliko pomenilo in tudi velika psihična meja se mi je v glavi premaknila ki je nad mano visela 2 leti pa ni in ni šlo vedno ekstremni pogoji ali slabša pripravljenost ali manjše poškodbe :D

sedaj pa regeneracija potem pa že planirat kako osvojiti 1:35

BRAVO BRAVO ŠE VSEM OSTALIM :laola :laola :laola
#326219
@jezo sva nekje skupaj krožila oz. sem te lovil po progi :)

Jaz sem se v Radence odpravil prvič. Realni cilj je bil pod 1.40 kar mi uspelo, kot bi se reklo, glih za glih. Tako sem v cilj pritekel z uradnim neto časom 1:39:33, bruto pa ravno sekundo ali dve pod 1.40.

Organizacija - skoraj odlično, mogoče bi s parkingi morali nekaj potuhtat ampak za nekoga, ki pride tečt, ni problem tisti km ali dva. Malo bolj za spremljevalce :evil:

Nekje na 15km se mi je pridružil tekaški znanec, s katerim sva rekla nekaj besed in se par km zadržala skupaj, v enakem tempu. Je čas kar nekako hitreje minil.

Radence si bom najbolj zapomnil po tablah, ki so "motivirale" tekače na koncu vasi Rankovci. Ne vem kdo je prišel na idejo, da ob cesto postavi table:
* tigts are for pussies
* najbrž se ti je pred štirimi meseci to zdela dobra ideja
* nasmehni se, saj si plačal za to
* ...

in podobni napisi v smislu kaj ti je tega treba :FO:

Prav posebna atrakcija pa so bili tuši na progi, kjer je deževalo :D :D
In pa seveda gospod predsednik na 21km. Kapo dol!
#326220
jurkokafro napisal/-a:@jezo sva nekje skupaj krožila oz. sem te lovil po progi :)

Jaz sem se v Radence odpravil prvič. Realni cilj je bil pod 1.40 kar mi uspelo, kot bi se reklo, glih za glih. Tako sem v cilj pritekel z uradnim neto časom 1:39:33, bruto pa ravno sekundo ali dve pod 1.40.

Organizacija - skoraj odlično, mogoče bi s parkingi morali nekaj potuhtat ampak za nekoga, ki pride tečt, ni problem tisti km ali dva. Malo bolj za spremljevalce :evil:

Nekje na 15km se mi je pridružil tekaški znanec, s katerim sva rekla nekaj besed in se par km zadržala skupaj, v enakem tempu. Je čas kar nekako hitreje minil.

Radence si bom najbolj zapomnil po tablah, ki so "motivirale" tekače na koncu vasi Rankovci. Ne vem kdo je prišel na idejo, da ob cesto postavi table:
* tigts are for pussies
* najbrž se ti je pred štirimi meseci to zdela dobra ideja
* nasmehni se, saj si plačal za to
* ...

in podobni napisi v smislu kaj ti je tega treba :FO:

Prav posebna atrakcija pa so bili tuši na progi, kjer je deževalo :D :D
In pa seveda gospod predsednik na 21km. Kapo dol!


Čestitke vsem, še posebej pa tistim najhitrejšim, ki so omenjeni v prvem postu.
#326236
zz topka....ja ja...kje je že tisto leto iz Ajdovščine, ko sva se prvič srečale :clap:
Škoda, da ni bilo priložnosti , da se nisva srečale po mojem prihodu v cilj, da bi užgale :argue: ... :wink: .Hvala za čestitke :D



Čestitke vsem, ki ste se včeraj namakali tako ali tako v Radencih..... :laola
#326258
..... še mojih par besed. Že od prvih nekaj kilometrov sem spremljal Majo ali Vrtnico23 na razdalji od 10-15 metrov. Na 19 km sem si je pridružil, na 20 pa ji rečem, še malo pa konec. Ona pa, mene pa čaka še en krog. Nisem mogel verjeti z ozirom, na avg tempo od 4:36.
Pa ne samo to, tudi drugi krog je odtekla v podobnem tempu. Bravo Maja :clap: .
Jaz sem bil tudi zelo zadovoljen s svojim časom od 1:37:25.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA