Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#336307
Na jubilejnem 20.vipavskem teku smo se imeli zelo lepo.
A tekačev je bilo na žalost malo- okoli 60 ali nekaj čez 50 :wink:

Dan prekrasen, tekači, mislim , da zadovoljni, jast sem sicer samo navijala in škljocala, a se mi zdi, da ni bilo nejevoljnih obrazov.
Zmagal je Jošt Lapajne, pri damah pa Klementina Lemut.
Čestitke vsem in vsakomur posebej. :laola
Fotke so na moji strani:
https://plus.google.com/u/0/photos/1066 ... 3681989713

Rezultati pa bojo, takoj ko pospravijo prizorišče in se zapeljejo domov do interneta.
Bojo pa po novem tudi v PDF obliki, ker jih dosti nima MSOfiice in jim tako ne odpira datotek.

Še GPS sled od mojga ZZ:
https://connect.garmin.com/modern/activity/731171178
Uporabniški avatar
 mirko1
#336308
v krasnih vremenskih razmerah so organizatorji td burja vipava zelo uspešno organizirali 20. vipavski tek :laola . še nikoli na nobenem teku se mi ni zgodilo, da bi me pri delitvi tople malice vprašali, ali bom vegetarijanski ali mesni obrok. vedno sem moral sam vprašat in velikokrat se ne dobi dvojne izbire. pašta s paradižnikovo omako je bila odlična. torej si bom označil, da je vipavski tek vegetarijancem prijazna prireditev. že naslednji vikend je nov tek na vipavskem, gradiški gorski tek, pa me res zanima, če bom tudi tam prijetno presenečen, kajti tam je malica na kmečkem turizmu in do lani, še niso slišali za vegetarijanski obrok :roll: . to komentiranje je pač bilo v moji domeni, vse ostalo pa bo dopisal še kdo drug :D .
meni je garmin prikazal 10 m manj, namreč sekal sem vse leve ovinke v desno :shock: 8) ;

https://connect.garmin.com/modern/activity/731171098
#336318
Živjo,

No, pa smo tudi mi prilezli domov. :) Nažalost je bilo tekačic in tekačev res manj kot v prejšnjih letih, verjamo pa, da so se vsi po vrsti imeli fajn in da so na tak lep dan uživali v teku. :)

No tako, rezultate si lahko ogledate tukaj:

ABSOLUTNO.XLS
ABSOLUTNO.PDF
PO KATEGORIJAH.XLS
PO KATEGORIJAH.PDF

Hvala vsem, ki ste prišli in upamo seveda, da se spet vidimo naslednje leto. Poleg tega pa vabljeni tudi na 15. Gradiški gorski tek, v ponedeljek 06.04.2015.

Lep pozdrav!
TD Burja Vipava
 edo-brko
#336322
Lp!

Žal ni uspelo, da bi bil na tem jubilejnem teku. V davnih časih sem leto za letom hodil na ta tek, da bi ugotovil, če je tam kdaj tudi lahko lepo in sončno vreme. Mislim, da sem enkrat to doživel. Po prispevkih za današnji tek je bil danes lep dan za tek, glede na udeležbo bi najbrž imel tudi zelo dobro skupno uvrstitev, ampak. Mogoče naslednje leto.

"ZZ topka" kot že večkrat neutrudni fotograf na stezi. So pa nekatere fotke nekaj posebnega. Npr. fotka št.48. Na njej je moj stari tekaški prijatelj še iz časov "partizanov". Vem da je visok fant, da pa ima tako velike "cavate" pa do danes še nisem videl. Kje jih je lahko sploh kupil ? ZZ - kaj je to? Je kakšna foto"morgana" ali ima res take čolne!
Uporabniški avatar
 zz topka
#336323
edo-brko napisal/-a: Vem da je visok fant, da pa ima tako velike "cavate" pa do danes še nisem videl. Kje jih je lahko sploh kupil ? ZZ - kaj je to? Je kakšna foto"morgana" ali ima res take čolne!

:lol: Edo, to sploh ni več čoln.... je že jahta :lol: Bom dala gliho drugič, da ga pogledam tudi v noge. :D
Z Dolenjskega so se pripeljali v Vipavo štirje fantinci in sem jim zažugala, da te pozdravijo, ko te vidijo. Ti pa daj zdaj gliho, če jih morda že kaj EMŠO martra. :D
LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA