Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#336566
Ma, kaj sem že kdaj napisala, da je bilo zelo lepo? :oops: Pa, tudi,če sem bila zadnja v kategoriji oz. če jih je za mano prišlo le še pet? Ma, naj me koklja nekam, ma, jast vam napišem, da se počutim kot zmagovalka? :shock: :clap:

Točno STO odraslih se nas je podalo na to pot, na novo začinjeno z zadnjim 500m vzponom do novega cila na Škavnici, ki ti ob lepem vremenu ponudi prekrasen pogled na vso Vipavsko dolino in do morja in do Dolomitov, še lepše kot na "mojem" Plazu?
Da se vidi, da Darko naredi tek, pri katerem je važno, da si napolniš dušo in srce in telo in ko je to polhno, naj se pokaže še rezultat ? Naj bo vse skupaj enostavno in vseeno lepo. :clap:
No, to sem jast danes doživela. Saj sem že dostikrat, a zakaj se zgodbe, lepe zgodbe, ne bi ponavljale, če so pa tako lepe? :clap: :clap: :clap:
LINK DO NEKAJ FOTK: https://plus.google.com/u/0/photos/1066 ... 4994161361
#336575
Kaj naj rečem na kratko: Vse, razen mojega teka (hoje)- zelo pohvalno. Darko je lepo začinil finiš z novim ciljem na Škavnici. Drugo leto zopet prioriteta (in upam, z malce boljšim rezultatom). :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA