Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 ogi
#347421
vencelj napisal/-a:In še tole: veliko običajnih planincev ne mara oz. nasprotuje divjanju ("duvanju") gorskih tekačev po planinskih poteh

Dolocen procent planincev ima probleme oz. nasprotuje vsemu, kar ne delajo sami.... pa po vecini nasprotujejo tudi tistemu, kar delajo sami, ce ravno tisti moment niso sredi delanja tega. Tako da se glede teh, jaz osebno ne sekiram prevec.
Glede "bliznjic" in unicevanja narave je pa vse skupaj en larifari... Ker je ravno 30 let Cernobila.... poglejte si kaksno oddajo in slike o trenutni situaciji tam. Stvar, razen da je za cloveka strupena, sploh ne izgleda tako hudo slaba... narava je sla po svoje naprej in problem zakljucen... pa je bila stvar "malenkost" bolj resna kot majckena bliznjica, ki seka eno serpentino na hribovski poti ;)
 TONEK
#347513
...da rešim to zanimivo temo pred izpadom s top liste...
Uporabniški avatar
 zz topka
#347515
.... Ma, tudi jast sem že en par botov napisala, pa zbrisala.
Kaj naj napišem? Karkoli bo, bo narobe...
Če rečem, da ko sem na tekmi, da ne grem bolj hitro, kot če grem isto, brez da sem na tekmi,...lažem. Ker adrenalin, prisotnost drugih, ... in vse skupaj požene malo bolj hitro naprej. Je to tekmovalnost?

Če rečem, da ko sem na tekmi in tekmujem, da bom pod mus prehitela unga, ki ga imam pred sabo, tudi lažem, ker tolk zelo pa se mi tudi ne mudi. In grem tako, kot jast tisti bot pač upam it. :shock: Je to tekmovalnost?

Na tekmi sem pač na tekmi.
Tekmujem pač... po mojem največkrat sama s sabo.
Če rečem, da sem šla hitreje kot lani, sem tekmovala. Okej.

Sem pa že večkrat napisala, da bi jast osebno najraje tako, da pridem na tekmovanje, plačam štartnino in ne grem tekmovat, ampak po svoje naprej proti cilju. Bi pa bla na tekmi. :shock: Je to tekmovalnost?

Pride kdo na tekmovanje morda tudi samo zato, da se malo podruži z ostalimi? Ker bi se drugače ne ? Je to tekmovalnost?

Kolikor nas je, vsak ima svoj motiv za takozvano tekmovalnost. Vsak svojega. Torej...

Zastopi ti zdaj to..... :shock: :D :oops:
 jozafat
#347516
ma, na kakšni tekmi je dobro bit tud "metla",
da prostovoljcem in organizatorjem sporočiš "tojeto",
tekmovalcev za mano več ni, pospravite in HVALA :!:
gremo na zaključni prostor :drink
ma, sem bil na tekmi ja
in še fajn je blo :clap:
(ker sem nekaj "dal od sebe" in ne samo nakladal "kaj vse bi moralo biti...")
Še 5 dni do Trojk, ki so zanimiva zmes tekmovalnosti in ... :Fslo
 TONEK
#347518
Ma oštja, ma Topka, ma nejsem vejdu, da s ti tut en konc filozofa! :D
Mislim, da smo konec koncev pomalo to vsi tekači, samo ne znamo tako lepo in od srca to zliti na papir, kot znaš to ti.
Uporabniški avatar
 majcka
#347522
:lol: :lol: :lol: :lol:

zz topka napisal/-a::lol: :lol: :lol: Hihi, Tonek, še sreča, da Žižek ne čita TF, bi dal kar odpoved. :lol: :lol: :lol:
Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA