Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 vencelj
#349320
Je mogoče, da po tekaški prireditvi s tolikšno udeležbo ni še nobenih poročil :?: :shock:

:arrow: Rezultati: http://remote.timingljubljana.si/timing ... 3017&tip=B

:arrow: Fotke na siolu:
http://siol.net/sportal/rekreacija/foto ... lov-421655
#349343
No, prav ...

Na nočni 10ki sem bila devetič. Bila sem na vseh, razen na prvi. Vsako leto je organizacija odlična, všeč so mi tudi zanimiva darila, ki jih dobimo udeleženci. Letos je bilo kar smešno videti ljudi, ki so hodili tam okrog s po več dežniki v rokah, tako da me je že skrbelo, kakšno hudo neurje se pripravlja ... :shock: :lol:

Vsako leto srečamo tudi znane ljudi. Enkrat sem ugotovila, da je blejska nočna desetka zagotovo tista tekaška prireditev, kjer srečam največ znanih obrazov, pa ne samo tistih, ki kih poznam s tekov. No, letos nisem videla toliko znanih, sem pa na startu srečala svojega šefa, ki je sicer na dopustu in ga jaz nadomeščam. :shock: :lol:

Sicer pa sva se s Kairosom našla ob jezeru z Maco, Lauferjem (!), Mušnico, Cormi, Raziskovalcem, srečali Obivankenobija, pa potem ob progi legendarno drugi sestro Mlakar (Loni) z Marjanom, ki se je kljub veliki gneči preprosto ni dalo preslišati. :clap:

Spremenjena trasa mi sicer ni všeč, ker se na začetku preveč zoži. Ampak tja pač ne greš dirkat, moraš paziti na korake.
#349345
Na nočni 10ki sem bila devetič. Bila sem na vseh, razen na prvi.


Zanimivo...jaz sem bil na vseh... :? ...razen na 2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9. in 10. :mrgreen: Aha, to pomeni, samo na 1. :!: :shock: :mrgreen:

Pa je bilo včasih res lepo, ko smo se večinoma vsi poznali, se srečevali na tekaških prireditvah, množično pisali poročila...nostalgija :!: :(

LP, vencelj
#349347
No, da še jaz nekaj malega napišem..

Letos sem bil na svoji 6. Nočni 10ki. Kot vsako leto, je bila organizirana v "nulo". Prijazni in dobro utečeni prostovoljci vse zadeve okoli številk in vrečk hitro in učinkovito spravijo naprej. :clap:

Novosti sta bili letos kar dve, nova lokacija štarta in pa smer teka. Lokacija štarta je sigurno bolj zanimiva za gledalce, saj je sedaj v centru Bleda. Proga je takoj po štartu mogoče res malo ozka, ampak je tako ali tako toliko tekačev, da ne moreš hitet :) Pred tekom nisem vedel kaj naj si mislim glede smeri teka, sedaj pa lahko rečem da mi je bolj všeč od prejšne. Super mi je spust proti Veliki Zaki in nato večinoma raven zaključek proti cilju. Po stari varianti pa se je pot pod gradom vlekla v nedogled s polno majhnih hribčkov :)

Edina stvar, ki me je malo zmotila, je bil zaključek teka, ko si že čez ciljno črto. Prejšna leta so nas takoj za ciljem čakala prijazna dekleta z našimi vilicami in na obeh straneh je bilo polno miz z vodo. Letos pa smo morali najprej hoditi mimo prizorišča in nato obrniti in še nekaj časa čakati v koloni, da smo najprej dobili medalje in še malo dalj preden smo našli vodo. Ta del bi se mogoče dalo malo bolje izpeljati.

Vendar, ko potegnem črto pod celo prireditev, lahko rečem da je Nočna 10ka še vedno zakon in sigurno naslednje leto spet pridem :)
#349348
Lej, lej, pa nas je bilo kar nekaj na Nočni 10-ki :lol: .

Letos sem se sicer ob razpisu odločila, da se ne bom prijavila. V jezi, ker so organizatorji po dveh letih, ko je na progi že bila precej neznosna gužva, število startnih mest še krepko povečali (za 500 :shock: ), sem sklenila, da se nočnemu tekanju po Bledu pač odpovem. No, nisem pa mogla preskočit prav vseh nagradnih iger za startnino, ki so se rolale po FB :lol: . Mogoče mi je pa vseeno namenjeno...in mi je bilo :clap: . Hvala ICE POWER!

V dneh pred tekom sem razdelala taktiko, kako se izogniti gneči na progi, in v soboto dobre volje prispela na Bled. Ko se je sicer vroč dan prevesil v dokaj svež večer, se je razpoloženje že bližalo vrhuncu. In ker se je pokazalo, da sem naštudirala odlično taktiko glede gneče, je misija popolnoma uspela. PB je bil le še češnja na torti :D .

O tem, ali je nova proga slabša, kar se tiče gneče, kot rečeno tokrat ne morem presojat. Se pa glede vsega ostalega podpišem pod klemna83 - profil proge mi v to smer bistveno bolj ustreza, na prihodu v cilj oziroma odhodu iz njega bo pa treba še malo podelat. Je kar prav, da organizatorjem ostane kak izziv še za naslednje leto :wink: . Saj je jasno, da pridem tudi osmič, ne?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA