Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#349837
Pa smo ga zmazali, aneda , Tonek?
Piece of cake... boš reku zdej, k ti je fejst šlo. :D

No, jast sem se usr.... zaradi limita in sem šla naprej, da navijam in mal poškljocam.

Da pride Miran Cvet v 54 minutah 1300 m višje in skoraj 9 km dlje :shock: .... niti sanja se mi ne, kako? Da nisi mal stopil v gondolo za en cejt? :D Kapo dol, res. :clap: :clap: :clap:
Čestitke seveda tudi vsem ostalim. :laola
FOTO , tudi z zasilnimi rezultati:
https://photos.google.com/share/AF1QipP ... J5LXpYT0hR
#349857
TONEK napisal/-a:Mhm - a tiste sivine se pa ne da nič retuširat? :wink:


Poznam nekoga, ki se barva na črno.

Pa oprosti, ker sem te podcenjeval, bil si bistveno hitrejši, kot sem napovedal in jaz te v takem stanju, kot sem, najbrž nebi prehitel.
#349894
Organizator je obljubil, da se bo poboljšal. :D
Naslednje leto bodo nagrajeni trije najboljši na tekmi (letos je bil samo prvi).
Uvedel bo normalne kategorije (se ne bo skliceval na osiromašeni AZS)
Bo dostavil suhe cunje zares v cilj (ne samo do plaže)
Nižje postavil še eno okrepčevalnico (letos na srečo zaradi hladnega vremena ni bilo potrebe)
Ne bo dvignil štartnine
Nad plažo premaknil traso s ceste na smučišče
Ukinil limitni čas :clap:
Se vidimo naslednje leto.
#349897
Ja, pa kaj bi še rad, Tonek... :lol: kakšno hudo bejbo na plaži.... :lol:

Jast bi pa se rada zahvalila ( ma, ne vem, če čita to ta glavni) :
:arrow: Jaka Zajšek. Hvala! Na plaži sem na ograji slučajno :shock: pozabila majico, ki se je sušila. Ker sem si jo komaj dobro prigarala na tekmi do Češke koče, bi mi bilo seveda zelo hudo, če je ne bi več imela. A moja iznajdljivost ne pozna meja.... :-- in danes mi je Jaka poslal majico na domač naslov. Brezplačno!!! Hvala še en bot! :clap:
:arrow: Simon Alič. Hvala! Sem šele doma izvedela za oboje. No, enga že ni več. :wink: Zdej, vsi bi radi čitali, zakaj hvala... ma, ne boste izvedeli 8) Hvala še en bot!
:arrow: Hvala tudi unmu fantu iz Goriških Brd, ki mi je na parkeđotu posredoval telefonsko od Jake.
:arrow: Hvala, če izpolnite vsaj ta zadnjo zahtevo od Toneka. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA