Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#350358
Čeprav nas je bilo malo, se splača napisati par besed, ker smo se imeli prav fajn :laola
Potihem sem pričakovala kakšnega tekača in tekačico več :roll: smo pa glede na lani povečali udeležbo iz 7 na 10 :mrgreen:
Vesela sem bila Antona, pa mladega Tima, Renata...ostali smo pa skoraj 'domači' tekači.
Trasa je kar zahtevna, v 4 km se vzpnemo za dobrih 600 višincev. Začetek je ravno pravšnji za ogrevanje, kmalu pa zagrizemo v strmino, ki je najhujša, ko osvajamo Jelenkamen. Za zadihat je na srečo potem malo položnejši greben, do cilja na Lenčkov špik pa spet konkreten vzpon.
Jaz sem po včerajšnjem Triglav teku kar trpela, ostali so mi fajn ušli naprej :oops: .
Ko se trasa postavi pokonci, Anton kar 'poleti', vklopi svojo turbo korak, da mi v trenutku izgine ispred oči :clap:
Navzdol smo večina kar odtekli po drugi poti, Anton pa je izkoristil možnost prevoza.
Zaključili smo za lepo pogrnjeno mizo v Pastelu, kjer so nam postregli z odličnimi testeninami in solato, potem pa so nam vsem podelili še lične glinene medalje, zmagovalcema Nejcu in Tini pa unikatno kovana 'pokala'
Čestitke vsem, upam, da se naslednje leto srečamo v večjem številu :D :clap: :D
Nekaj fotografij je na fb-ju :wink: https://www.facebook.com/events/1035613329886424/
#350360
Draga moja Dragica, tu si me pa ti prehitela (zopet mi umira računalnik) in ne bi ponavljal pohval, ki si jih že ti navedla. Trasa je zares odlična, kratek del me je celo spomnil na uro resnice na GM4O - no, s tistim mojim turbo pogonom si pa malce pretiravala. Sigurno je oba malo upočasnil včerajšnji Triglav na sicer različnih prizoriščih.
Danes teden vabi Postojna.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA