Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#351051
Bentiš, Majchka, kamor greš, povsod vse pobereš... :shock: :lol: 8) :oops:
Ma, sam zakaj jast nisem šla??? :lol:
Ne, ne, čestitke, zares, bravo! :laola
Sam tolk v vednost, Mirko, moja žlahta,.drugouvrščeni, zdej smo spustili velik ognjemet :cast: tebi v čast.... si slišal al pa vidu? Ker 35,6 m zračne razdalje oddaljenosti med nami ni glih ne vem kolk...
Čestitke še vsem ostalim! :laola
Nazadnje spremenil zz topka, dne 16 Okt 2016, 12:46, skupaj popravljeno 3 krat.
#351058
Prvic na kronometru, moja najkrajsa tekma do zdaj, sem ugotovil, da se moram nauciti se ogromno stvari / mi manjka ogromno izkusenj.
Vse je bilo cudovito, teren je bil top, vracanje v dolino je bil rodeo, ampak samo en resen padec s podrsom (cunje so v skafu), se sonce smo doziveli 2 uri prepozno. :--
Pohvale organizatorjem, za dobro oznaceno traso, za voljo kljub malo bolj cudnem vremenu, :clap: drugo leto seveda pricakujem prijavnino, pa mogoce zato malo bolj resno udelezbo. Sem pa pomislil, kako bi bilo gonit tole tekmo v snegu ali mogoce v zledu gor. :roll:

Vsekakor sem spet nabral lepe spomine, razgledi so bili sicer do 20 m, pa vseeno lepo naravni...

Hvala vsem sotekmovalcem in se enkrat zahvala organizatorju za super tekmo. :laola
#351062
zz topka napisal/-a:
majcka napisal/-a:majcka - 16 Okt 2016, 02:16

Ej, Majči, ma, kej ti jamlješ kakšne pilule proti spanju? 8)


ZZ Topka...a ti mene kontroliraš??? Kvragu...se zbudim sred noči, pa ne gre več spat..,.pravijo, da je to mena. :bum:

Kaj pa vem...mogoče je pa res.
#351065
Hvala za skrb, Topka, če je bila iskrena :?: Zadnje štiri dni sem bil nizko, kot že dolgo ne. Bolelo me je od čeljusti do j.... ,pa nisem ne kašljal ne smrkal. Bi skoraj rabil strežbo, ko je bila naša na šihtu. Smrkam pa še sedaj za zamujenim Javornikom. Počasi se boš mogla tudi ti preselit med taBukove :cry: , da boš sproti obveščena o vseh neumnostih, ki se dogajajo v svetu.
Pa zdrava mi ostani!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA