Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#354066
Ker ne maram...ampak res ne maram...tečt, še sploh ne po asfaltu, se porabim za kako fotoreporterko in navijačico. Pa zelo rada srečam vesele ljudi, ki pa za razliko od mene celo radi tečejo in kar precej njih to počne zelo dobro. Jaz....pa tačas spijem kako kofe, s kom kaj rečem, poškljocam in tulim....potem pa napišem poročilce, ali pa samo obesim slike. Največkrat na FB, ker me pa Valentina vedno krega, da vsi pa za šmenta le niso na FB, pa kako malenkost še na TF obesim.

Bila je lepa nedelja....padlo je nekaj osebnih rekordov...bilo je veliko nog...Naj vam še naprej tečejo.

Čestitke vsem... :laola :laola :laola

Moja fotogalerija je pa na spodnji povezavi.

https://www.flickr.com/photos/83587211@ ... 2404207655
#354075
Valentina zaradi takih kot ste vi in zaradi takih fajn okrepčevalnic je tudi maraton veliko lažji.
Drugače mi je bila pa letos trasa super, ogromno teka pri morju, kar mi je res všeč, še sonce ni bilo moteče :D
Če ne štejem GM4O je to moj drugi maraton, oba na IM :laola
#354077
majcka napisal/-a:Ker ne maram...ampak res ne maram...tečt, ...

TONEK napisal/-a:Po kakšnih 55-tih km sem se moral za tekaški korak že kar priganjat, tako da sem večinoma hodil. Neki hrvaški mladenič, s katerim sva se precej prehitevala, mi je na progi omenil, da moja hitrost hoje presega 7km na uro.(le zakaj bi potem tekel?)

Hahha, jast, Maja, pa Toneka bi lahk tudi dodala.... :lol: , pa še kdo ...
Ma, kaj čmo mi smetit ta TF, dejmo ustanovit HF...
Pa še gužve ne bi mejli... :juhuhu:
:lol: :-- :rol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA