Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Classix
#356320
Solidno organizirana tekaška prireditev, v sklopu katere se odvijajo otroški teki, teka na 5 in 10 kilometrov. V bistvu bi bila to lahko odlično organizirana prireditev...če tisti kateri smo v Maribor prišli z javnim prevozom ne bi pogrešali kotička za preoblačenje. Pustimo malenkosti...nekaj trinkgelda, sramežljivega spogledovanja s personalom in velika brisača so to rešili v enem od lokalov v neporedni bližini štartno-ciljnega prostora.
10k...štirje krogi po ožjem središču Maribora in okoli stadiona Ljudski vrt. Vmesna okrepčevalnica, popolna zapora prometa, glasba v živo, vodni tuš...ni da ni. V cilju nekaj okrepčil, lepa "finišerska" kolajna. Zelo lepo preživet dan.
Moj tek...če greš v prvi krog pri več kot 20 stopinjah Celzija "ko svinja v buče" ti v ostalih treh preostane "safer". Vseeno... bilo je lepo.

Lp
Matjaž
#356321
Lepo je brati še koga od stare garde.
Me veseli, da se še kdo od izkušenih zažene kot svinja v buče.
Torej volja je .. :D
 spela*
#356323
Bravo, Classix!

In me zelo veseli, da si šel na tek z javnim prevozom!
Če organizatorji sploh ne pomislijo na to možnost, je pa žalostno.
Uporabniški avatar
 Vreme
#356337
Ups, to z garderobami pa je res lahko neprijetno. Očitno ni organizator pričakoval,da bo kdo prišel z javnim prevozom. Upajmo, da to uredijo naslednje leto, tako kot upam, da se bo prireditev obdržala, namreč vsaka tekaška prireditev v totem mestu je klaverno propadla. :(

Sicer pa lušten tek po samem centru mesta, moj prvi po treh letih tekaškega počitka. Za priprave na 5km sem potreboval dobrega dva meseca borbe sam s seboj in ob prihodu v cilj mi ni bilo žal. :D
#356360
Vreme napisal/-a:Za priprave na 5km sem potreboval dobrega dva meseca borbe sam s seboj in ob prihodu v cilj mi ni bilo žal. :D


Vreme, čestitke , za borbo in zmago. :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA