Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 bossteb
#358255
Hvala vsem, ki ste se prebili skozi in me pri tem ne prekleli. Mogoče se moj slog z leti izboljša, nisem pa prepričan, da se bom še velikokrat lotil tako dolgega pisanja. Ker bi bilo bolj logično, da si odprem en blog in ne smetim foruma na tale način. Ampak blog za enkrat letno se mi ne zdi odpirat. :--

Upam, da ste približno dobili občutek, kako je bilo. Vsem, ki ste že sami odtekli 100 milj, pa to celo večkrat, domnevam, da ste bili tudi vi prvič tako impresirani in navdušeni. Tisti pa, ki se tega še niste lotili in se vam zdi, da zaradi tu napisanega nikakor niste iz pravega testa - če imate občutek, da je bilo kje hudo, vsekakor se v 30+ urah nekajkrat zgodi, da energija malo upade, ampak je pa tudi dovolj časa, da spet prideš k sebi!

Vsem toplo priporočam vsaj enkrat v življenju, sam upam, da je prva 100ka od mnogih. :D :D :D
 Tina79
#358263
To je pa malo drugače kot suhoparni podatki na stravi :)
Prebrala vse epizode od a do ž. Še enkrat: vsa čast! :cast: :cast: :cast:
Uporabniški avatar
 vencelj
#358272
Včasih, tako kot sedajle npr., mislim, da bi moral kaj reči oz. napisati...pa se velikokrat zgodi, da ostanem brez besed. Tako kot sedajle, npr.
Boštjan, "kapo dol" za tekaški dosežek in "kapo dol" za tale zelo berljiv pisni izdelek :!:
Ultra tekači s(m)o posebni ljudje, to se bržkone pozitivno pozna tudi na delovnih mestih...v veliko veselje mi je imeti takega sodelavca :!:
To težko tekaško preizkušnjo sva pa itak že predebatirala in verjetno jo še bova.
Za konec: je v zapisu kaj omenjena regeneracija, dva tedna toplic, masaže itd. :?:
Seveda ne, Boštjan je bil v ponedeljek po Ipertrailu zjutraj ob 6. uri v službi :juhuhu:
:laola
 bossteb
#358281
zz topka napisal/-a:na 24.ur.com...prva novica: Zakaj je v knjižnicah upadel obisk bralcev???
:D

:lol: :lol: :lol:
 bossteb
#358282
vencelj napisal/-a: Seveda ne, Boštjan je bil v ponedeljek po Ipertrailu zjutraj ob 6. uri v službi

Vencelj pozabu si povedat, da sem bil v 3 številke prevelikih kroksih, ker navadni čevlji niso šli na noge.
Pa to, da sedim v pisarni cel šiht je tudi faktor. :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA