Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#359412
Kupčka sem podrla, do konca tvoj roman odrla. :D
Katja, ne me tepst, ma, čeprav sem vedela, da si na poti, ne vem zakaj, ma, jast komi zdej berem in vidim, da si dosegla tako super rezultat?
Zmaga v vseh pogledih!
Takoj dodam še pokalček zate!
Slika
Bravo! :clap: :clap: :clap:

Aja, direktorju pa mal namigni, če ti dan potem podari nagradni dan dopusta. Plačanga, ofkors. :D
 bossteb
#359413
Tajataja napisal/-a:Velikokrat me ljudje sprašujejo, v čem je smisel. Takrat pogosto ne najdem pravih besed. Vendar zdaj to čutim. Torej obstaja! In se zavem, da je te občutke nemogoče opisati, da pa jih je še kako možno doživeti.


Tole sicer ni citat s foruma, ampak iz tvojega poročila, ampak to je TO. Mislim, da bi lahko tole dali nekam v glavo foruma. :!:

Čestitke za Istro pa za vse nasploh! :clap: :clap: :clap:
 TONEK
#363060
Leto je naokrog in v petek se 'vremensko' obremenjen napotim proti Umagu. 'Oni zgoraj' se je držal vremenske napovedi, saj je bilo na štartu v Buzetu oblačno, temperatura pa med celo tekmo idealna. Prav velikih rezultatskih apetitov kljub temu nisem imel, saj sem vedel, da je teren od nekajdnevnega deževja blaten in spolzek. Na srečo smo štartali zadnji, tako, da je množica nog stezo večinoma izsušila in smo imeli nekje prav udobno tekaško podlago. Seveda pogoji za vse niso bili enaki, tekmovalci, ki so štartali 20ur pred nami na najdaljši progi, so se na Učki soočili celo s sneženjem. Ni čudno, da te tekme ni zaključil vsak četrti tekmovalec. Jaz mojo progo že dobro poznam, saj je bila to že moja peta ponovitev in sem lanski rezultat izboljšal za pet minut. :D Sem se pa dokončno odločil, da letos z Istro zaključim, saj mi je zadnji del, od Buj do Umaga vsako leto bolj odvraten (ubijajoča ravnina). :mrgreen: Pa to ni edini razlog. Med 418-timi prijavljenimi tekmovalci sem bil zopet najstarejši udeleženec, kljub hudi mednarodni udeležbi (30 držav). Vsako leto je tekma tudi vedno bolj zasoljena, letos je bilo treba doplačat celo avtobusni transfer do štarta, pa tudi kaj več kot makarone v cilju, bi lahko nudili za ta denar. Na srečo je na tekmah veliko Slovencev, čeprav se z leti čuti osip. Tudi rezultatsko smo se kar dobro odrezali, saj smo od možnih 96 odličij prejeli kar 21.
https://www.stotinka.hr/hrv/utrka/2211/ukupni_poredak
Uporabniški avatar
 zz topka
#363061
Ma, Tonek, ti povej, da se umikaš na vrhuncu svoje zmagovalne kariere... ker ni ziher, da bo trajalo :--
Ne, ne, se hecam... iskreno ti čestitam za oboje... za imeti jajca biti najstarejši na nelahki tekmi in povrhu še zmagati v kategoriji. KAPA DOL, TONEK! :clap: :clap: :clap:
#363064
Bravo Tonek, čestitke. Zgledaš pa tut bolje kot jaz pri 26, tako da lahko greš naslednje leto na 100km ali pa na 100 milj :-- . Čestitke tudi ostalim našim, res ste bili junaki...
 TONEK
#363065
Mojčka, hvala za slikco, Topki in Samu za pohvalo. Število pa le popravi na 36, se bolj ujema :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA