Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#363318
Čestitke vsem in vsakemu posebej! :laola
Sama sem se izognila navijanju na vseh koncih :shock: :? :oops: :D tako, da sem jo mahnila v LJ na PST. Fajn mi je šlo, 5 urc 12 min tempo hoje za 33 km.
No, sem pa imela ob povratku med postankom v Vipavi čast videti prihod mojga prjatla, našga domačina Andija . Waso, ki je na 100 milj osvojil, prigaral, pritekel do tretjega mesta!
Sem posnela njegov prihod,... ko da pride iz špancirja :D :
https://photos.app.goo.gl/nDXKHYzcZY9qG1bz9
:laola :laola :laola
 lecko
#363326
bravo zz topka, a si s palcami hodila v LJ, mogoče celo po nordijsko ?
kolega je bil in je rabil še kako urco več . Je rekel da je bilo tolko gneče da bi imel kar težavo, če bi hotel zelo hitro hodit.
 bossteb
#363331
Užival, uspel priti v cilj pod zadanim časom 27 ur, čeprav do Podnanosa nisem verjel, da bo mogoče. Srečal sem Valentino pri Hublju (audio in video), njene štiri rjuhe (in eno megleno pojasnilo :wink:), Majchka mi je podarila objem ob prihodu v cilj :heart in mi zrihtala finishersko kolajno. Hvala vsem, ki ste bili del tega in z mano. Super je bilo! :laola
Uporabniški avatar
 Franci65
#363333
Iz opisa proge:
".. Tekači nadaljujejo pot skozi osrčje Nanosa (Turistična kmetija Abram) do lepega spusta v Vipavsko dolino proti cilju – v Vipavi. "

Pojem "lepo" vipavci razumejo drugače.
Najprej kamen, nato kamen, in potem še malo kamna.
 TONEK
#363334
Franci, ma tam je toku lejpu, da sem šel popoldne še enkrat gor. :mrgreen:
 MKC
#363340
Franci65 napisal/-a:Iz opisa proge:
".. Tekači nadaljujejo pot skozi osrčje Nanosa (Turistična kmetija Abram) do lepega spusta v Vipavsko dolino proti cilju – v Vipavi. "

Pojem "lepo" vipavci razumejo drugače.
Najprej kamen, nato kamen, in potem še malo kamna.

+1
Raje bi imel 2km daljsega lepega spusta kot pa ta kamnolom. Sicer pa lepa trasa.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA