Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 spela*
#367028
Tek trojk je bil sicer letos odpovedan ... No, s Kairosom sva v tradicionalnih majicah naše trojke odtekla en del PST-ja. Kasneje se je javila tudi najina sotekačica maca, ki je tudi tekla, s tem, da je nosila tudi lanskoletno številko (1). :)

Spodobi se, da se zapiše.

(So mi pa dan pokvarili na twitterju, ko so člani - ve se, katere - Stranke udrihali po teku trojk in njegovi simboliki. :( )
Uporabniški avatar
 majcka
#367030
spela* napisal/-a:
(So mi pa dan pokvarili na twitterju, ko so člani - ve se, katere - Stranke udrihali po teku trojk in njegovi simboliki. :( )


Pa kaj jih k...briga. :argue:

Ne oziraj se na njih in ne pusti si vzeti lepe sobote. :laola
 Urška89
#367032
Tudi sama sem odtekla dobršen del trase za krajši tek trojk, malo šla izven bolj do vrha Golovca, nabrala 14 km z zavojem preko centra. Lepo vreme in pa kar nekaj ljudi, da je bilo bolj posebno in zanimivo. Všeč mi je bilo, da so ljudje kljub odpovedi odšli na pohod ali tek, ne damo se. :clap:
Uporabniški avatar
 majcka
#367077
Sem jaz tudi nekaj krožila danes po PST in sem srečala eno trojko tečt v pionirčke napravljene....v bistvu sem jih srečala kar dvakrat.

PST.JPG
PST.JPG (52.17 KiB) Pogledano 5865 krat

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA