Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 jozeg
#367743
V Zadlogu so se potrudili kot že mnogokrat doslej, najprej da so dobili soglasje za letošnji tek od NIJZ. Kaj vse zna in zmore srčna ekipa domačinov lahko vidiš in videvam vsakič, ko pridem na njihov tek na Špičasti vrh.
Za okrepčilo in osvežitev po teku nam ni bilo treba narediti nobenega koraka od mize, saj so nas z vsem postregla dekleta, nazadnje še s krofom.
Malo bolj narazen smo res sedeli, pa smo vseeno prijetno pokramljali stari znanci z upanjem, da se kmalu srečamo na naslednji prireditvi - teku PGT .
Uporabniški avatar
 zz topka
#367745
Čestitke vsem skupaj. :laola
Tolk so obljubljali dež in oh in sploh, da sem rekla, da se ne grem z njim bojevat... se mi ne ljubi več...:D 8) :twisted: No, tudi nebo je blo proti tja gor res grdo za gledat... In sem šla z mojo ambrelo na mojga srčnega,... kaj da bo, ....nazadnje mi je služla sam za pohodno palco. Oh in sploh je prišel pa šele čez 14 ur :evil: :evil: :evil: Saj bo, saj bo....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA